Kensington and Chelsea College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Забезпечення того, щоб ви на правильному шляху дуже важливо для нас, тому у нас є команда відданих, кваліфікованих консультантів готові допомогти і підтримати Вас у прийнятті цього рішення, щоб вчитися з нами.

Наші дружні, що підтримують персонал на руку, щоб переконатися, що у вас є блискучий досвід від слова йти. Це включає в себе наш висококваліфікований професорсько-викладацький і читати лекції співробітників, які є одними з кращих галузі зв'язку та нагородами репетиторів ви могли б побажати.

Наші курси також поставляються з сильним акцентом на надання студентам доступ до унікальним досвідом навчання. Вони включають в себе майстер-класи і мережеві можливості з професіоналами галузі, підприємницької та професійної підготовки, таких як продаж на роботу Лондон'S знакових ринок Портобелло, Щоб працювати з роботодавцями розміщення гучних включаючи Хемінгуей Design і Шанель.

Обидва наших основних центрів базуються в яскравих, захоплюючих місцях в серці Лондона. Наш є відомим Королівська дорога, В той час як наш Kensington центр знаходиться в самому центрі модного портобелло. Коледж також має міцні зв'язки і партнерські відносини з багатьма з організацій світового класу, що оточують його, що призвело до деяких дивним досвідом для наших студентів, в тому числі робочих місць на Музей Вікторії і Альберта і музей науки. Успіх наших студентів - це одне з багатьох речей, які роблять нас виділеними як Коледж. Щороку ми проводимо деякі з найяскравіших зірок галузі, такі, як наш колишній студент капелюхів Джастін Сміт, який допоміг створити головний убір носили Анджеліна Джолі в Діснея "злісними".

Успіх наших студентів рівноцінні нашим високим профілем національної та міжнародної репутацією світового класу передового досвіду в області Креативне мистецтво включаючи Образотворче мистецтво, мода, Дамські капелюхи, ФОТОГРАФИЯ, дизайн і скульптура. Наші вищі навчальні заклади та програми доступу до вищої освіти також є винятковими. Поки наші курси з менеджменту та професійного розвитку разом з нашими професійними курсами в Росії Здоров'я і догляд, Волосся і краси, Бізнес і Професійні Дослідження і Мультимедіа, є одними з найкращих у цьому районі. Ми також пишаємося тим, що наш був оцінений видатним УСО. Ми також знаємо, що кожен учень шукає щось інше, тому ми пропонуємо сотні можливостей із повного, неповного та вечірнього курсів вища освіта, робоче навчання і учнівство.

Розташування

Лондон

Kensington and Chelsea College

Address
Kensington Centre
Wornington Road

W10 5QQ Лондон, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 20 7573 3600

Програми

Certificate