Institute Of Risk Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

IRM є провідним професійним органом з управління ризиками на підприємстві. Ми допомагаємо розвивати передовий досвід управління ризиками для покращення роботи організацій.

Ми пропонуємо всесвітньо визнану кваліфікацію та навчання, публікуємо наукові дослідження та лідерство в науковому дослідженні та встановлюємо професійні стандарти, які визначають знання, вміння та поведінку, яким сьогодні фахівці з ризику повинні відповідати потребам все складнішого та складного бізнес-середовища.

Члени IRM працюють у багатьох ролях, у всіх галузях промисловості та в державному, приватному та некомерційному секторах по всьому світу. Ми незалежні і неприбуткові.

123982_business-women-collaborate-collaboration-1569076.jpg

Наша історія

Institute Of Risk Management (IRM) був заснований у квітні 1986 року як організація-нагородник для задоволення зростаючого попиту на кваліфікацію на рівні диплома з управління ризиками.

Під керівництвом AIRMIC (Асоціація менеджерів зі страхування та ризиків) підтримка ширшої ролі IRM отримала Королівське товариство, Женевська асоціація, Департаменти освіти і науки Великобританії та торгівлі та промисловості, Виконавчий директор з охорони здоров'я та безпеки Великобританії. , Університет Глазго Каледонія та ряд інших підприємств та організацій.

Міжнародний сертифікат з управління ризиками, який дає компліменти та слугує вступним кроком до діючого Диплома, був запущений у 2005 році; за цим у 2011 році дотримувався Міжнародний сертифікат з управління ризиками у фінансових послугах.

Зараз ми пропонуємо загальні та спеціалізовані навчальні курси, заходи, журнал Enterprise Risk та різноманітні інші ресурси для підтримки розвитку фахівців з ризику у всьому світі.

Ми також підтримуємо процвітаючу спільноту регіональних та спеціальних груп у Великобританії та за кордоном.

Зараз понад 25% наших членів та студентів приїжджають з-за меж Великобританії, де зростає членство в країнах GCC та в Африці на південь від Сахари.

У 2017 році, під час кульмінації наших святкувань 30-річчя, ми опублікували Порядок денний ризиків до 2025 р. - це дослідження, проведене в усьому світі, яке пропонує розуміння того, як може розвиватися професія ризику протягом наступних кількох років і яка допоможе сформувати наш стратегія протягом цих років.

123981_administration-audience-blur-1708988.jpg125579_banner-irm.png

Розташування

Лондон

Address
2nd Floor, Sackville House
143-149 Fenchurch Street
London
United Kingdom

EC3M 6BN Лондон, Англія, Великобританія