Inchbald School of Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо - Inchbald Школа дизайну

Inchbald школа дизайну, що базується в Лондоні, є незалежною школи дизайну інтер'єру, оформлення інтер'єру та садового дизайну, пропонуючи онлайн і в будинку курси, починаючи від магістра мистецтв програм для коротких вступних курсів. Заснована в 1960 році, і перший інтер'єр школи дизайну в Європі, Inchbald забезпечує широку підготовку, засновану для дизайнерів, які бажають спеціалізуватися в висококласної житлової та комерційної роботи.

Завдяки глобальній чудовою репутацією і багаторічним досвідом роботи, займаючись з Inchbald дозволяє студентам відточувати свій талант і вивести їх індивідуальний підхід до дизайну, встановлюючи їх твердо на шляху до успіху. Школа має давні репутацію серйозного, практичного навчання, який призначений для підготовки наших випускників, щоб увійти в дизайн професій і налічує серед своїх випускників деякі з найбільш шанованих саду і дизайнерів інтер'єру в світі.

Inchbald сприяє триває відносини з випускниками через портфель консультацій, стажувань, робочих місцях розміщення та поради кар'єри, як під час курсу і в професійному житті.

Розташування

Лондон

Address
Interior Design
7 Eaton Gate

SW1W 9BA Лондон, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Garden Design
32 Eccleston Square

SW1V 1PB Лондон, Англія, Великобританія