Imperial College of London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Спільнота вирішувачів проблем, присвячена пошуку інноваційних рішень для найбільших викликів світу

Імператорський коледж Лондона - це десятка кращих університетів світу, які мають міжнародну репутацію вищого рівня в навчанні та дослідженні.

Постійно оцінюючись серед кращих університетів світу, Imperial прагне розвивати наступне покоління дослідників, вчених та науковців шляхом співпраці в різних дисциплінах.

Розташований у самому серці Лондона, Imperial є багатопрофільним простором для освіти, досліджень, перекладу та комерціалізації, використовуючи науку та інновації для вирішення глобальних проблем.

Факти і цифри

У 1907 році Королівський коледж науки, Королівська школа шахт і міста

  • Imperial є домом для 17000 студентів і 8000 співробітників .
  • Щорічно Імператорський коледж Лондона нагороджує понад 6700 градусів .
  • Ми - міжнародне співтовариство, яке залучає студентів з більш ніж 125 країн .
  • Коледж фокусується на чотирьох основних дисциплінах науки, техніки, медицини та бізнесу і славиться своїм застосуванням цих навичок у промисловості та підприємстві.
  • Досконалість у сфері освіти лежить в основі емосу Імперіал і відображається у Великобританії та міжнародних рейтингах.
  • Imperial є домом для найбільшої концентрації досліджень з високим рівнем впливу будь-якого великого університету Великобританії.
  • «Імперіал» має нагороду Silver Athena Swan, яка визнає кар'єру жінок у науці, техніці, техніці, математиці та медицині в наукових колах.
  • Шановні члени Коледжу включали 14 лауреатів Нобелівської премії та трьох медалістів .

Global Imperial

Imperial є найбільшим міжнародним університетом Великобританії. Глобальне співробітництво, відкриття та мережі Imperial трансформують життя і створюють можливості у Великобританії та в усьому світі.

Досконалість Коледжу - вона постійно входить до десятки кращих університетів світу - виникає від його талановитих студентів та співробітників, які приїжджають з усього світу, та підтримки глобальної мережі випускників, друзів та співробітників. Imperial - це глобальне академічне співтовариство, де люди з різних культур надають різноманітні перспективи, нові ідеї та нові підходи до вирішення складних проблем.

60% студентів Імперіал приїжджають за межі Великобританії, у тому числі 20% з інших європейських країн. Дві третини імперських досліджень включає міжнародного співробітника, що охоплює академічних колег у більш ніж 130 країнах.

Ми вважаємо, що інновації процвітають ", коли культури стикаються і співпрацюють". Саме тому ми захищаємо наші міжнародні цінності, мислимо і діємо на міжнародному рівні.

Ми є міжнародними

Що для вас означає бути міжнародним? Наші співробітники обмінюються досвідом з міжнародним співробітництвом і партнерствами.

Розташування

Кенсінгтон

Address
South Kensington Campus
SW7 2AZ Кенсінгтон, Англія, Великобританія