ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми пропонуємо 13-18 -річним дітям збалансований літній досвід наукових шкіл, розваг та культури, де студенти можуть вчитися в обнадійливому та сприятливому середовищі, веселячись та заводити нових друзів з усього світу.

ISSOS був створений з однією чіткою місією: створити безпечне місце для навчання та росту людей. Таким чином, ми пропонуємо добре збалансовану літню програму, де студенти обирають навчальні та факультативні заняття відповідно до своїх потреб та широких інтересів. Ми пропонуємо нашим студентам можливість провести літню пригоду життя, де акцентовано увагу на особистій безпеці та добробуті, якісному індивідуальному навчанні та унікальному міжнародному досвіді.

Місця наших літніх шкіл були ретельно підібрані для їх безпечних, стимулюючих та надихаючих містечок. Історичні та культурні місця в Кембриджі, Сент-Ендрюсі та Єлі дозволяють студентам відчувати життя в цих ексклюзивних університетах, в безпечному середовищі. Відвідуючи ISSOS , студенти мають можливість випробувати Великобританію та США як місце для життя, навчання та роботи.

ISSOS - компанія, орієнтована на цінності, яка пропонує ціннісну освіту, де ми прагнемо забезпечити програми найвищої якості в найбезпечніших місцях під керівництвом натхненної команди. Ми вітаємо студентів з понад 80 національностей, які створюють міжнародну родину, де дружби охоплюють світ і тривають довше літа.

Що робить різні ISSOS?

  • Високоякісні програми, деякі з яких є виключними для ISSOS
  • Запрошуємо студентів із понад 80 національностей
  • 40% студентів повертаються рік за роком
  • Ми приймаємо лише 10% кожної національності, забезпечуючи справді міжнародний досвід
  • Літні працівники є фахівцями у своїй галузі, від повністю кваліфікованих викладачів англійської мови до професіоналів PGA Golf
  • Ми - бізнес, орієнтований на цінність, з 9 цінностями в основі, який працює через все, що ми робимо

Люди та ISSOS

У ISSOS ми пишаємось тим, що використовуємо лише висококваліфікований та мотивований персонал. Всі наші викладачі були ретельно відібрані в академічних установах по всьому світу за їх кваліфікацією, досвідом та досвідом, і приносять із собою енергію та ентузіазм для викладання та взаємодії з молоддю, як в рамках наших академічних, так і позашкільних програм. Існує співвідношення персонал і студент 1: 5, а заняття навмисно зберігаються невеликими, щоб забезпечити індивідуальну увагу та персоналізовані інструкції.

Окрім надання високоякісних академічних стандартів для наших літніх студентів, наші викладачі також є мешканцями гуртожитку та мають підтримку консультантів, які виступають взірцями для наслідування та надають душпастирську допомогу. Успіх наших літніх програм ґрунтується на відданості та ентузіазмі наших викладачів та консультантів та їх спільній меті зробити ISSOS справді унікальним та захоплюючим досвідом для кожного студента.

Розташування

Сент-Ендрюс

Address
University of St Andrews
St Katharine’s West
16 The Scores

KY16 9AX Сент-Ендрюс, Шотландія, Великобританія

Кембридж

Address
The Old Schools, Trinity Ln
CB2 1TN Кембридж, Англія, Великобританія

Нью-Хейвен

Address
Yale University
06520 Нью-Хейвен, Коннектикут, США

Програми

Summer course