University of Stirling

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що особливості в університеті?

University of Stirling часто описаний як один з найкрасивіших кампусів у Великобританії, унікальний. Розташована в 330-акровській маєтці з власним замком та замком, оточеній прекрасною шотландською сільською місцевістю. Це створює спокійну, спокійну атмосферу. І з 11 000 студентів, ви відчуєте велику частину громади там.

Центр мистецтв МакРоберт - культурний центр університетського містечка. З власною колекцією мистецтв та театром, де ви можете подивитися живі комедії та танцювальні вистави. Також є кінотеатр, який показує інді та голлівудські фільми.

Шукаєте веселе місце для зустрічі з друзями в кампусі? Є три кав'ярні та десять ресторанів і барів на вибір. Насолоджуйтеся домашньою їжею - виберіть страви італійської, американської, британської та традиційної шотландської кухні. Дивіться спортивні заходи, візьміть участь у викторині або караоке!

Не ранкова людина? Без проблем. З 24/7 доступ до комп'ютерів через кампус, ви можете навчатися в будь-який час, що підходить вам краще. Кожне кафе має доступ до WiFi, тому ви можете взяти ноутбук і навчатись там.

Бібліотека університету налічує понад 300 000 книг, 46 000 електронних книг та 45 000 електронних журналів. Навчальна зона забезпечує цілодобовий доступ до навчальних місць, ПК та друкарні - все, що потрібно для успішного навчання! І служба "Кар'єра та працевлаштування" пропонує консультації спеціалістів з факультетів, орієнтованих на кар'єри та консультантів з працевлаштування.

Регулярні вправи - це чудовий спосіб залишатися щасливими та здоровими під час навчання. Ви матимете доступ до 50-метрового плавального басейну, тренажерного залу та повністю обладнаного фітнес-залу, майданів на відкритому повітрі та критого сквошу та тенісних кортів. Хочете спробувати свою руку за гольф? Поїздка та дев'ять лунок для гольфу оточують Airthery Castle для вас. Ви знайдете понад 50 спортивних клубів і товариств, щоб приєднатися до Стірлінга.

Потрібно купити книгу? Організувати переліт? Зберіть рецепт? Ви можете зробити це все на кампусі. У торговельному дільниці є банк, туристичний агент, книжковий магазин, супермаркет та аптека.

Підготовка до успіху

Навчання в Великобританії може відрізнятися від того, що ви звикли. Не хвилюйтеся, дружній навчальний персонал допоможе вам пристосуватися. Вони покажуть вам, як провести дослідження та посилання на джерела.

Ви отримаєте безліч практик та підтримки, написавши академічні нариси та зробивши презентації. Коли прийде час, ви будете готові до вашого ступеня.

Відмінне місце для навчання

Приєднуйтесь до спільноти студентів з понад 115 країн. Оскільки це університет на базі кампусу, атмосфера є дружньою, товариською і тісно пов'язаною. Стерлінг зайняв 1-е місце за "гарне місце бути" (ISB 2012).

Університет прагне переконатися, що у вас найкращий студентський досвід у Великобританії. Вони тісно співпрацюють зі студентами, щоб забезпечити можливі найкращі службові та дипломні програми. Ось чому вони отримали нагороду за 5 класів премій за викладання, об'єкти та інклюзивність у рейтингах рейтингів університетів QS 2014.

Навчальний центр призначений для вас

Ви знайдете центр INTO в самому центрі кампуса, всього за декілька хвилин ходьби від головного бібліотеки University of Stirling , спортивного центру та Студентського Союзу.

Турбує про те, щоб жити далеко від дому? Не потрібно бути такою. Кожного разу, коли ви хочете поговорити з кимось, перейдіть до INTO Center. Сервісні служби базуються там. Почуття домашнього дому? Проблема з проживанням? Незалежно від проблеми, вони там для вас, коли вони вам потрібні.

Переїзд в нову країну - це великий крок, але вони допоможуть вам оселитися. Дружня підтримка допоможе вам відкрити банківський рахунок у Великобританії та зареєструватися у лікаря. Потрібна допомога з оформлення візи? Приходьте до однієї з візових майстерень, і вони розібратимуть це разом.

Що робити з друзями? Проживання в студентському проживаннях означає, що ви завжди будете в центрі акції. Ви будете дружити з моменту прибуття до кампуса. Ваші однокурсники не можуть чекати, щоб зустрітися з вами!

INTO Center організовує веселі заходи та поїздки для вас і ваших нових друзів. Це дає вам чудове з'єднання часу поза класом. Не забудьте, ви зможете приєднатися до будь-якого з 100 клубів і товариств у університеті. Вони чудовий спосіб підвести друзів, які поділяють ваші інтереси.

INTO University of Stirling Сервіси

У вересні 2017 року відкрився новий навчальний заклад. Серед доступних у Центрі послуг:

  • Ласкаво просимо на стіл - відкрито з понеділка по п'ятницю з 8.30 до 17.30.
  • Лекційний театр - це великий багатофункціональний зал, де ви будете мати заняття в стилі лекцій.
  • Навчальні зали - 10 навчальних кімнат, всі оснащені інтерактивними електронними екранами.
  • Соціальні простори - велика кількість просторів навколо Центру, де ви можете розслабитися і спілкуватися з друзями.
  • Ресурсний центр навчання (LRC) - матеріали для підтримки вивчення доступу, такі як книги, журнали та газети, а також комп'ютери та друкарні.
  • Кафе та ресторан INTO - пропонують різноманітні напої з урахуванням міжнародних студентів.


Сучасні, інтерактивні класи

Кожна класна кімната має новітню технологію навчання. На столі є вбудовані комп'ютери, підключені до інтерактивних дошок, тому їх легко задіяти. Ви не просто сидите і слухаєте комусь розмову - ви будете вчитися робити. Ви будете любити взаємодіяти з усім.


Вивчення поза класом

Ви також матимете доступ до Succeed - віртуального навчального середовища університету. Це означає, що ви можете завантажувати лекційні записи та зміст курсу під час пересування. І ви можете взяти участь у онлайн-дискусіях з однокласниками та вашими викладачами.

Ресурсний центр навчання - це спеціальний навчальний простір, що містить навчальні площі та предмети для запозичення. Тут ви знайдете книги, DVD-диски, журнали, компакт-диски та газети. Потрібно щось надрукувати чи сканувати? Приходьте до Ресурсного центру навчання.


Кафе на кампусі

При вивченні важливо регулярно ламатись. Для часів, коли вам потрібно заправляти, ви знайдете три різних кафе та десять різних місць, щоб поїсти на кампусі.

Ви знайдете легкі страви, такі як бутерброди, салати і супи в кампусі. Коли вам потрібно щось більше наповнення, є гамбургери, піца, начос та шаурма. Ви ніколи не надто далеко від свіжоспеченої кави, обіду або закуски.

Розташування

Стерлінг

INTO University of Stirling

Address
University of Stirling INTO University of Stirling Airthrey Castle
FK9 4LA Стерлінг, Шотландія, Великобританія

Програми

Foundation Year
Graduate Diploma
Програма Pathway для студентів бакалаврату
курс