Прочитайте офіційний опис

Вивчення для успіху та щастя

Ви хочете випробувати життя у Великобританії, але вам також потрібно зосередитись на ваших навчаннях. Ми вас закрили.

Є гнучкі навчальні простори в центрі INTO та навколо кампусу. Крім того, у вас є історичне місто Челтенхем і приголомшливий Cotswolds на вашому порозі. Ви будете знаходитися в районі виняткової природної краси.

Зосередьтесь на своїх дослідженнях і дайте нам піклуватися про все інше.

Багата спадщина та світле майбутнє

Університет має три кампуси, які обслуговують різні навчальні заклади, і кожен з них має унікальне відчуття. Парк Кампус, колишній ботанічний сад, є домом для центру INTO.

Парк Кампус

Парк Кампус, розташований на півдні Челтнем, - це ідилічне навчальне середовище. Центр міста та всі його зручності розташовані за 15 хвилин ходьби. Встановлено в 24 акрів ландшафтних угіддях, садах та ігрових майданчиках. Але, це не просто гарний вигляд. Послуги в університетському містечку включають трапезну, пральню, тенісні корти, кафе-бар "Студентський союз", медичний центр та навчальний ресурсний центр.

Рейтинги, що мають значення

University of Gloucestershire добре посідає сфер, які справді впливають на такі зміни, як підтримка студентів, можливості працевлаштування та навчання. Вони також зараховуються до першої двадцятки з п'яти предметних областей.

Ви скористаєтеся досвідченими викладачами з досвідом роботи в галузі. Ви матимете можливість отримати досвід роботи під час навчання за програмою Degreeplus університету. Роботодавці шукають випускників з досвідом роботи. Саме тому 94% випускників Глостершира знаходять роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після закінчення навчання.

Міжнародна спільнота

Приєднуйтесь до спільноти з 10 000 студентів з більш ніж 60 країн. Ви навчаєтесь в сприятливих умовах - університет посідає перше місце в Великобританії за свої послуги підтримки (ISB, 2015).

Ви можете швидко стежити за своїми навчаннями з унікальними дворічними інтенсивними університетськими ступенями бакалавра. Запропоновані в темах, включаючи бізнес та право, це чудова можливість заощадити гроші та закінчити навчання швидше.

Щось для кожного

UNIversal Sport пропонує кожній людині можливість займатися спортом. Що б вам не сподобалося, від регбі до веслування, ви знайдете його тут в Глостерширі. Приєднавшись до 35 спортивних клубів і на вибір більше 80, ви обов'язково знайдете те, що вам подобається.

Приєднання до університетського суспільства - це чудовий спосіб завести нових друзів та зустрічати людей, які поділяють ваші інтереси. Університет має у своєму розпорядженні понад 50 товариств, які займаються питаннями, включаючи все, починаючи від гри у вуаль до пейнтболінгу.

Вузол першого року навчання

INTO Center - це ваша база для всього, що вам потрібно. Це місце, де ви будете працювати та спілкуватися, в сучасних класах, відмінних ІТ-устаткованнях та кафе-барі, де ви можете поспілкуватися з новими друзями або організувати неформальне групове навчання.

Ви знайдете студентський досвід та проживання в Центрі, надаючи універсальний магазин для підтримки будь-яких не академічних проблем. У вас є ціла мережа людей, які зацікавлені у підтримці вас упродовж навчання.

Адаптація до нової країни може бути важко, але у Центрі є все, що вам потрібно, щоб вдатися до щасливої ​​життя у Великобританії. Ваші однокласники та вчителі не можуть дочекатися зустрічі з вами!


Ви знайдете INTO Center на кампусі парку. Це ідилічне навчальне середовище, встановлене на 24 акрів ландшафтних угідь та садів.

Що тут? Все, що вам потрібно для щасливого та успішного першого року. Ваші аудиторії та команда підтримки студентів розташовані в межах Центру. І, ваше проживання буде лише за декілька хвилин ходьби.

Коли вам потрібно навчатися, Центр має простір для тихого читання та групової роботи. Крім бібліотеки кампуса, ви можете використовувати робочі станції Центру та друкарні.

INTO в University of Gloucestershire

Навчальні заклади

Ви будете відвідувати лекції та семінари у повністю обладнаних, сучасних класах. Віртуальне навчальне середовище університету (VLE) підтримує ваші дослідження, пропонуючи завантаження змісту курсу та лекцій. Ви можете використовувати VLE для участі в онлайн-дискусіях з однокласниками та вчителями. І ще в реальному світі дружні вчителі також можуть особисто отримати додаткову підтримку. Вам просто потрібно запитати.


Підтримка

Переїзд за кордон. Навчатися у Великобританії. Це звучить настільки захоплююче, але реальність теж може бути трохи страшною. Все добре. Ви не перший, хто це робить, і INTO в University of Gloucestershire є для вас. Вони мають 10-річний досвід допомагати студентам так само, як ви, і вони є з вами на кожному кроці.

Вони переконаються, що ви повністю готові, перш ніж виходити з дому. Ви знайдете їх у своїх яскравих червоних футболках в аеропорту, щоб забрати вас. Вони організовують веселий перший тиждень, щоб допомогти вам подружитися, обійти університетський містечко та показати вам місцеве місто.

І вони все ще там, коли ви врегульовані, допомагаючи вам обрати свій курс або підтримувати візові та імміграційні програми.

Мовні консультанти можуть допомогти, якщо ваш англійський рівень низький, коли ви вперше прибудете. Підтримка персоналу включає помічників-помічників у студентських резиденціях. Ви навіть матимете номер екстреного зв'язку, щоб цілодобово отримати доступ до нашої допомоги. Ви насправді не віддалені від члена нашої дружної команди підтримки студентів.


Їжа

Ви можете скуштувати сніданок, обід і вечерю в головній трапезній кампусі, і це чудове місце, щоб розслабитися між класами та зустрітися з іншими студентами. Крім того, у кожному робочому дні працює кав'ярня Starbucks на кампусі, а також студентський союз студентів.

У рамках свого орієнтаційного тижня вони покажуть вам місцеве місто та всі найкращі місця для купівлі їжі для домашнього приготування.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

University of Gloucestershire

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів, включаючи облік та фінанси, обчислення, управління події, географію, право і фізичну освіту ... [+]

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів, включаючи облік та фінанси, обчислення, управління події, географію, право і фізичну освіту в University of Gloucestershire .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів. Дізнайтеся більше про нашу гарантію повернення грошей.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 2-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, липень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 7 880 фунтів стерлінгівКлас годин: мінімум 18 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Стандарт: Курси англійської мови на тиждень: 6 годинТематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин6 місяців: Англійська заняття на тиждень: 9 годинКласика предметних модулів на тиждень: 15 годинСередня кількість на тиждень: 24 годиниІнтегрований:Тематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
6 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Gloucestershire

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів, включаючи рекламу, дизайн комп'ютерних ігор, графічний дизайн, ландшафтну архітектуру та ви ... [+]

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів, включаючи рекламу, дизайн комп'ютерних ігор, графічний дизайн, ландшафтну архітектуру та виробництво медіа в University of Gloucestershire .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів. Дізнайтеся більше про нашу гарантію повернення грошей.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 2-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, липень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 12 995 грнКлас годин: мінімум 18 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Курси англійської мови на тиждень: 6 годинТематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Graduate Diploma

University of Gloucestershire

Підготовка до безпосереднього вступу в ряд аспірантів, пов'язаних із бізнесом, в University of Gloucestershire . ... [+]

Підготовка до безпосереднього вступу в ряд аспірантів, пов'язаних із бізнесом, в University of Gloucestershire .

Особливості курсуРозвивайте свої знання та навички, активно навчаючись у вибраній предметній області.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Пристосовуйтеся до навчання у Великобританії, зосереджуючи увагу на навчанні та навичках в галузі досліджень.Поліпшення рівня англійської мови та розробка лексики для вибраної дисципліни.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, липень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 12 995 грнКлас годин: мінімум 18 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Курси англійської мови на тиждень: 6 годинТематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма Pathway для студентів бакалаврату

University of Gloucestershire

Підготуйся до прямого вступу на 2-й курс ступеня бакалавра в таких галузях, як облік, бізнес та маркетинг в University of Gloucestershire . ... [+]

Підготуйся до прямого вступу на 2-й курс ступеня бакалавра в таких галузях, як облік, бізнес та маркетинг в University of Gloucestershire .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Вивчіть академічні модулі, які відображають перший курс обраної вами ступеня.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням вашої університетської програми, що гарантує вам вибір найкращого рівня для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, липень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 12 995 грнКлас годин: мінімум 18 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Курси англійської мови на тиждень: 6 годинТематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Gloucestershire

Підготуйтеся до прямого вступу на 2-й курс різноманітних творчих ступенів бакалавра в таких галузях, як медіа-виробництво, реклама, обчислення, графічний дизайн та фотогр ... [+]

Підготуйтеся до прямого вступу на 2-й курс різноманітних творчих ступенів бакалавра в таких галузях, як медіа-виробництво, реклама, обчислення, графічний дизайн та фотографія в University of Gloucestershire .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Вивчіть академічні модулі, які відображають перший курс обраної вами ступеня.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням вашої університетської програми, що гарантує вам вибір найкращого рівня для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: липень, вересеньКомісії: від 12 995 грнКлас годин: мінімум 18 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Курси англійської мови на тиждень: 6 годинТематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Gloucestershire

Підготовка до прямого вступу на 2-й курс ступеня бакалавра в таких областях, як готельне господарство, події та туризм в University of Gloucestershire . ... [+]

Підготовка до прямого вступу на 2-й курс ступеня бакалавра в таких областях, як готельне господарство, події та туризм в University of Gloucestershire .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Вивчіть академічні модулі, які відображають перший курс обраної вами ступеня.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням вашої університетської програми, що гарантує вам вибір найкращого рівня для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: липень, вересеньКомісії: від 12 995 грнКлас годин: мінімум 18 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Курси англійської мови на тиждень: 6 годинТематичні модульні класи за тиждень: 12 годинСередня кількість на тиждень: 18 годин... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

University of Gloucestershire

Цей курс забезпечує найшвидший та найефективніший шлях досягнення потрібного рівня англійської мови. Він спеціально розроблений для задоволення ваших індивідуальних потре ... [+]

Цей курс забезпечує найшвидший та найефективніший шлях досягнення потрібного рівня англійської мови. Він спеціально розроблений для задоволення ваших індивідуальних потреб у навчанні, з п'ятьма спеціальними рівнями навчання, щоб забезпечити вам рівень мовного володіння та навички, необхідні для досягнення успіху.

Особливості курсуЯк високопрофесійний і працьовитий студент, ви можете розраховувати на швидкий прогрес до однієї точки IELTS на термін через цей інтенсивний курс. Учні, які завершують термін навчання англійської мови у грудні 2017 року, становили в середньому 0,8 відсотка прогресу групи IELTS.Вивчіть 30 навчальних годин, з 25-годинним особистим контактом та 5 годин навчання в Інтернеті.Розроблена у партнерстві з Кембриджською оцінкою, спеціальна онлайн-оцінка дозволяє точно контролювати ваш прогрес.Скористайтеся інтерактивними уроками та невеликими класами.Безкоштовний курс "Готуйся до англійської мови" доступний в режимі онлайн до прибуття.... [-]
Великобританія Cheltenham
Липень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO University of Gloucestershire
Address
University of Gloucestershire The Park, Cheltenham
GL50 2RH Cheltenham, England, Великобританія
Веб-сайт