University of Exeter

Введення

Прочитайте офіційний опис

Високо оцінений університет

Хочете навчатися у вищому університеті Великобританії, який надає фантастичний студентський досвід? University of Exeter дасть вам найкращий старт з вашої кар'єри через відмінне навчання та чудове навчальне середовище.

Так що відрізняє цей університет? У програмі WhatUni's Student Choice Awards він зайняв 1-е місце в міжнародній категорії, понад 20 000 студентів. Він є одним з перших в світі університетів (рейтинги світового університету 2014-15 рр.) І посідає четверте місце в Великобританії для задоволення студентів. про якість навчання в Національному дослідженні студентів 2014 року.

University of Exeter - один із найшвидше зростаючих університетів у Великобританії. University of Exeter проголосував за спортивний університет року 2016 року, також є членом престижної групи "Рассел" та має свої функції в 100 кращих університетах світу.

Все, що потрібно в одному місці

Центр INTO має все необхідне, щоб допомогти вам успішно навчатися у Великобританії. Ваш перший навчальний рік буде все, на що ви сподівалися і більше.

Ознайомтеся з найсучаснішими можливостями - є мультимедійні центри, лабораторії з вивчення мови та науки, а також великий навчальний ресурсний центр. Ми допоможемо вам насолоджуватися британською культурою та життям, з усе можливе, від мовної підтримки до виділеного персоналу, який переконається, що все добре.

Ваша база для навчання та спілкування

Ви знайдете INTO ексетер-центр на Streamham Campus. Привітний, дружній та стильний простір з більш ніж 100 відданими співробітниками та відмінними зручностями. Все, що вам потрібно, тут.

Коли вам потрібно навчатися, Центр є місцем, де можна бути. Існує великий навчальний ресурсний центр із приватними областями навчання, навчальними матеріалами та комп'ютерами, лабораторією науки та двома мультимедійними кімнатами. Ви зможете максимально використовувати гнучкі навчальні можливості для лекцій, семінарів та підручників.

І коли справа доходить до розслаблення, то ви вже покрили - розважившись з друзями в одному з 10 різноманітних кафе та ресторанів, розширивши свої інтереси та приєднаючись до суспільства з Студентською гільдією або відправившись до тренажерного залу та спортивного парку.

Класні кімнати

Існує багато різних способів навчання в центрі INTO з 22 навчальними кімнатами та різними навчальними областями. Якщо ви любите групову дискусію в театрі лекцій або навчальні заняття один на один, у центрі є все, що потрібно тут.

Наші класні приміщення включають:

 • Багатоцільовий театр лекцій
 • Навчальні кімнати та класні кімнати
 • Найсучасніша ІТ
 • Мовні лабораторії
 • Наукові лабораторії
 • Два мультимедійних кімнати для занять або самостійного навчання

Хочете навчатися далеко від кампусу? Е-навчання також може бути великою частиною ваших досліджень. Ви матимете доступ до віртуального навчального середовища університету. Звідси ви можете прочитати лекції, перейти на попередні іспити та переглянути інші корисні матеріали, щоб допомогти вам. Це також чудове місце для обговорення в Інтернеті з вашими вчителями та іншими студентами.

Ресурсний центр навчання

Відвідайте Центр навчальних ресурсів для роботи над завданнями в класі - ви знайдете збірку корисних книг та навчальних матеріалів, які допоможуть вам у вашому курсі INTO. Також доступні щотижневі журнали та журнали, які допоможуть вам відстежувати поточні події, а також є навіть комп'ютери, які можна використовувати для того, щоб допомогти вам у проведенні навчання.

Деякі можливості Центру вивчення ресурсів включають:

 • Мовні ресурси
 • Ксерокопіювання та сканування
 • Допомога в ІТ

Навчальний ресурсний центр відкритий з понеділка по п'ятницю з 8.30 до 17.30, і це ідеальне місце для самостійного вивчення.

Не забувайте, що ви також можете скористатися семи бібліотеками університету. У межах трьох кампусів University of Exeter , в цілому більше 1.2 мільйонів книг та журналів. Основна університетська бібліотека розташована прямо навпроти центру ІНТО та відкрита цілодобово протягом терміну дії.

Студентська підтримка

Кожного разу, коли ви відчуваєте, що вам потрібна рука допомоги, INTO Center надає цілий ряд сервісних служб.

Ви знайдете підтримку на кожному етапі вашої поїздки, від прийняття рішення про те, яку програму вибирати до послуги збору аеропорту, коли ви прибудете до Великобританії та цілодобовий номер екстреного зв'язку. В University of Exeter досягнуто 91% задоволення студентів від їх підтримки (INTO Exit Survey 2015).

Деякі послуги включають:

 • Цілодобовий номер екстреного зв'язку
 • Програма орієнтації на студентське життя в Ексетері
 • Аеропорт пікап
 • Мовних радників, які допомагають студентам з низьким рівнем англійської мови спілкуватися
 • Житлові асистенти в студентських резиденціях
 • Візова та імміграційна підтримка
 • Підтримка студентів з обмеженими можливостями

Пам'ятайте, що помічники-помічники будуть розташовані в студентських резиденціях, щоб допомогти відповісти на будь-які питання, які ви можете мати, і ви також можете взяти участь у програмі орієнтації, яка допоможе вам оселитися в студентському житті в Ексетері.

Їжа

Шукаєте закуски або гарячий напій? Кафе розташоване в самому серці центру INTO, і це чудове місце для того, щоб замовити каву з друзями або просто взяти швидкий укус, щоб поїсти між класами.

Якщо ви шукаєте щось інше, у університетському містечку існує безліч ресторанів та кафе, які обслуговують лише те, що вам подобається. І ви також знайдете безліч продуктових магазинів поруч з кампусом.

Навчайтеся в одному з найпопулярніших університетів Великобританії

Ви матимете доступ до усіх дивовижних об'єктів University of Exeter . Це включає в себе послуги, які допоможуть вам в навчанні, а також відмінних спортивних та розважальних закладів у кампусі.

Тут ви знайдете неймовірні матеріали для читання, які допоможуть вам навчатися. Ви також можете отримати доступ до віртуальних навчальних можливостей Exeter, де ви можете завантажити лекції, щоб допомогти вам утримати свої заняття.

Шукаєте весело провести час? Університет також пропонує абсолютно новий тренажерний зал та спортивний парк, а також ряд ресторанів та кафе, що допоможуть вам добре поєднатися з новими друзями.

Надихаючі кампуси та фантастичні об'єкти

Будучи студентом University of Exeter , ви отримаєте вигоду від шанс жити та навчатися в одному з найкрасивіших кампусів у Великобританії, що має доступ до неперевершених об'єктів та ресурсів.

У 2012 році Університет створив Форум - чудовий центр капіталу в 48 мільйонів фунтів стрітхемського кампуса, який включає в себе Центр обслуговування студентів, відремонтовану бібліотеку, торговельне представництво та громадське харчування та 400-місцевий театр лекцій. Ландшафтні пьяцца забезпечують ідеальне місце для студентів, щоб зустрітись, і для таких заходів, як Міжнародний місяць спорту відбудеться.

University of Exeter забезпечує чудові ресурси для навчання, щоб у вас було все, що потрібно, включаючи сім бібліотек, розташованих у трьох кампусах, де проживає понад 1,2 млн. Книг та журналів. Ви також матимете доступ до понад 19 500 електронних журналів, газет та довідкових робіт, щоб покращити навчання.

Розташування

Ексетер

INTO University of Exeter

Address
Stocker Rd
EX4 4PY Ексетер, Англія, Великобританія