University of East Anglia

Введення

Прочитайте офіційний опис

UEA - чудове навчання та життєвий досвід

University of East Anglia є домом для всього, що потрібно, щоб мати прекрасний життєвий та навчальний досвід.

І як студент INTO, ви матимете повний доступ до всього, що користується студентами UEA.

Ви можете скористатись фантастичною бібліотекою UEA, нагородами спортивних та розважальних закладів, а також однією з найкращих студентських спілок у Великобританії.

Ви також можете забронювати кабінети, відвідувати гостьові лекції, вести переговори про кар'єри, приєднуватися до клубів і товариств студентського союзу та отримати доступ до всіх можливостей, доступних для студентів УЕА.

INTO UEA - ваш будинок далеко від дому

Ваш навчальний центр INTO UEA розташований у самому центрі університетського містечка. Вона є домом для нашої дружньої міжнародної команди підтримки студентів, яка буде підтримувати вас у дорозі до навчання в UEA.

Вони допоможуть зробити ваш час тут максимально приємним. Незалежно від ваших потреб, існує підтримка, включаючи мовних радників, якщо англійська мова не є вашою рідною мовою.

Центр навчання також посилається на наш фантастичний інтернаціональний студентський проживання, тому ви ніколи не будете далекі від всього, що вам потрібно.

У будь-який час, ви будете розслаблятися з друзями в одному з наших численних комфортабельних соціальних просторів, спробувати нове харчування в ресторані INTO або досліджувати місто Норвіч.

Видатні об'єкти в самому серці кампуса УЄА

Наш цільовий навчальний центр - це місце, де новітні технології підтримують інноваційне навчання. Це сучасне оточення, розташоване неподалік від усіх видатних комплексів університету.

Ви отримаєте викладання університетського стилю від першого дня, що означає найкращу підготовку до успіху у вашому Великобританії.

Гнучкі навчальні простори допоможуть вам ознайомитись з різноманітними стилями навчання, включаючи лекції, практичні роботи лабораторії, семінари, підручники, приватні дослідження та електронне навчання.

Завдяки нашій приємній атмосфері та дружній команді підтримки ви відчуєте себе частиною родини INTO. Довідка доступна для будь-яких викликів, з якими ви можете зіткнутися, включаючи конфіденційну пораду для будь-яких навчальних або не академічних питань.

Ми тут, щоб зробити вас простим у вищому британському університеті та підвищити вашу перспективу для надихаючої кар'єри.

Малі класні розміри, високий рівень задоволення студентів

Центр INTO має все необхідне, щоб забезпечити ваше місце в University of East Anglia .

Заняття залишаються невеликими для максимальної взаємодії між вчителями та учнями. І в 2015 році INTO Exit Survey показало, що 93% студентів були задоволені своїм досвідом.

38 мільйонів фунтів стерлінгів у новітні об'єкти

Ви знайдете найкращих вчителів та зручностей для забезпечення вашого успіху. INTO інвестувала 38 мільйонів фунтів стерлінгів у новітні об'єкти, включаючи:

 • дві ІТ-лабораторії
 • три сучасні наукові лабораторії
 • сучасні мовні лабораторії
 • багатоцільовий театр лекцій
 • простори навчальні кімнати з інтерактивними дошками та сенсорними смарт-колодами
 • зручні соціальні простори, щоб розслабитися з друзями
 • безкоштовний високошвидкісний бездротовий Інтернет на всій території
 • Ви також матимете доступ до бібліотеки UEA в 800 000 обсягів.

Ресурсний центр навчання

Ресурсний центр Навчальних ресурсів - це матеріали, де можна знайти матеріали, такі як книги, компакт-диски, DVD-диски, журнали та газети. Тут ви можете надрукувати примітки про навчання та сканувати навчальні матеріали. І найсучасніші сенсорні комп'ютери дають вам доступ до онлайн-засобів університету та електронних журналів.

Не можете знайти те, що шукаєте? Наш доброзичливий персонал надаватиме поради та тренінги, щоб допомогти вам максимально використати доступність, зокрема:

 • комп'ютери для самостійного навчання
 • мовні ресурси
 • Національні та місцеві періодичні видання щотижня поповнюються
 • ноутбуки займати за одну ніч

Ви можете завантажити лекції та інші корисні матеріали з навчального середовища UEA та взяти участь у онлайн-дискусіях з викладачами та однокласниками. Навчальний ресурсний центр працює щодня з 7:30 до 23:00.

Провідні світові дослідження

UEA є провідним британським дослідницьким університетом, що веде шлях у таких галузях, як зміна клімату, міжнародний розвиток, харчова наука та багато іншого.

Університет посідає перше місце у світі за кращу дослідницьку діяльність (рейтинги CWTS Leiden Ranking 2016) та 10-е місце в Великобританії за якість досліджень (Research Excellence Framework 2014).

Під час останнього вправи з оцінки досліджень більше 50% дослідницької діяльності університету вважалися "всесвітньо відомими" або "відмінними на міжнародному рівні", і майже 90% вважалися "міжнародними".

Ви матимете таке проривне мислення у всіх ваших класах, що дасть вам найкращу підготовку до вашої майбутньої кар'єри.

UEA також є частиною Науково-дослідного парку Норвіч, який має одне з найбільших досліджень у галузі охорони здоров'я, харчових продуктів та природокористування в Європі. Це один з найбільш цитованих дослідницьких центрів за межами Оксфорда та Лондона і виграв дві Нобелівські премії.

Парк також є домом для багатьох науково-технічних підприємств. Разом вони надають великі можливості для досліджень та працевлаштування студентів та випускників УЄА.

Вчимося в реальному світі

Академічне мислення УЄА відоме своєю відмінною "робити" різну спрямованість. Це відображається в значеннях університету соціальної свідомості, глобальної обізнаності та уважності навколишнього середовища та стійкості.

Коли ви навчаєтесь в UEA, вас навчають активні дослідники на передньому краї своїх дисциплін. Багато ваших вчителів радять з питань реальних політик і допоможуть вам досягти цих останніх знань та думок у класі.

Результати цього фокусу в реальному світі є зрозумілими: понад 96% іноземних студентів UEA працюють у професійній чи управлінській роботі або в подальшому навчанні протягом шести місяців після закінчення навчання.

Ваш Студентський Союз

Ваш студентський союз організовує регулярні покази фільмів, покази мод та більше 60 музичних заходів, що проводяться на кампусі щороку. Це включає щорічну подію "Go Global", яка демонструє різні культури учнів з різними продуктами харчування, одягом та звичаями.

Дослідіть майбутні концерти, клубні вечори, спеціальні заходи та інше на веб-сайті студентського союзу UEA або подивіться на великі групи, які вже грали на кампусі в LCR.

Університет також належить до центру міста, яка називається The Waterfront, жива музична майданчик та нічний клуб, який включає в себе три кімнати та еклектичну суміш ді-джеїв та живих груп.

Ви можете залучитись до широкого кола студентських клубів та суспільств в університеті. До них відносяться все, починаючи від мистецтва, бальних танців та дебатів, до закону, мов та фотографій. Або допомогти створити студентську газету, журнал, радіопередачу або телевізійний канал?

Художнє натхнення, прямо на порозі

Кампус UEA є домом для всесвітньо відомих Центру образотворчого мистецтва Сайнзбері.

Він пропонує вільний доступ для натхненних постійних колекцій, які охоплюють більше 5000 років творчості людини, а в видатній музейній та художній галереї також є багато основних художніх виставок протягом року.

Всі Пабло Пікассо, Едгар Дега, Френсіс Бекон, Якоб Епштейн, Генрі Мур, Альберто Джакометті та Амедео Модільяні.

Ви також можете приєднатись до нагородженої навчальної програми галереї переговорів, лекцій та семінарів для подальшого підвищення вашого художнього натхнення.

Дивний студентський досвід

University of East Anglia - це фантастичний університет, де студенти можуть насолоджуватися процвітаючою общинною атмосферою та великою кількістю вражаючих життєвих вражень.

Студенти оцінили UEA у "5 найкращих для студентського досвіду" щороку в Національному студентському опитуванні з 2005 року. А в 2016 році він був першим в рейтингу "хороше середовище в університетському містечку / навколо університету" у дослідженні "Успіх вищої освіти студентів" .

Красивий парк-кампус UEA пропонує безліч шансів розслабитися між дослідженнями. Ви можете помітити кроликів на природних прогулянках, насолоджуватися барбекю біля озера або взяти чисте свіже повітря під час читання на траві.

На території університетського містечка є бібліотека, відкрита цілодобово, медіа-люкс, кіностудія та телестудія, нагороджений спортивний комплекс, дванадцять унікальних кафе та ресторанів, а також міні-супермаркет, банк і пошта.

Розташування

Норвіч

INTO University of East Anglia

Address
University Dr
NR4 7TJ Норвіч, Англія, Великобританія