Queen's University Belfast

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що робить королеву особливим?

Queen's University Belfast став першим у Великобританії для міжнародного студентського барорету 2015 року.

Його розташування являє собою суміш сучасного дизайну та історичної архітектури. Це 9-й найстаріший університет у Великобританії, але має одне з найсучасніших кампусів. Це тихий, спокійний і безпечний кампус, оточений листям околицями. Але зайдіть за 15 хвилин ходьби, і ви будете в самому центрі зайнятого центру міста Белфаст.

Ви приєднаєтесь до спільноти понад 17 000 студентів з більш ніж 100 різних країн. Студентський Союз об'єднує їх усіх. У них є більше 190 клубів і товариств, з якими ви можете приєднатися, щоб у вас не було проблем з друзями.

Університет є одним з небагатьох у Великобританії з виділеним міжнародним і післядипломним студентським центром. Центр проводить тренінги, заходи та семінари та надає підтримку іноземним студентам.

Як член групи Russell, університет прагне до досліджень. Ви будете вчити академіки у верхній частині своїх полів. І ви знайдете унікальні можливості, такі як:

  • Королівський кінотеатр
  • Театр віртуальної реальності
  • Лабораторія робототехніки
  • Центр дослідження раку та клітинної біології
  • Концертні простори
  • Музичні студії
  • Кіностудія (новозбудована)

Курси з урахуванням ваших потреб

Турбує вивчення англійською мовою? Не будь. Queen's University Belfast розуміє, що навчання іншою мовою є великим кроком, і вони там, щоб підтримувати вас на кожному кроці.

Вони розуміють, що стиль навчання може бути дещо іншим, ніж ви звикли. Це нормально, вони допоможуть вам адаптуватися до речей у Великобританії. Ви отримаєте досвід семінарів та лекцій, написання есе та презентацій. До того часу, коли ви закінчите, ви будете почувати себе повністю готовими до університету.

Зручності, призначені для вас

Queen's University Belfast прагне зміцнити міжнародний студентський досвід для вас. За останні 10 років Університет інвестував понад 350 мільйонів фунтів стерлінгів на кампусі. Це означає, що ви будете вчитися в одному з найсучасніших університетів у Великобританії.

INTO Queen's Center був розроблений для вас. Готель розташований у самому центрі кампуса, лише за декілька хвилин ходьби від усього, що вам потрібно. Це ваш безпечний притулок, причому підтримка доступна 24 години на добу.

Є чудові можливості там, щоб зробити ваше навчання весело. Ви можете скопіювати, роздрукувати та сканувати в Центрі вивчення ресурсів. Ви також знайдете тематичні підручники, комп'ютери та словники. Ви також можете завантажувати гроші на свою студентську карту, яка може бути використана для купівлі продуктів харчування з постачальників продуктів харчування на кампусі.

Якщо вам потрібне спокійне місце для навчання, ви знайдете спокійні, зручні навчальні простори в центрі, з усіма Wi-Fi. Коли вам потрібно зробити перерву, ви можете закусити каву та закуску в кафе Центру.

Команда служб обслуговування студентів там, щоб допомогти вам, коли вам це потрібно. Вони допоможуть вам оселитися у своєму новому житті в Белфасті. Якщо ви відкриваєте банківський рахунок або плануєте поїздку кудись, вони будуть там, щоб допомогти.

Ваш досвід в кампусі

За останні 10 років королева інвестувала понад 350 мільйонів фунтів, щоб покращити досвід своїх іноземних студентів. Вони хочуть, щоб ваш університетський досвід був найкращим.

Бібліотека McClay відкрита 24 години на добу та містить більше 1,2 мільйонів книг та журналів, а також 2200 навчальних закладів.

Коли ти хочеш розслабитися, ти можеш відправитися до будівлі Студентського Союзу, де розташовується розслабляюча область і "Космос". Ви також знайдете там банк, кафе, суду для їжі та конференц-зали, так що у вас є все, що потрібно, під рукою.

Союз також має понад 170 клубів і товариств. Ви зможете приєднатися до них якнайбільше, як вам подобається. З оригами до батутного спорту ви обов'язково знайдете те, що ідеально підходить для вас. Любовний спорт? Ви можете приєднатися до більш ніж 50 різних спортивних клубів, і ви ніколи не будете мати друзів, щоб грати.

INTO Queen's University Belfast : Ваше подорож починається тут

Центр стане одним із перших місць, які ви відвідуєте, коли ви приїдете, і ваші заняття будуть проводитися тут, прямо в центрі кампуса. Якщо вам потрібне спокійне місце для навчання, ви знайдете його тут. Якщо ви хочете працювати зі своїми однокласниками, ви також знайдете багато групових навчальних закладів.

Все у вас під рукою в центрі. Це ваш центр навчання.


Класифікація в Центрі

Ви будете вчитися в сучасних аудиторіях, деякі з яких обладнані інтерактивними дошками та телевізорами з плоским екраном. Все було розроблено з вами на увазі, щоб дати вам найкращий досвід.

Потрібно спокійно читати? Або стіл для вашої групи для мозкового штурму? Приходьте до Центру. Ви знайдете навчальні простори та Wi-Fi у всьому Центрі, щоб ви могли працювати в будь-якому місці, де це найкраще підходить.


Ресурсний центр навчання

У навчальному ресурсному центрі є книги та навчальні матеріали, які допоможуть вам розпочати роботу. Незалежно від того, чи потрібно вводити свої нотатки, скопіювати з книги або надрукувати свій твір, ви можете зробити все це тут.

Крім того, як студент INTO Queen, ви також матимете повний доступ до навчальних матеріалів у нагородах McClay бібліотеці Queen's, на додаток до матеріалів читання в Центрі вивчення ресурсів.


Навчання поза класом

Під час навчання ви матимете доступ до Інтернету Queen's Online (QOL) - віртуального навчального середовища університету. Ви зможете отримати доступ до лекційних записів та змісту курсу з будь-якого комп'ютера. Ви також можете обговорити теми з викладачами та однокласниками.

Бібліотека McClay містить понад 1,2 мільйона книжок та журналів для вас. Ви також знайдете тихі простори та навчальні зали, що забезпечують комп'ютерний доступ до пізнього вечора. Потрібна допомога підключення до Wi-Fi? Немає проблем, ІТ-сервіс буде радий допомогти.


Заправте в кафе Центру

Голодні? Спрагу? Відвідайте кафе Carberry. Це маленьке кафе сидить в центрі INTO, тому ви ніколи не далеко від перерви закусок. Це чудове місце, щоб розслабитися з друзями на обід або вивчати соло з кавою. Ви можете купити бутерброди, супи, випічку та гарячі або холодні напої. Маєте спеціальну дієту? Немає проблем, вегетаріанські, веганські та халяльні варіанти доступні.

Розташування

Белфаст

INTO Queen's University Belfast

Address
University Rd
BT7 1NN Белфаст, Північна Ірландія, Великобританія