Newcastle University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Саме там, де ти хочеш бути

Бажаєте навчатися у висококласному університеті в одному з найцікавіших міст Великобританії? Newcastle University розмістив 5-е місце в Великій Британії Міжнародним студентським барометром 2016 року і є частиною всесвітньо відомої Russell Group. INTO Newcastle University сидить прямо в центрі кампуса. Ви будете відчувати себе частиною цієї жвавої, процвітаючої університетської сцени відразу ж, як ви дізнаєтеся у своїх фантастичних сучасних можливостях. Ви отримаєте викладання університетського стилю з лекціями, підручниками та підтримкою приватного навчання. Наша команда дружньої підтримки знаходиться поруч, щоб ви могли бути впевнені в тому, що перший рік простий, спокійний та натхненний.

Серце вашого досвіду навчання

Хочете вчитися в серці процвітаючого міста? У цьому Центрі INTO в Newcastle University . Це сучасний, безпечний центр з повним доступом до різних можливостей для життя та навчання.

Завдяки найсучаснішим об'єктам дослідження, розміщенням на місці та безліччю можливостей для відпочинку та спілкування ви знайдете все в одному місці.

Центр пропонує сучасні класні кімнати та фантастичні ІТ-послуги, а також універсальну лабораторію, мовний ресурсний центр та велику бібліотеку. І ви будете підтримувати наші виділені вчителі та співробітники, які гарантують, що ви отримаєте максимум від свого часу в Newcastle University .

Бібліотека

На території університету є три бібліотеки. Відкрита сім днів на тиждень, цілодобово, бібліотека Робінзона є основною бібліотекою університету. Тут ви знайдете більше одного мільйона книг, більше 100 000 електронних ресурсів та тисячі журналів.

Є ще дві спеціалізовані бібліотеки - Юридична бібліотека та Медико-стоматологічна бібліотека Уолтона. Не можете знайти те, що шукаєте? Доброзичливий персонал допоможе вам знайти те, що вам потрібно.

  • 1300 мережевих ПК, деякі з них мають цілодобовий доступ
  • Письмові розробки, Maths-Aid та загальна бібліотечна підтримка доступні
  • Випуск DVD та CD для вивчення мови

Засоби

Коли справа доходить до навчання, Центр INTO має все, що вам потрібно. Існує суміш соціальних просторів і спокійних місць для приватного навчання. Ресурсний центр з належним ресурсом наповнений книгами, онлайновими ресурсами та періодичними виданнями для покращення ваших досліджень. Навчальний ресурсний центр відкритий з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00.

Хочете навчатися в Інтернеті? Ви матимете доступ до Blackboard - це віртуальне навчальне середовище, де ви зможете завантажувати лекції та зміст курсу, а також брати участь у дискусіях з однокласниками та вчителями.

Потрібна порада? Центр пропонує цілодобову підтримку з моменту прибуття. З візи та імміграційної підтримки до аеропорту, програми орієнтації та поміщених помічників у житлових приміщеннях, ви матимете всю необхідну допомогу, яку потрібно залагодити.

Життя на території навчального закладу полягає не лише в навчанні. Ви також матимете доступ до деяких чудових об'єктів, де ви зможете спілкуватися з новими друзями. Кафе, ресторани та спортивні споруди можна знайти на кампусі. Або перейдіть до Спілки студентів, де вас буде зіпсувати на вибір з більш ніж 200 клубами та товариствами.

Їжа

Відмінне місце для спілкування з друзями та розваг між заняттями, кафе можна знайти в центрі кампуса. Це чудове місце для сніданку, обіду або напою між заняттями. Вегетаріанські та халяльні варіанти часто доступні, а також карта лояльності, щоб заощадити вам гроші.

Неймовірні зручності та фантастичне розташування

Ви отримаєте доступ до усіх дивовижних об'єктів Newcastle University . Там є нагородами Бібліотека Робінзона та Центр ресурсів мов - це чудові місця для навчання, а також прекрасне віртуальне навчальне середовище. Але в Newcastle University - це не просто заняття, а й навчання, з великою студентською спілкою та фантастичним спортивним центром.

Вищий у світі університет

Newcastle University надає прекрасні можливості для працевлаштування, незабутній студентський досвід і є одним із засновників Russell Group, до складу якої увійшли 24 найуспішніших науково-дослідних університетів Великої Британії. Newcastle University також займає перше місце в світі для міжнародного задоволення студентів, зайнявши 1% провідних університетів світу та 23 місце у Великобританії.

Навчання тут означає, що ви приєднаєтесь до більш ніж 23 000 студентів з більш ніж 120 країн та сильної студентської спільноти, яка надихне та заохотитиме ваше навчання.

Підтримка традицій передового досвіду

Newcastle University є одним із провідних університетів Великобританії та відмінною репутацією відмінного навчання та найсучасніших досліджень, що є популярним вибором як для студентів, так і для роботодавців.

Тут ви будете будувати глобальні зв'язки, коли університет пропонує низку варіантів для покращення ваших досліджень, зокрема:

  • Договори навчання за кордоном з більш ніж 250 університетами світу, а також міжнародне навчання за кордоном, літня школа та програми роботи, інтегровані в ступені
  • фінансування студентських дослідницьких поїздок по всьому світу
  • партнерства з більш ніж 400 міжнародними установами
  • безкоштовний доступ для всіх учнів для вивчення іншої мови
  • ступені доставляються в Сінгапурі та медичної школи в Малайзії
  • новий кампус на базі Лондона, який пропонує різноманітні дипломні курси, майстер-класи та події для роботодавців та випускників
  • різноманітні дисципліни, з 27 суб'єктами, що оцінюються у Великобританії 20 найкращих

Розташування

Ньюкасл-апон-Тайн

INTO Newcastle University

Address
The INTO Building
NE1 7RU Ньюкасл-апон-Тайн, Англія, Великобританія