Прочитайте офіційний опис

Саме там, де ти хочеш бути

Бажаєте навчатися у висококласному університеті в одному з найцікавіших міст Великобританії? Newcastle University розмістив 5-е місце в Великій Британії Міжнародним студентським барометром 2016 року і є частиною всесвітньо відомої Russell Group. INTO Newcastle University сидить прямо в центрі кампуса. Ви будете відчувати себе частиною цієї жвавої, процвітаючої університетської сцени відразу ж, як ви дізнаєтеся у своїх фантастичних сучасних можливостях. Ви отримаєте викладання університетського стилю з лекціями, підручниками та підтримкою приватного навчання. Наша команда дружньої підтримки знаходиться поруч, щоб ви могли бути впевнені в тому, що перший рік простий, спокійний та натхненний.

Серце вашого досвіду навчання

Хочете вчитися в серці процвітаючого міста? У цьому Центрі INTO в Newcastle University . Це сучасний, безпечний центр з повним доступом до різних можливостей для життя та навчання.

Завдяки найсучаснішим об'єктам дослідження, розміщенням на місці та безліччю можливостей для відпочинку та спілкування ви знайдете все в одному місці.

Центр пропонує сучасні класні кімнати та фантастичні ІТ-послуги, а також універсальну лабораторію, мовний ресурсний центр та велику бібліотеку. І ви будете підтримувати наші виділені вчителі та співробітники, які гарантують, що ви отримаєте максимум від свого часу в Newcastle University .

Бібліотека

На території університету є три бібліотеки. Відкрита сім днів на тиждень, цілодобово, бібліотека Робінзона є основною бібліотекою університету. Тут ви знайдете більше одного мільйона книг, більше 100 000 електронних ресурсів та тисячі журналів.

Є ще дві спеціалізовані бібліотеки - Юридична бібліотека та Медико-стоматологічна бібліотека Уолтона. Не можете знайти те, що шукаєте? Доброзичливий персонал допоможе вам знайти те, що вам потрібно.

 • 1300 мережевих ПК, деякі з них мають цілодобовий доступ
 • Письмові розробки, Maths-Aid та загальна бібліотечна підтримка доступні
 • Випуск DVD та CD для вивчення мови

Засоби

Коли справа доходить до навчання, Центр INTO має все, що вам потрібно. Існує суміш соціальних просторів і спокійних місць для приватного навчання. Ресурсний центр з належним ресурсом наповнений книгами, онлайновими ресурсами та періодичними виданнями для покращення ваших досліджень. Навчальний ресурсний центр відкритий з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00.

Хочете навчатися в Інтернеті? Ви матимете доступ до Blackboard - це віртуальне навчальне середовище, де ви зможете завантажувати лекції та зміст курсу, а також брати участь у дискусіях з однокласниками та вчителями.

Потрібна порада? Центр пропонує цілодобову підтримку з моменту прибуття. З візи та імміграційної підтримки до аеропорту, програми орієнтації та поміщених помічників у житлових приміщеннях, ви матимете всю необхідну допомогу, яку потрібно залагодити.

Життя на території навчального закладу полягає не лише в навчанні. Ви також матимете доступ до деяких чудових об'єктів, де ви зможете спілкуватися з новими друзями. Кафе, ресторани та спортивні споруди можна знайти на кампусі. Або перейдіть до Спілки студентів, де вас буде зіпсувати на вибір з більш ніж 200 клубами та товариствами.

Їжа

Відмінне місце для спілкування з друзями та розваг між заняттями, кафе можна знайти в центрі кампуса. Це чудове місце для сніданку, обіду або напою між заняттями. Вегетаріанські та халяльні варіанти часто доступні, а також карта лояльності, щоб заощадити вам гроші.

Неймовірні зручності та фантастичне розташування

Ви отримаєте доступ до усіх дивовижних об'єктів Newcastle University . Там є нагородами Бібліотека Робінзона та Центр ресурсів мов - це чудові місця для навчання, а також прекрасне віртуальне навчальне середовище. Але в Newcastle University - це не просто заняття, а й навчання, з великою студентською спілкою та фантастичним спортивним центром.

Вищий у світі університет

Newcastle University надає прекрасні можливості для працевлаштування, незабутній студентський досвід і є одним із засновників Russell Group, до складу якої увійшли 24 найуспішніших науково-дослідних університетів Великої Британії. Newcastle University також займає перше місце в світі для міжнародного задоволення студентів, зайнявши 1% провідних університетів світу та 23 місце у Великобританії.

Навчання тут означає, що ви приєднаєтесь до більш ніж 23 000 студентів з більш ніж 120 країн та сильної студентської спільноти, яка надихне та заохотитиме ваше навчання.

Підтримка традицій передового досвіду

Newcastle University є одним із провідних університетів Великобританії та відмінною репутацією відмінного навчання та найсучасніших досліджень, що є популярним вибором як для студентів, так і для роботодавців.

Тут ви будете будувати глобальні зв'язки, коли університет пропонує низку варіантів для покращення ваших досліджень, зокрема:

 • Договори навчання за кордоном з більш ніж 250 університетами світу, а також міжнародне навчання за кордоном, літня школа та програми роботи, інтегровані в ступені
 • фінансування студентських дослідницьких поїздок по всьому світу
 • партнерства з більш ніж 400 міжнародними установами
 • безкоштовний доступ для всіх учнів для вивчення іншої мови
 • ступені доставляються в Сінгапурі та медичної школи в Малайзії
 • новий кампус на базі Лондона, який пропонує різноманітні дипломні курси, майстер-класи та події для роботодавців та випускників
 • різноманітні дисципліни, з 27 суб'єктами, що оцінюються у Великобританії 20 найкращих
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

Newcastle University

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу бакалаврату з архітектури в Newcastle University . ... [+]

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу бакалаврату з архітектури в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньКомісійні: від 19 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготуйся до прямого вступу до 1-го курсу бакалаврату з економіки, фінансів, маркетингу та питань, пов'язаних з управлінням, в Newcastle University . ... [+]

Підготуйся до прямого вступу до 1-го курсу бакалаврату з економіки, фінансів, маркетингу та питань, пов'язаних з управлінням, в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньВартість: від 18 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготуйся до прямого вступу на 1-й курс широкого кола бакалаврів з предметів, включаючи біологію, хімію, фармакологію, психологію та зоологію в Newcastle University . ... [+]

Підготовка до досягнення 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметних областей, включаючи археологію, освіту, право, політику та соціологію в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньКомісійні: від 19 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготовка до досягнення 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметних областей, включаючи археологію, освіту, право, політику та соціологію в Newcastle University . ... [+]

Підготовка до досягнення 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметних областей, включаючи археологію, освіту, право, політику та соціологію в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньВартість: від 18 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготовка до прямого вступу до ступеня бакалавра в галузі науки або інженерії в Newcastle University . ... [+]

Підготовка до прямого вступу до ступеня бакалавра в галузі науки або інженерії в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньКомісійні: від 19 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Graduate Diploma

Newcastle University

Цей Pathway пропонує вам ступінь аспірантури в одному з кращих університетів Великобританії для вивчення музики. ... [+]

Підготуйтеся до прямого вступу до ряду аспірантів в галузі бізнесу, комунікації, права, засобів масової інформації, соціальних наук та транспорту в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте свої знання та навички, активно навчаючись у вибраній предметній області.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Пристосовуйтеся до навчання у Великобританії, зосереджуючи увагу на навчанні та навичках в галузі досліджень.Поліпшення рівня англійської мови та розробка лексики для вибраної дисципліни.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньВартість: від 18 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Нагорода: Диплом про вищу освіту (FHEQ Level 6) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготуйтеся до ступеня магістра з архітектури з курсу в Newcastle University . Курс підготовки до спеціальності, спеціально розроблений для підготовки студентів до ступе ... [+]

Підготуйтеся до прямого вступу до ступеня післядипломної освіти в архітектурі або архітектурному предметі в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте свої знання та навички, активно навчаючись у вибраній предметній області.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Пристосовуйтеся до навчання у Великобританії, зосереджуючи увагу на навчанні та навичках в галузі досліджень.Поліпшення рівня англійської мови та розробка лексики для вибраної дисципліни.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньКомісійні: від 19 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний вищий навчальний диплом вищої освіти (FHEQ Level 6) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготуйтеся до прямого вступу до ряду аспірантів в галузі бізнесу, комунікації, права, засобів масової інформації, соціальних наук та транспорту в Newcastle University . ... [+]

Підготуйтеся до прямого вступу до ряду аспірантів в галузі бізнесу, комунікації, права, засобів масової інформації, соціальних наук та транспорту в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте свої знання та навички, активно навчаючись у вибраній предметній області.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Пристосовуйтеся до навчання у Великобританії, зосереджуючи увагу на навчанні та навичках в галузі досліджень.Поліпшення рівня англійської мови та розробка лексики для вибраної дисципліни.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньВартість: від 18 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Нагорода: Міжнародний диплом магістра (FHEQ Level 6) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма Pathway для студентів бакалаврату

Newcastle University

Підготовка до вступу на другий рік професійно-акредитованого ступеня бакалавра архітектури в Newcastle University . ... [+]

Підготовка до вступу на другий рік професійно-акредитованого ступеня бакалавра архітектури в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Вивчіть академічні модулі, які відображають перший курс обраної вами ступеня.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням вашої університетської програми, що гарантує вам вибір найкращого рівня для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньКомісійні: від 19 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Сертифікат вищої освіти (FHEQ Level 4) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Newcastle University

Підготуйся до прямого вступу на 2-й курс бакалавра з різноманітних предметів, пов'язаних з бізнесом, в Newcastle University . ... [+]

Підготуйся до прямого вступу на 2-й курс бакалавра з різноманітних предметів, пов'язаних з бізнесом, в Newcastle University .

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Вивчіть академічні модулі, які відображають перший курс обраної вами ступеня.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням вашої університетської програми, що гарантує вам вибір найкращого рівня для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січень червеньВартість: від 18 500 доларів СШАКлас годин: 21 годин на тиждень в середньомуРозмір класу: 16Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Сертифікат вищої освіти (FHEQ Level 4) з Newcastle University .Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Newcastle University

Цей курс забезпечує найшвидший та найефективніший шлях досягнення потрібного рівня англійської мови. Він спеціально розроблений для задоволення ваших індивідуальних потре ... [+]

Цей курс забезпечує найшвидший та найефективніший шлях досягнення потрібного рівня англійської мови. Він спеціально розроблений для задоволення ваших індивідуальних потреб у навчанні, з п'ятьма спеціальними рівнями навчання, щоб забезпечити вам рівень мовного володіння та навички, необхідні для досягнення успіху.

Особливості курсуЯк високопрофесійний і працьовитий студент, ви можете розраховувати на швидкий прогрес до однієї точки IELTS на термін через цей інтенсивний курс. Учні, які завершують термін навчання англійської мови у грудні 2017 року, становили в середньому 0,8 відсотка прогресу групи IELTS.Вивчіть 30 навчальних годин, з 25-годинним особистим контактом та 5 годин навчання в Інтернеті.Розроблена у партнерстві з Кембриджською оцінкою, спеціальна онлайн-оцінка дозволяє точно контролювати ваш прогрес.Скористайтеся інтерактивними уроками та невеликими класами.Безкоштовний курс "Готуйся до англійської мови" доступний в режимі онлайн до прибуття.... [-]
Великобританія Newcastle upon Tyne
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою