Newcastle University London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Приєднуйтесь до першої десятки університетів для роботи в аспірантурі

Ви будете студентом Університету Ньюкасла, але будете жити і навчатися в університеті Лондона. Ви отримаєте вигоду з відмінної репутації університету для працевлаштування випускників та живете в 3-му місті світу для роботи роботодавців (QS Best Student Cities 2016).

Звучить як відмінний спосіб розпочати свою кар'єру? Ви також матимете доступ до мережі випускників університету Ньюкасла, електронних ресурсів, науково обгрунтованого навчання, кар'єрного обслуговування та студентського союзу.

Хочете жити з іншими студентами? Немає проблем, ви можете вибрати між двома студентськими резиденціями, які знаходяться в межах легкої досяжності кампуса.

Призначений для задоволення ваших потреб

На кампусі ви знайдете гнучкі навчальні простори, включаючи два театри лекцій та приміщення для семінарів з інтерактивними дошками.

Також існує навчальний ресурсний центр, який пропонує різноманітні навчальні матеріали, а також сучасні інформаційні технології та безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).

Голодні? Візьміть укус, щоб покуштувати в кафе кампуса або піднімайте вниз по сходах для піци або суші.

Кампус невеликий, що означає, що ви скоро ознайомитесь зі своїми колегами та швидко заробляєте друзів.

На стійці вітальні ви зустрінетесь з командою підтримки. Вони доступні цілодобово. З керування вашими грошима та живими заходами до імміграції та вашого здоров'я та щастя вони зможуть допомогти.

Світовий університет

Університет Ньюкасла займає 1% провідних університетів світу (рейтинги Світового університету QS 2015-2016 рр.). Newcastle University London приносить свої провідні рейтинги в столицю, а також відмінну можливість працевлаштування з найвищим рейтингом 20 для кар'єри випускників (The Complete University Guide 2016).

Ви отримаєте вигоду від університетів відмінної репутації для працевлаштування випускників і жити в 3-му місті світу для роботи роботодавців (QS Кращі студентські міста 2016 року).

Newcastle University London також є прекрасною можливістю для розвитку вашої професійної мережі. Ви будете знаходитися в фінансовому районі Лондона з глобальними роботодавцями на вашому порозі.

Ступені розроблено в трійці акредитованих бізнес-шкіл Університету Ньюкасла. Лише 1% бізнес-шкіл тричі акредитовані, тому ви будете випереджати конкуренцію, коли ви закінчите. Ви також будете повністю оснащені, щоб вплинути на глобальний бізнес.

Навчайтесь у потрійній акредитованій бізнес-школі в центрі фінансового району Лондона

Всі ступені програми розроблені Ньюкасл університетської бізнес-школи. У 1% бізнес-шкіл, які мають потрійну акредитацію, основна увага приділяється пришвидшеному особистому зростанню та заохочує вас до розвитку конкурентної переваги.

Завдяки глобальним роботодавцям на вашому порозі, лондонський кампус є ідеальною базою для розвитку вашої професійної мережі та побудови зв'язків з бізнесом та промисловістю.

Ви матимете можливість взяти участь у мережевих заходах як з останніми, так і з досвідченими випускниками Ньюкаслського університету, а база даних Graduate Connections зможе зв'язатися з колишніми учнями з усього світу, які зможуть допомогти вам у вашій кар'єрі. І якщо ви не обрали кар'єру, ви можете повністю використати підтримку, надану службою кар'єри університету Ньюкасла.

Нервова про створення нових друзів? Не хвилюйтеся, як студентка університету Ньюкасла ви будете членом Спілки студентів. Кампус-репер організовує активний соціальний календар, щоб ви не заводили нових друзів.


Що таке потрійна акредитація?

Бізнес-школа класифікується як потрійна акредитація, коли три міжнародні організації з акредитації - Асоціація з розвитку університетських бізнес-шкіл (AASCB), Асоціація МВА (AMBA) та Європейська система підвищення якості (EQUIS) - нагороджують організацію своєю акредитацією.

Цей престижний титул є золотим стандартом у сфері ділової освіти, досягнутий лише 1% бізнес-шкіл у всьому світі. У 2014 році вона була нагороджена бізнес-школою Університету Ньюкасла.

Глобальні зв'язки

Ви приєднаєтесь до спільноти понад 122 000 випускників із понад 110 різних країн.

Ви матимете можливість взяти участь у мережевих заходах як з останніми, так і з досвідченими випускниками Ньюкаслського університету. І база даних випускних учбових закладів школи може зв'язатися з колишніми учнями з усього світу, які можуть допомогти вам у вашій кар'єрі.

Дізнайтеся від фахівців

Хочете почути від експертів про те, як запустити бізнес чи побудувати кар'єру? Кожну середу ви зможете взяти участь у майстер-класі з одного з комерційних партнерів університету Ньюкасла.

Послухайте COO компанії AES International, партнера Томаса Еггара, доктора медичних наук у Capita Learning, генерального директора компанії FTS Global, консультанта в Сантандері та інших.

Розташування

Лондон

INTO Newcastle University London

Address
102 Middlesex St
E17EZ Лондон, Англія, Великобританія