Прочитайте офіційний опис

Нагороджений досвід у захоплюючому місті

Сучасний навчальний центр INTO Manchester знаходиться недалеко від міських та місцевих університетів. Це дає вам можливість навчатися в одному з найбільш захоплюючих і культурних міст світу.

Готель розташований у будівлі Bridgewater House, що вражає будівлю Едуарда, відремонтована до найвищих стандартів. Центр знаходиться прямо в самому серці жвавого Манчестера.

Ви ніколи не знайомі з різноманітними кав'ярнями, кафе та ресторанами, зокрема від знаменитої Чайнатона району Манчестера. Плюс Манчестерський університет і Метрополітен-університет Манчестера також за декілька хвилин ходьби.

Заклади Центру були розроблені з учнями, як ви пам'ятаєте. Ви можете скористатись останніми класними та ІТ-технологіями. Викладання в університеті також допоможе зміцнити вашу довіру.

Центр є домом для нашої дружньої команди "Служби студентів", яка гарантує, що ваш досвід є і нагородним, і безтурботним.

Вони розуміють проблеми, що виникають при вивченні за кордоном, і забезпечують виділену мережу підтримки. З візових та імміграційних порад, аж до відкриття вашого банківського рахунку у Великобританії, ви в безпеці руки.

Створено для вашого успіху

INTO Manchester Навчальний центр INTO Manchester має все необхідне, щоб успішно жити та навчатися у Великобританії.

Ви знайдете останні технології навчання. У 39 навчальних кімнатах функціонує цифрова біла панель, яка дозволяє вашим вчителям використовувати онлайн-ресурси, і ви можете залучити вас до участі.

Центр також має:

  • цілий ряд добре обладнаних обчислювальних комплексів
  • безкоштовний доступ до Інтернету та Wi-Fi на всій території
  • зручні майданчики для приватного навчання та відпочинку з друзями
  • вітальний лист і підтримка нашої дружньої команди "Служби студентів"
  • Ресурсний центр навчальних матеріалів містить 5000 навчальних посібників, включаючи книги, компакт-диски, DVD-диски, онлайн-журнали, газети та засоби друку та сканування.

Ви матимете цілодобовий доступ до нашого віртуального навчального середовища, щоб завантажити лекції та інші корисні матеріали курсу. І ви також зможете взяти участь у онлайн-дискусіях з учителями та однокласниками.

Не знаєте, з чого почати? Наш дружний, досвідчений персонал допоможе вам максимально використати наявні ресурси.

Життя поза класом

Як міжнародний студент, ви можете жити як частина активної студентської спільноти в наших цільових залах проживання. Або чому б не відчути справжнє британське життя в сімейному сімейному житті? Обидва варіанти пропонують безпечне, комфортне середовище, в якому можна вирощувати - як академічно, так і як людина.

INTO Manchester доступний за будь-якими питаннями, які ви можете мати, і ви можете також зателефонувати цілодобовому телефону в разі надзвичайної ситуації.

Соціальна програма з INTO Manchester

Соціальна програма INTO Manchester допоможе вам познайомитися з новими людьми та максимально використати можливості вашого нового будинку.

Це включає в себе відвідування театру, кінотеатрів та інших цікавих пам'яток, таких як Національний футбольний музей та Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед".

Ви також можете насолоджуватися поїздками далі, у тому числі до прекрасного озерного краю, Стратфорд-на-Ейвоні (місце народження Шекспіра) та інших культурних напрямків на північному заході Англії.

Хочете взяти участь? Ви можете стати членом Студентського соціального комітету та створювати клуби та товариства навколо власних захоплень та інтересів за підтримки співробітників INTO Manchester .

Міжнародне товариство

Міжнародне товариство - неприбуткова організація, унікальна для Манчестера.

Він розташований всього за декілька хвилин ходьби від центру INTO, і забезпечує соціальне та сприятливе середовище для майже 7000 іноземних студентів з більш ніж 120 країн, які навчаються в Манчестері.

Товариство організовує поїздки по вихідних по Великобританії, пропонує більше 65 різних класів щотижня та організовує понад 100 різних соціальних заходів протягом року.

Нові друзі, нові враження

Ми допоможемо вам познайомитися з новими людьми та знайти нові цікаві речі.

Наш вихідний персонал організує регулярні соціальні заходи та допоможе Вам насолодитися Манчестерським.

Вам сподобаються відвідування театрів, кінотеатрів та інших цікавих пам'яток, таких як Національний футбольний музей та Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед".

Ви також можете взяти участь у організованих поїздках до таких місць, як красивий озерний край, Стратфорд-на-Ейвоні (місце народження Шекспіра) та інші культурні точки доступу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

INTO Manchester

Навіщо подавати заявку на програму Міжнародного Фонду? Варіанти курсу доступні Міжнародний фонд (3 терміни) - це стандартний варіант, придатний для більшості студентів. ... [+]

Навіщо подавати заявку на програму Міжнародного Фонду?

Варіанти курсу доступні

Міжнародний фонд (3 терміни) - це стандартний варіант, придатний для більшості студентів. Де взяти мене цю програму?

Успішне завершення програми Міжнародного Фонду призведе до отримання сертифікату Міжнародного Фонду (RQF Level 3) від NCUK.

Наша умовна гарантія прогресування:

бакалавра (з відзнакою) бізнес і управління людськими ресурсами ... [-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
6 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester

Університет Манчестера BEng (з відзнакою) Chemical Engineering Бакалавр (з відзнакою) Електротехніка та електроніка кваліфіковані та досвідчені вчителі високі к ... [+]

Університет Манчестера

BEng (з відзнакою) Chemical Engineering Бакалавр (з відзнакою) Електротехніка та електроніка кваліфіковані та досвідчені вчителі високі контактні години і невеликі розміри класу

Ви отримаєте поради та відгуки під час семінарів та підручників. Регулярні зустрічі один з одним з вашим особистим репетитором допоможуть вам планувати майбутнє ефективне навчання та відповідати на будь-які питання, щоб забезпечити ваш академічний успіх.... [-]

Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма Pathway для студентів аспірантури

INTO Manchester

Прем'єра готує іноземних студентів для прямого вступу до магістра, з прогресом до предметів, пов'язаних з бізнесом та управлінням в університетах NCUK. ... [+]

Підготовка іноземних студентів для прямого вступу до магістра, з гарантованим умовним переходом до одного з 16 університетів NCUK.

Програма Pre-Master буде розвивати свої навички англійської мови, широкий спектр навичок навчання та навички післядипломної освіти. Вона не є предметом конкретного характеру, і була розроблена для іноземних студентів, які бажають вивчати бізнес або курс, пов'язаний з управлінням.... [-]

Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
6 - 9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

INTO Manchester

Інтенсивний академічний курс англійської мови, який підготує вас до ступеня навчання в університеті Великобританії або в академічній програмі INTO. ... [+]

Академічний курс англійської мови - це найшвидший та найефективніший шлях до досягнення потрібного рівня англійської мови. Курс спеціально розроблений для того, щоб забезпечити вам рівень вивчення мови та академічні навички, необхідні для досягнення успіху в університеті.

Навіщо подати заявку на цей курс?Розробіть свої знання англійської мови у всіх чотирьох основних областяхРозробити ключові навички академічних мовНавчіться ефективно спілкуватися англійською мовоюЩо особливо важливо про програму?... [-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
3 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester

NCUK International Year One в галузі бухгалтерського обліку та фінансів готує вас до вступу на другий рік бізнесу або відповідного ступеня бакалавра на вибір провідних ун ... [+]

Розробіть свої математичні, аналітичні та фінансові навички під час підготовки до 2-го курсу в галузі бухгалтерського обліку та фінансів.

Міжнародний рік перший в галузі бухгалтерського обліку та фінансів еквівалентний вивченню першого року ступеня бакалавра.

Навіщо подавати заявку на програму "Рік"?Гарантований умовний розвиток до одного з 10 університетів NCUK (за умови дотримання вимог про виконання).Забезпечена якістю акредитована програмою NCUK.Визнаний широким колом інших провідних британських університетів.... [-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою