Прочитайте офіційний опис

Місто для іноземних студентів

Манчестер є одним із найжвавіших міст Європи, тому в ньому знаходяться більше іноземних студентів, ніж у будь-якому іншому регіоні Великобританії.

Розташування як вашого навчального центру INTO, так і прилеглих залів проживання означає, що ви завжди будете близькі до хвилювання

І як студент INTO, ви також матимете доступ до набору унікальних академічних та дозвілля Університету Манчестера.

"Університет року"

Як і слід було очікувати від найбільшого міжнародного рекрутера для студентів у Великобританії, Університет Манчестера пропонує неперевершені інвестиції в найсучасніші методи дослідження та навчання.

З 2004 року було вкладено 750 мільйонів фунтів стерлінгів, що допомогло в університеті Манчестера в протягом останніх десяти років назвати "Університетом року" (Sunday Times та додатком до вищої освіти Times).

Очікуючи на майбутнє, університет інвестує ще 1 млрд. Фунтів стерлінгів до 2022 року. Буде новий інститут кампуса, нові центри для права та бізнесу, капітальний ремонт бібліотеки, продовження будівлі Студентського Союзу, новий медичний школа та основні вдосконалення території навколо кампуса.

Там дійсно ніколи не було кращого часу для вас, щоб навчатися в Університеті Манчестера!

Глобальне визнання як університет вибору

У Манчестерському університеті проживають понад 12 000 іноземних студентів з більш ніж 150 країн. Ця популярність обумовлена ​​світовим визнанням високоякісної освіти та досліджень.

Як член групи університетів Рассела, що складається з 24 провідних дослідницьких університетів Великобританії, університет налічує 4900 академічних і дослідницьких співробітників, багато з яких є лідерами у своїй галузі.

З таким високим рівнем навчання у реальному світі не дивно, що 25 університетів лауреатів Нобелівської премії навчались або працювали.

Один з провідних дослідницьких установ у Великобританії

З моменту народження сучасного комп'ютера та першого розщеплення атома для піонерної роботи з новим матеріалом дивного матеріалу "Графен", інноваційні дослідження знаходяться в самому серці етосу Університету Манчестера.

Дослідження будуть основою вашого навчання, і ви будете вчитися співробітників на передньому краї свого предмету. Багато програм бакалаврів пропонують вам можливість зробити свій внесок у дослідження в рамках вашої школи навчання. Це допоможе розвинути необхідні навчальні навички, які можуть бути перенесені на ваш робочий майданчик або аспірантуру.

Університет є одним із провідних дослідницьких інституцій у Великобританії, а рейтинг дослідницької діяльності 2014 року - 83% науково-дослідницької діяльності як «світовий» або «відмінний», і щорічно залучає понад 247 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування зовнішніх дослідження

Життя поза класом

Як міжнародний студент, ви можете жити як частина активної студентської спільноти в наших цільових залах проживання. Або чому б не відчути справжнє британське життя в сімейному сімейному житті? Обидва варіанти пропонують безпечне, комфортне середовище, в якому можна вирощувати - як академічно, так і як людина.

Інтерактивний ярмарок INTO Manchester доступний за будь-якими питаннями, які ви можете мати, і ви можете також зателефонувати цілодобовому телефону в разі надзвичайної ситуації.

Соціальна сторона університетського життя

Коли справа доходить до соціальної сторони університетського життя, Університет Манчестера є ідеальним вибором для іноземних студентів. Студентський союз - найбільший у Великобританії, з яким ви можете спробувати більше 300 студентських клубів та товариств.

І Міжнародне товариство забезпечує сприятливе соціальне середовище для всіх іноземних студентів, які навчаються в Манчестері.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

BSc (Hons) Developmental Biology Массі фізіологія Бакалавр наук (наук) Англійська мова: IELTS 5.5 або еквівалент Не відповідає вимогам щодо в'їзду? Ми тако ... [+]

BSc (Hons) Developmental Biology

Массі фізіологія

Бакалавр наук (наук)

Англійська мова: IELTS 5.5 або еквівалент

Не відповідає вимогам щодо в'їзду? Ми також пропонуємо Академічну підготовку англійської мови для студентів курсів фундації.

[-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

... [+]

[-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Бухгалтерія та фінанси ... [+]

Бухгалтерія та фінанси

[-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Хто повинен подати заявку на програму Міжнародного Фонду? Ви повинні подати заявку на цей курс, якщо ви закінчили середню освіту у вашій країні. Успішне завершення цієї п ... [+]

Хто повинен подати заявку на програму Міжнародного Фонду?

Ви повинні подати заявку на цей курс, якщо ви закінчили середню освіту у вашій країні.

Успішне завершення цієї програми також дозволить вам подати заявку на вступ до інших університетів Великобританії.

Тривалість курсу: 3 терміни (9 місяців)

Вік: 17 років і вище

Академічний: Закінчив 12 років навчання з хорошими оцінками... [-]

Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою