INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місто для іноземних студентів

Манчестер є одним із найжвавіших міст Європи, тому в ньому знаходяться більше іноземних студентів, ніж у будь-якому іншому регіоні Великобританії.

Розташування як вашого навчального центру INTO, так і прилеглих залів проживання означає, що ви завжди будете близькі до хвилювання

І як студент INTO, ви також матимете доступ до набору унікальних академічних та дозвілля Університету Манчестера.

"Університет року"

Як і слід було очікувати від найбільшого міжнародного рекрутера для студентів у Великобританії, Університет Манчестера пропонує неперевершені інвестиції в найсучасніші методи дослідження та навчання.

З 2004 року було вкладено 750 мільйонів фунтів стерлінгів, що допомогло в університеті Манчестера в протягом останніх десяти років назвати "Університетом року" (Sunday Times та додатком до вищої освіти Times).

Очікуючи на майбутнє, університет інвестує ще 1 млрд. Фунтів стерлінгів до 2022 року. Буде новий інститут кампуса, нові центри для права та бізнесу, капітальний ремонт бібліотеки, продовження будівлі Студентського Союзу, новий медичний школа та основні вдосконалення території навколо кампуса.

Там дійсно ніколи не було кращого часу для вас, щоб навчатися в Університеті Манчестера!

Глобальне визнання як університет вибору

У Манчестерському університеті проживають понад 12 000 іноземних студентів з більш ніж 150 країн. Ця популярність обумовлена ​​світовим визнанням високоякісної освіти та досліджень.

Як член групи університетів Рассела, що складається з 24 провідних дослідницьких університетів Великобританії, університет налічує 4900 академічних і дослідницьких співробітників, багато з яких є лідерами у своїй галузі.

З таким високим рівнем навчання у реальному світі не дивно, що 25 університетів лауреатів Нобелівської премії навчались або працювали.

Один з провідних дослідницьких установ у Великобританії

З моменту народження сучасного комп'ютера та першого розщеплення атома для піонерної роботи з новим матеріалом дивного матеріалу "Графен", інноваційні дослідження знаходяться в самому серці етосу Університету Манчестера.

Дослідження будуть основою вашого навчання, і ви будете вчитися співробітників на передньому краї свого предмету. Багато програм бакалаврів пропонують вам можливість зробити свій внесок у дослідження в рамках вашої школи навчання. Це допоможе розвинути необхідні навчальні навички, які можуть бути перенесені на ваш робочий майданчик або аспірантуру.

Університет є одним із провідних дослідницьких інституцій у Великобританії, а рейтинг дослідницької діяльності 2014 року - 83% науково-дослідницької діяльності як «світовий» або «відмінний», і щорічно залучає понад 247 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування зовнішніх дослідження

Життя поза класом

Як міжнародний студент, ви можете жити як частина активної студентської спільноти в наших цільових залах проживання. Або чому б не відчути справжнє британське життя в сімейному сімейному житті? Обидва варіанти пропонують безпечне, комфортне середовище, в якому можна вирощувати - як академічно, так і як людина.

Інтерактивний ярмарок INTO Manchester доступний за будь-якими питаннями, які ви можете мати, і ви можете також зателефонувати цілодобовому телефону в разі надзвичайної ситуації.

Соціальна сторона університетського життя

Коли справа доходить до соціальної сторони університетського життя, Університет Манчестера є ідеальним вибором для іноземних студентів. Студентський союз - найбільший у Великобританії, з яким ви можете спробувати більше 300 студентських клубів та товариств.

І Міжнародне товариство забезпечує сприятливе соціальне середовище для всіх іноземних студентів, які навчаються в Манчестері.

Розташування

Манчестер

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Address
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Манчестер, Англія, Великобританія