Прочитайте офіційний опис

Унікальний досвід навчання за кордоном

Ваш INTO Навчальний центр знаходиться всього за декілька хвилин ходьби від Манчестерського міського університету (MMU), який є загальнолюдським середовищем, де ви зможете провести час, щоб звикнути до того, наскільки життя може бути схожим на студент.

Він пропонує цілий ряд сучасних навчальних та соціальних послуг, які допоможуть покращити досвід навчання за кордоном.

Нагороджений досвід у захоплюючому місті

Навчальний центр INTO в Манчестері знаходиться недалеко від міських та місцевих університетів. Це дає вам можливість навчатися в одному з найбільш захоплюючих і культурних міст світу.

Центр знаходиться прямо в центрі оживленого Манчестера, в значній мірі Едуардський будинок.

Ви ніколи не знайомі з різноманітними кав'ярнями, кафе та ресторанами, зокрема від знаменитої Чайнатона району Манчестера. Крім того, в декількох хвилинах ходьби від готелю - Манчестерський університет і Манчестерський університет метро.

Заклади Центру були розроблені з учнями, як ви пам'ятаєте. Ви можете скористатися сучасними класними технологіями та ІТ-технологіями.

Їх академічні програми навчаються подібно до того, що ви будете мати в університеті, щоб допомогти зміцнити свою впевненість перед початком навчання в вищій школі. Їх уроки англійської мови викладаються в інтерактивному, інклюзивному навчальному середовищі, щоб допомогти побудувати свої мовні навички шляхом участі в класі.

У Центрі є дружня команда Служб Служб, яка готова допомогти. Вони розуміють проблеми, що виникають при вивченні за кордоном, і забезпечують виділену мережу підтримки. З візових та імміграційних порад, аж до відкриття вашого банківського рахунку у Великобританії, ви в безпеці руки.

Життя поза класом

Як міжнародний студент, ви можете жити як частина активної студентської спільноти в наших ретельно підібраних помешкань неподалік або відчути справжнє життя британців у сімейному сімейному просторі. Обидва варіанти пропонують безпечне, комфортне середовище, в якому можна вирощувати - як академічно, так і як людина.

Інтерактивний ярмарок INTO Manchester доступний за будь-якими питаннями, які ви можете мати, і ви можете також зателефонувати цілодобовому телефону в разі надзвичайної ситуації.

Видатні можливості для видатного навчання

Ви знайдете найновіші технології навчання в Центрі вивчення.

Класні кімнати оснащені цифровими дошками, які дозволяють вашим вчителям використовувати онлайнові ресурси, і призначені для заохочення взаємодії та переконання, що ви втручаєтеся.

Центр також має:

  • цілий ряд добре обладнаних обчислювальних комплексів
  • безкоштовний доступ до Інтернету та Wi-Fi на всій території
  • зручні майданчики для приватного навчання та відпочинку з друзями
  • вітальний лист і підтримка нашої дружньої команди "Служби студентів"

Ресурсний центр для навчання є домом для ряду матеріалів для підтримки навчання, включаючи книги, компакт-диски, DVD-диски, онлайн-журнали, газети та засоби друку та сканування.

Ви матимете цілодобовий доступ до віртуального навчального середовища, щоб завантажити лекції та інші корисні матеріали курсу. І ви також зможете взяти участь у онлайн-дискусіях з учителями та однокласниками.

Інвестиції у ваше майбутнє

Після того, як ви перейшли до MMU, ви отримаєте вигоду з результатів 350 млн. Фунтів стерлінгів у дослідження та навчання. Це включає в себе інвестиції 75 млн. Фунтів стерлінгів у бізнес-школу та студентському центрі та 35 млн. Фунтів стерлінгів для Манчестерської школи мистецтв.

У кампусі розміщені численні місця для їжі та напоїв, в тому числі нещодавно відремонтована будівля Студентського Союзу.

Інші університетські зручності включають в себе велику бібліотеку, відкриту цілодобово та цілодобово, і IT-послуги, де ви можете взяти на волю нетбуки, ноутбуки, відеокамери, аудіовізуальне обладнання та проектори - безкоштовно.

Ваш майбутній досвід навчання в університеті буде одним з найкращих в країні. Агентство забезпечення якості розмістило MMU у Великобританії 20 кращих, а університет пропонує нагородами бізнес-школи, яка розміщена у провідних 5% світових університетів з акредитацією AACSB.

Це також будинок другої найстарішої школи мистецтв та дизайну в Британії.

Уряд Великої Британії оцінив 65% досліджень університету як «провідних у світі» або «відмінно від міжнародних» (REF 2014). 260 000 випускників у всьому світі вже використали цю перевагу для впливу на суспільство, навколишнє середовище, економіку, культуру та державну політику.

Орієнтований на вашу працездатність

Коли ви переходите до MMU, ваше навчання буде корисним, якщо зосередити увагу на можливості працевлаштування. Університет був першим, хто пропонував свої курси платні роботи в галузі працевлаштування ("сандвіч-років").

Він пропонує понад 1000 програм бакалавра та аспірантури, при цьому університет увійшов до 20-ти найкращих у Великобританії з 8 предметних областей (повне керівництво університету 2016 року).

MMU також має більше професійних акредитацій та асоціацій, ніж будь-який інший британський університет. Це означає, що ваша кваліфікація буде широко визнана і допоможе вам отримати найкращий старт у обраній вами кар'єрі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів бізнесу та гуманітарних дисциплін в Манчестерському університеті метрології. ... [+]

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів бізнесу та гуманітарних дисциплін в Манчестерському університеті метрології.

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів. Дізнайтеся більше про нашу гарантію повернення грошей.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 15 075 фунтів стерлінгівКлас годин: 24 години на тиждень (20 годин на тиждень протягом терміну 1)Розмір класу: 20Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) від NCUK.Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Манчестер
Січень 2020
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в галузі предметів мистецтва, дизайну та медіа в Манчестерській школі мистецтв в Манчестерському університеті ... [+]

Підготовка до прямого вступу до 1-го курсу ступеня бакалавра в галузі предметів мистецтва, дизайну та медіа в Манчестерській школі мистецтв в Манчестерському університеті.

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів. Дізнайтеся більше про нашу гарантію повернення грошей.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 15 075 фунтів стерлінгівКлас годин: 24 години на тиждень (20 годин на тиждень протягом терміну 1)Розмір класу: 20Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) з Манчестерського університету.Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Манчестер
Січень 2020
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Підготуйся до прямого вступу до 1-го року ступеня бакалавра в галузі обчислювальної, математичної, інженерної та наукової галузей в Манчестерському університеті. ... [+]

Підготуйся до прямого вступу до 1-го року ступеня бакалавра в галузі обчислювальної, математичної, інженерної та наукової галузей в Манчестерському університеті.

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів. Дізнайтеся більше про нашу гарантію повернення грошей.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням університетських програм, тому ви обираєте найкращий ступінь для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: червень, вересеньКомісії: від 15 075 фунтів стерлінгівКлас годин: 24 години на тиждень (20 годин на тиждень протягом терміну 1)Розмір класу: 20Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Міжнародний сертифікат фонду (RQF Level 3) від NCUK.Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Манчестер
інформація
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма Pathway для студентів бакалаврату

INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Підготовка до прямого вступу до 2-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів, пов'язаних з бізнесом, в Манчестерському університеті метрології. ... [+]

Підготовка до прямого вступу до 2-го курсу ступеня бакалавра в ряді предметів, пов'язаних з бізнесом, в Манчестерському університеті метрології.

Особливості курсуРозвивайте знання та навички для вибраної вашої дисципліни за допомогою спеціаліста Pathway .Вивчіть академічні модулі, які відображають перший курс обраної вами ступеня.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Скористайтеся меншими розмірами класу, ніж в університеті, тобто ви матимете більше часу з вашими вчителями.Адаптація до навчання в Великобританії завдяки викладанням університетського стилю для предметних модулів.Керівництво з використанням вашої університетської програми, що гарантує вам вибір найкращого рівня для вас.Основні фактори курсуДовжина курсу: 3-4 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 15 075 фунтів стерлінгівКлас годин: 24 години на тиждень (20 годин на тиждень протягом терміну 1)Розмір класу: 20Тривалість заняття: Зазвичай проводиться з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.00 без урахування вихідних днів. Проте можуть бути випадки, коли клас необхідно проводити за межами цих часів через непередбачені обставини.Нагорода: Сертифікат вищої освіти (FHEQ Level 4) від NCUK.Варіанти курсу:Стандартна (3-х та 9-місячна програма)Розширений (містить додаткові терміни англійської мови).Вимоги до вступу... [-]
Великобританія Манчестер
Січень 2020
англійська
Денне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою