INTO London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Привітний навчальний простір

 • Центральне місце в багатокультурному Лондоні, який нещодавно названий найкращим містом у світі для студентів університету (QS Best Student Cities 2018).
 • Виділені команди підтримки можуть допомогти з чим завгодно для іноземних студентів, у тому числі у Великій Британії, від створення банківського рахунку до вступу в товариства та клуби.
 • Вчителі, які розуміють потреби і навчальний процес, найбільш підходящі для іноземних студентів
 • Дивовижний вибір вибору з варіантами прогресу для 110 університетів Великобританії та Європи з тисячами курсів
 • Дивовижні варіанти розміщення з харчуванням або самообслуговуванням. Плюс безліч додаткових послуг, включаючи кінотеатри, караоке, ігрові зали, тренажерні зали та інше
 • Ви знайдете в INTO London центрі " INTO London " гостинний та стильний простір із привітним персоналом та найсучаснішими зручностями.

Коли вам потрібно навчатися, Центр є місцем, де можна бути. Є Центр навчальних ресурсів з приватними навчальними закладами, навчальними матеріалами та комп'ютерами.

Ви зможете максимально використовувати гнучкі навчальні можливості для лекцій, семінарів та підручників. Також не забудьте скористатись безкоштовним Wi-Fi у центрі для вивчення або задоволення своїх друзів та родичів додому.

Потрібно розслабитися і розслабитися після повного навчання? Насолоджуйтесь кусанням, щоб поїсти або каву з друзями в кафе, взяти участь у одній із численних соціальних заходів, що відбуваються, або відправитися в Олімпійський парк на тренування.

Стан сучасних засобів

Існує багато різних способів навчання в центрі INTO з різними класами та навчальними приміщеннями.

Класні кімнати

Незалежно від вашого стилю навчання, вам сподобається навчатися тут. Є 28 навчальних кімнат з інтерактивними дошками, 2 театрами лекцій та 8 приватними навчальними кімнатами для дебатів, один на один навчальний посібник або приватна навчальна сесія.

Існує також наша художня і дизайн-студія - це сучасне, світле приміщення для студії, яке надихає студентів на мистецтво та дизайн.

Не впевнений, що ваш репетитор поставив вас для домашньої роботи? Перевірте свій Moodle, віртуальне навчальне середовище, де завантажуються всі лекції, домашні завдання та уроки, які допоможуть вам переглянути та виконати роботу поза класом.

Ресурсний центр навчання

Коли вам потрібно провести дослідження вашого останнього завдання або надрукувати свої примітки, перейдіть до Центру вивчення ресурсів. Ви знайдете книги, DVD-диски, журнали та газети для підтримки ваших досліджень, а також друку та сканування.

Не можете знайти те, що шукаєте? Просто запитуйте нашого співробітника служби підтримки, який є на руці, щоб допомогти вам знайти те, що вам потрібно. Забутий ноутбук? Немає проблем, у нас є комп'ютери, які можна використовувати.

Їжа

Потрібно підібрати швидкий укус, щоб поїсти між класами? Поїхати в кафе кафе або вниз для піци або суші. Або, чому б не отримати свіже повітря та прогулятися по дорозі до продовольчого ринку Petticoat Lane, де ви знайдете низку міжнародних страв.

Світ вибору

Ми пропонуємо іноземним студентам так само, як ви гарантували прогрес в одному з 110 університетів Великобританії та Європи. У 30 найкращих університетах Великобританії доступні варіанти прогресування.

Ви матимете тисячі ступенів, щоб вибрати, що ваш вибір професії стає реальністю.

Занадто багато вибору? Не хвилюйтеся, ви отримаєте індивідуальну допомогу, вибравши ступінь та університет разом із інструкціями щодо програми UCAS.

Отже, тиску немає. Ми допоможемо вам на кожному кроці.

Ярмарок проведення щорічного розміщення

Кожен рік ми проводимо ярмарку занять, щоб допомогти вибрати ідеальний університет. Більше 50 університетів з усієї Великобританії відвідують ярмарок. Ви матимете змогу попросити представників з кожного університету про студентське життя, деталі курсу, просування по службі, вимоги до вступу та багато іншого.

Підтримка вашої заявки

Щоб гарантувати, що ви повністю підтримуєтесь, коли ви приймаєте наступний крок на шляху до навчання в університеті Великобританії, INTO London пропонує безліч безкоштовних послуг з працевлаштування студентів. Наш спеціалізований спеціаліст з працевлаштування студентів надасть вам практичні поради щодо доступних для вас способів навчання та допоможе вам заповнити заявку на університет.

Доступна вам допомога та підтримка:

 • Індивідуальні консультації для студентів, які допоможуть вам вибрати найбільш відповідний курс для досягнення ваших академічних цілей
 • Практичні поради та допомога на всіх етапах процесу подання заявки на університет, включаючи допомогу в написанні особистої заяви
 • Підготовка до інтерв'ю в університеті, включаючи практичні інтерв'ю
 • Можливості для участі в презентаціях викладачами випускників університетів
 • Допомога в відвідин відкритих дні та ярмарках вищої освіти
 • Можливості для участі в переговорах, що надаються колишніми студентами INTO
 • Доступ до університетських проспектів у навчальному ресурсному центрі

Розташування

Лондон

INTO London

Address
102 Middlesex St
E1 7EZ Лондон, Англія, Великобританія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: