Прочитайте офіційний опис

Чому навчатися в ГКУ?

Glasgow Caledonian University (GCU) має одну з найсучасніших і студентських навчальних закладів у Великобританії. Він має спільноту з 17 000 студентів та є одним із найбільших університетів у Шотландії. Університет пишається своїми можливостями та забезпечує видатний студентський досвід.

Це перший в Шотландії університет, який отримав статус "Changemaker Campus" Ашоки У. Завдяки інноваційним дослідженням, навчанню та співпраці, GCU змінює життя. Це університет, присвячений розвитку освіти та допомоги людям по всьому світу. І ви можете бути частиною цього.

Ви будете вчитися в міжнародному кампусі. Студентське співтовариство об'єднує людей із понад 100 країн. Ви отримаєте переваги від партнерських відносин університету по всьому світу, включаючи Китай, Індію, Північну та Південну Америку, Бангладеш та Оман. Він має кампуси в Глазго, Лондоні та Нью-Йорку.

Навчання в Центрі ІНТО

Центр INTO знаходиться прямо в центрі кампуса. Усередині ви знайдете театр лекцій, аудиторії та приміщення для проведення засідань.

Хочете поговорити з кимось? Приходьте в центр INTO. Тут ви знайдете всі наші служби підтримки. Почуття домашнього дому? Турбуєш про ваші навчання? Щось у вашому проживання не зовсім правильно? Якою б не була проблема, ми тут для вас, коли ви потребуєте нас.

Переїзд до нової країни - це великий крок, і ми допоможемо там, де зможемо. Від відкриття банківського рахунку у Великобританії до реєстрації з лікарем. Потрібна допомога з оформлення візи? Немає проблем - ми допоможемо вам сортувати це в одній із наших візових семінарів.

Проживання в студентській квартирі означає, що ви будете дружити, як тільки ви прийдете. Кожен в Центрі з радістю зустріне вас! Ми організовуватимемо для вас якісь веселі заходи та поїздки, щоб ви отримали якийсь час із новими друзями.

І не забувайте, що ви будете мати доступ до всіх клубів і товариств у університеті. Це чудовий спосіб підвести друзів з людьми, які люблять те ж саме, що і ви.

Що робить GCU особливим?

Glasgow Caledonian University є спільнотою. З більш ніж 20 000 учнями це не маленьке, але інтимне.

Ви приєднаєтесь до студентів з усього світу - понад 100 різних країн. Кампус є тісним зв'язком, тому вам легко знайти друзів.

Шукаєте місце зустрічі з іншими студентами та відпочиньте? Будівля Студентської Асоціації - це місце, де слід бути. На другому поверсі ви знайдете студентське бістро. Тут ви можете поділитися трапезою з друзями та грати в басейн чи настільний футбол разом.

Кампус розташований всього за 10 хвилин ходьби до центру міста Глазго. Ви будете зіпсовані за вибором, коли справа стосується їжі. Коли ви хочете залишитися на кампусі, вам буде три кафе, де можна заправляти закуски та каву.

95% студентів ГКУ знайти роботу або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення (DLHE 2015). Це тому, що ступені тут спрямовані на підготовку вас до дивовижної кар'єри, що б ви не вибрали. Досвід роботи пропонується в більшості курсів, що дає вам перевагу перед іншими випускниками. І ви отримаєте руки на деяке спеціальне обладнання, таке як:

  • набір мовлення
  • віртуальна лікарня
  • клінічні лабораторії симуляції
  • клініка очей

Підготовка до вашого майбутнього

Навчання у Великобританії може бути зовсім іншим, ніж у вас. Але не хвилюйтеся, наш дружній викладацький склад допоможе вам пристосуватися до культури навчання тут.

Вони покажуть вам, як написати академічні нариси та посилання на джерела. Ви отримаєте багато практики та підтримки з написанням, проведенням досліджень та презентаціями. Отже, коли прийде час, ви будете готові до вашого ступеня.

Ступінь програми ГКУ орієнтована на кар'єру. У будь-якій роботі, яку ви хочете зробити в майбутньому, ступінь з GCU може допомогти вам потрапити туди. Понад 95% випускників ГКУ знаходять роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після закінчення навчання. Більшість ступенів містять елемент досвіду роботи, тому ви отримаєте унікальне уявлення про галузь та зв'яжеться з майбутнім.

Ступінь з GCU добре оцінюється і поважається у всьому світі, тому ви в хорошій компанії. Програми GCU підтримуються основними світовими брендами, такими як Santander, FMC Technologies та Marks

Вивчення в центрі Глазго

Місце розташування університетського містечка ідеально підходить для студентів. З центру міста, всього за п'ять хвилин ходьби від університетського містечка, ви отримаєте усе задоволення від життя у напруженому космополітичному місті. Глазго охоплює іноземних студентів і має велику студентську спільноту, так що вам буде зручно почуватись вдома.

Кохання спорт? Приєднавшись до 50 спортивних клубів, ви обов'язково знайдете саме те, що вам потрібне. Ви матимете доступ до Arc Sports Center, де розташовані два спортзали, де розміщено кардіо та важкоатлетичне обладнання. І ви зможете взяти участь у фітнес-залах, як йога та боксерсіс.

Якщо ви хочете грати в гру бадмінтон або баскетбол з друзями, ви можете найняти один із двох спортивних залів Арка. Або насолоджуйтеся грою в теніс, футбол або волейбол у новій зоні активного відпочинку.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Graduate Diploma

Glasgow Caledonian University

Що особливо важливо про цю програму? найвищий рівень особистої гігієни та підтримки Хто повинен подати заявку на отримання дипломної програми? Диплом про вищу освіту підх ... [+]

Що особливо важливо про цю програму? найвищий рівень особистої гігієни та підтримки Хто повинен подати заявку на отримання дипломної програми?

Диплом про вищу освіту підходить для іноземних студентів, які потребують ознайомлення з вивченням предмета в процесі підготовки до його вивчення на аспірантурі або для підвищення кваліфікації, якщо ви вивчили диплом 3-х років у відповідному предметі. Диплом про вищу освіту також підходить для тих, хто хоче збільшити або оновити свої знання з предмету або ті, які потребують вдосконалення своїх навичок вивчення англійської мови в контексті обраного вами теми.... [-]

Великобританія Glasgow
інформація
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University

Де вона буде взяти мене? Управління MSC ГПА Лондон Управління MSC Що особливо важливо про цю програму? найвищий рівень особистої гігієни та підтримки ... [+]

Де вона буде взяти мене? Управління MSC

ГПА Лондон

Управління MSC Що особливо важливо про цю програму? найвищий рівень особистої гігієни та підтримки

[-]
Великобританія Glasgow
інформація
англійська
Денне навчання
6 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University

Offering direct entry to a postgraduate degree within the School of Engineering and Computing at Glasgow Caledonian University. ... [+]

Improve your understanding of academic and English language abilities for entry to Master's degrees in computing at Glasgow Caledonian University.

Why apply for the Graduate Diploma programme? university placement for all successful students a quality assured university programme with accreditation in the Scottish Credit and Qualifications Framework (SCQF) full university status a campus-based programme with access to all facilities at Glasgow Caledonian University's award-winning, city centre campus Where will it take me?

The Graduate Diploma in Computing leads to the following postgraduate degrees:

School of Engineering and Computing

MA 3D Design for Virtual Environments MSc Advanced Computer Networking MSc Web Systems Development (.NET) MSc Network Security What is special about this programme? ... [-]
Великобританія Glasgow
інформація
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University

Хто повинен подати заявку на отримання дипломної програми? Диплом про вищу освіту підходить для іноземних студентів, які потребують ознайомлення з вивченням предмета в пр ... [+]

Хто повинен подати заявку на отримання дипломної програми?

Диплом про вищу освіту підходить для іноземних студентів, які потребують ознайомлення з вивченням предмета в процесі підготовки до його вивчення на аспірантурі або для підвищення кваліфікації, якщо ви вивчили диплом 3-х років у відповідному предметі. Диплом про вищу освіту також підходить для тих, хто хоче збільшити або оновити свої знання з предмету або ті, які потребують вдосконалення своїх навичок вивчення англійської мови в контексті обраного вами теми.... [-]

Великобританія Glasgow
інформація
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою