City University of London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Призначений для задоволення ваших потреб

Дружній центр у центрі Лондона, INTO Center - це гостинний та добре обладнаний навчальний простір. Центр займає великі ресурси, навчальні площі, їдальні та служби підтримки.

Ця добре обладнана площа дозволяє зосередитись на ваших навчаннях та на адаптації до нової культури. Ми зробимо ваш перший рік максимально простим. Наша підтримка дозволить вам вільно насолоджуватися своїм часом тут і максимально використати ваше чудове оточення.

Тут, щоб допомогти вам досягти ваших цілей

Ви знайдете INTO City, Лондонський університет прямо в центрі оживленого фінансового району Лондона. Незалежно від того, що вам потрібно для успішного навчання, ви знайдете його тут.

Об'єднавши педагогічний колектив із чудовим розташуванням, блискучими ресурсами та сучасними освітніми центрами, центр INTO буде центром вашого життя і досвіду навчання, всього за 15 хвилин їзди на автобусі від університету.

Від електронних засобів навчання до великих бібліотечних засобів та ресурсів, а також безперервної підтримки ви будете частиною динамічного навчального середовища з першого дня.

Навчальні заклади

INTO City, університети Лондона об'єкти пропонують гнучкий підхід до навчання. Від інтимних дискусійних класів до семінарів та лекцій, все в сучасному оточенні. Ресурси включають:

  • цифрові біти, що підключаються до настільних комп'ютерів у кожному класі, щоб уроки справді інтерактивні
  • багатофункціональні лекційні театри
  • 120-місцевий театр лекцій в університетському стилі
  • фліп-екран настільних комп'ютерів у більшості навчальних аудиторій
  • найсучасніші ІТ та мультимедіа

Ви матимете доступ до Moodle, віртуального навчального середовища, де ви зможете завантажувати лекційні записи та зміст курсу.

Крім того, програма Міжнародного Фонду викладається в основному завдяки використанню планшетних комп'ютерів (таких як iPad) для покращення вашого досвіду в класі шляхом цифрового навчання.

Ресурсний центр навчання

Навчальний ресурсний центр розташований на першому поверсі міста INTO, Університету Лондонського центру. Тут ви знайдете матеріали, які допоможуть вам вчитися, включаючи підручники, DVD-диски, журнали, компакт-диски, газети та засоби друку та сканування.

Для подальшого вивчення бібліотека розташована за 30 хвилин ходьби від Лондонського навчального центру, де розташовано понад 350 000 книг, 25 000 журналів та спеціалізованих колекцій. У Лондоні також є бібліотека Барбікан та бібліотека міста, до якої легко дістатися з університету.

Їжа

Коли ви голодні, в кампусі працює кафе, де подають різноманітні бутерброди, напої та закуски - ідеальне місце для відпочинку з новими друзями за сніданком або обідом.

Шукаєте дещо інше? У Лондоні є великий вибір ресторанів, кафе та супермаркетів, де ви знайдете все, від фалафель та бургерів до буріто і суші.

Будинки університету

Як студент INTO City, студент університету Лондона, ви також матимете доступ до фантастичних об'єктів університету:

  • Tait Building - вражаючі інженерні споруди включають тренажери руху, геотехнічну центрифугу та літальний тренажер.
  • Коледжний будинок - спеціалізовані об'єкти включають телестудію, чотири радіостудії та два редакційні центри для редагування.
  • Rhind Building - з комп'ютерними кімнатами, експериментальними лабораторіями та інтерактивними аудиторіями.
  • Drysdale Building - будинок Careers Service, ваш єдиний магазин, щоб обговорити варіанти кар'єри та доступ до підтримки для підвищення вашої працездатності.
  • CitySport - найбільший учбовий спортивний комплекс у центрі Лондона з усім сучасним високотехнологічним обладнанням, яке можна очікувати від нового спортивно-оздоровчого центру.

Найкращий початок вашого університетського досвіду

Вітаючи студентів з усього світу, ви приєднаєтесь до міжнародної спільноти у місті, Лондонський університет. Через моменти Лондонської площі Майл, університет має фантастичну позицію серед найкращих пам'яток Лондона.

Тут починається захоплююча подорож до кар'єри вашого життя, з великими навчальними закладами, великими ресурсами, веселою студентською спілкою та великими спортивними заходами, щоб насолодитись. І це тільки початок - місто, Лондонський університет має так багато запропонувати своїм студентам.

Топ 5% університету

Звертаючись до академічної успішності, місто Лондонський університет - це міжнародний університет з більш ніж 18 000 учнями з більш ніж 150 країн.

Він пропонує міжнародний студентський досвід, фантастичні перспективи працевлаштування та відмінні академічні програми, призначені підготувати вас до обраної вами кар'єри. Фактично, Сіті, Лондонський університет посідає провідний університет у Лондоні для задоволення студентів (National Student Survey 2015).

Ви матимете доступ до фантастичних можливостей для покращення навчання, з високотехнологічними аудиторіями та лабораторіями, найсучаснішим обладнанням та доступом до онлайн-навчання. І ви отримаєте вигоду від постійної підтримки під час навчання, як академічно, так і особисто.

Маючи більше 60 дослідницьких центрів та підрозділів, а також багатолітній досвід, університет відіграє важливу роль у піонерних дослідженнях. У самому останньому дослідженні Research Excellence Framework 75% подань міста оцінювались як "найкраща у світі" та "відмінна" за якістю.

Розташування

Лондон

INTO City, University of London

Address
102 Middlesex St
E1 7EZ Лондон, Англія, Великобританія