Hudson

Введення

Прочитайте офіційний опис

У заплутаному світі електронного навчання ми просто є одним з найкращих у тому, що ми робимо. Чому? Оскільки ми пропонуємо першокласне обслуговування клієнтів. Ми поставили потреби наших клієнтів перед усім іншим. Якщо є щось, що ми можемо зробити, щоб допомогти вам, ми піднімемось на гори, щоб це зробити. По-друге, для цього наш онлайн-тренінг простий у використанні та високоефективний. Ми пропонуємо цілий ряд функцій, призначених для швидшого отримання сертифікатів. Деякі з цих неймовірних функцій включають в себе відео та аудіо-навчання, щоб ви могли бачити та чути свого репетитора цілодобово з підтримкою он-лайн-репетитора та онлайновими лабораторіями, щоб практикувати свої навички в імітації навколишнього середовища. Дай нам спробувати. Ми змінимо ваш спосіб навчання.

Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися трохи більше про нас.

Про нас з Hudson на Вімео.

Інтернет-курси

Чи можу я спробувати демонстрацію курсу, який я зацікавлений?

Багато наших курсів доступні для демонстрації безкоштовно. Ви можете спробувати понад 150 наших курсів без зобов'язань або кредитної картки. Натисніть тут, щоб налаштувати безкоштовну демонстрацію.

Як працюють ваші онлайн-курси?

Наші Інтернет-курси - це мультимедіа. Вони використовують відео, аудіо, текстові та візуальні ілюстрації під керівництвом інструкторів, які забезпечують навчання. Тренінг завжди фокусується на реальних сценаріях і навички розробки. Також є завантажувані примітки про курси, шаблони, онлайн-тести та курсові роботи для завершення.

Програми навчальних курсів Hudson розроблені модульним способом, що дає учню можливість працювати з експертним рівнем навчання в будь-який час 24/7. Всі курси організовані в певних розділах з навігаційним управлінням, що дозволяє їм контролювати темп їх підготовки. Це дозволяє їм навчатися власним темпом навколо свого графіка.

Інші функції онлайн курсу включають в себе:

  • Соціальне навчання

Інтуїтивно зрозуміла платформа для курсів дозволяє учням взаємодіяти та співпрацювати з іншими студентами та співробітниками, створювати групи навчання, брати участь у дискусіях, оцінювати та «люблять» різноманітні курси та в курсі останніх галузевих знань. Ця курсова платформа є неперевершеною в галузі і робить навчання весело і приємно.

  • Вікторини

Наші практичні іспити підготують учня для їх остаточної оцінки по-різному та ефективніше, ніж традиційні іспити на ринку. Кожен учень має доступ до практик вікторини після кожного модуля, щоб переконатися, що вони впевнені у темі, яку вони закінчили, перш ніж продовжувати. Це дозволить їм оцінити ефективність, перш ніж перейти до наступного модуля курсу. Курси Hudson також включають практичні іспити, призначені для того, щоб максимально тісно копіювати навколишнє середовище в центр тестування. Ці іспити складають у середньому 100 запитань.

  • Флеш-карти

Hudson знає, що освіта не є єдиним для всіх підходів. Люди навчаються по-різному за допомогою різних інструментів. Ось чому Flash Cards та Educational Games надаються на наших курсах. Це дозволяє учням навчатися таким чином, щоб вони могли займатися і цілеспрямовано, а також зберігати свої знання більш ефективно.

Як довго тривають курси звичайно?

Наші Інтернет-курси ведуться самостійно, тому це може зайняти так багато часу або часу, як вам подобається. Вам сподобається 12 місяців доступу до більшості наших онлайн-курсів, але для багатьох курсів потрібно всього лише кілька днів або декількох тижнів.

Однак одним винятком є ​​курси дипломів, які вимагають до двох років.

Чи відповідають ваші інструктори?

Hudson працює лише з досвідченими інструкторами, які мають високу кваліфікацію та досвід. Наприклад, наші інструктори з інформаційних технологій мають принаймні 15 років досвіду в реальному світі та є предметом експертів у своїх сферах.

Наша інтуїтивно зрозуміла платформа для онлайн-курсів дозволяє учням взаємодіяти та співпрацювати з інструкторами, займатися дискусіями та задавати питання, щоб максимально використати їхнє навчання. І ви також маєте доступ до досвідчених репетиторів, які можуть пройти вас через будь-яку тему курсу, з якою ви можете боротися.

Іспити

Чи забезпечуєте ви навчання та екзамен?

Так! Ось типи підтримки, які ми надаємо:

Репетиторство

Ми пропонуємо безкоштовну підтримку репетитора на весь спектр курсів з понеділка по п'ятницю з 9:30 до 18:00 за Гринвічем. Ми також пропонуємо 24/7 Підтримка Tutor як варіант оновлення.

Підтримка іспиту

Ми допоможемо вам встановити іспити для отримання сертифікатів. Якщо ви шукаєте тестовий центр неподалік або хочете встановити онлайн-іспит вдома, ми пройдемо всі ваші варіанти. Наші іспити та Pro Pack також поєднують курси з відповідними платами за екзамен.

Технічна підтримка

Якщо виникають технічні проблеми, наша команда підтримки тут вирішує ваші проблеми якомога швидше.

Платежі

Чи можу я заплатити за свій курс у розстрочку?

Так! Ми пропонуємо прості щомісячні платежі для більшості курсів. Залежно від курсу, ви можете поширювати вартість свого курсу протягом 4 місяців, без відсотків. Не вимагається кредитна перевірка чи кредитна угода.

  • Індивідуальні курси та пакети сертифікації: для багатьох наших індивідуальних курсів, пакетів сертифікації та пакетів "Софт навички" ви можете сплатити чотири щомісячні платежі.
  • Дипломи: Оплата курсу на наші акредитовані дипломи може бути розповсюджена протягом періоду до 12 місяців.
  • Експрес-пропозиції та пакети Pro: вартість курсу на наших іспитах і Pro Pack може бути розповсюджена протягом чотирьох місяців. Тим не менш, ви не зможете сидіти свої іспити, поки не буде сплачено повний баланс.

Для багатьох курсів варіанти плану розстрочки доступні безпосередньо на сторінках продукту. Для всіх інших курсів, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про встановлення плану розстрочки.

Кар'єрні цілі

Я не знаю, який курс для мене найкращий. Ви можете допомогти?

Абсолютно! Наші курсові консультанти доступні по телефону та електронною поштою, якщо у вас є питання про наші курси. Ви також можете запланувати відкликання, щоб хтось із нашої команди дзвонив вам у зручний для вас час.

Чи можете ви допомогти мені отримати роботу після закінчення курсу?

На прохання ми можемо запропонувати керівництво та поради в цій галузі, такі як: як пройти роботу, як підготувати резюме, як підготуватись до співбесіди, хто зв'язатися.

Чи пропонуєте ви будь-які гарантії роботи після закінчення курсів?

Ми не можемо гарантувати, що ви отримаєте роботу автоматично, але ми можемо запропонувати керівництво та поради щодо того, як пройти роботу.

Скільки я можу розраховувати на отримання нових кваліфікацій?

Це залежить від багатьох факторів, таких як місце перебування, яке ви хочете працювати, і скільки у вас є.

За курсами ІТ, ви можете отримати уявлення про потенційний потенціал вашої кваліфікації, відвідавши www.itjobswatch.co.uk. Введіть назву вашої кваліфікації у вікні пошуку. Ви також зможете побачити, як затребувана ваша кваліфікація.

Для роботи в США відвідайте сайт payscale.com.

Розташування

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: