Groundschool London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ICARUS Wings Advanced для підвищення кваліфікації літака

ICARUS Wings - це інноваційний набір передових курсів підвищення кваліфікації для всіх льотних екіпажів, що проводяться професійними інструкторами в Groundschool London школі Groundschool London . Три курси були зібрані досвідченим інструктором ліцензійного екіпажу літаків, а також членом Міжнародної асоціації цивільної авіації англійської мови, який має багаторічний досвід роботи в галузі підготовки авіаційної англійської мови з основними авіакомпаніями в Європі.

На відміну від інших курсів володіння мовою, які є всіма на класній основі, ці курси поділяються як на клас, так і на тренування у сучасних літальних тренажерах FTD - Boeing 737-800 та Airbus A320 (з літа). Перевага цієї структури полягає в тому, що літальний екіпаж може вивчати мову, використовувану в авіації зранку, а в другій половині дня - практично до 10,5 годин роботи в симуляторі. Цей метод, заснований на десятиріччях досліджень при застосуванні нейрофізіології при вивченні другої мови, збільшить криву навчання студента, що призведе до кращих загальних результатів.

Мета полягає в тому, що до кінця курсу пілоти будуть готові передати іспит з підвищення кваліфікації ІКАО з мінімальним рівнем 4 (операційний). Для кабінного екіпажу вони отримають дійсний сертифікат із зазначенням рівня їхньої мови в форматі CEF та Oxford / Cambridge. Пілоти отримають сертифікат про відвідування.

Три курси, представлені в рамках програми ICARUS Wings Advanced Language For Flight Crew, є:

  • FCL * Невдала репетиція іспиту (володіння мовою)
  • FCL * Підготовка до іспиту (володіння мовою)
  • Англійська для кабіни екіпажу

* Ліцензування польотів екіпажу

Для кожного курсу студенти отримають особисту копію використаного навчального посібника. Пілоти також отримають копію "Test Your Aviation English". Всі навчальні посібники їх зберігати.

Розташування

Лондон

Address
Tileman House,
129 Upper Richmond Road

SW15 2TX Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія