Global Banking School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Глобальний банківська школа надає кращі в галузі застосовується Банки і фінанси Освіта в усьому світі. Ми відомі в першу чергу для інвестиційної банківської навчання корпоративних, банків, фондів прямих інвестицій і хедж-фондів в 20 провідних фінансових столиць.

Наша унікальна пропозиція в галузі, щоб допомогти вам будувати успішну кар'єру в банківській чи фінансовій сфері. Ми набираємо амбітних людей, навчати їх з критичного мислення та вирішення проблем; направляти свою кар'єру, щоб стати успішною людиною в цьому глобальному світі.

Наші викладачі приносять найбільше багатство промисловості досвід, професійну освіту і пристрасних звичок викладання в класі.

Кожен студент Глобальної банківської школі повинен пройти через нашу програму розвитку безкоштовний кар'єри, де ви будете взаємодіяти з групою старших банкірів визначити правильне кар'єру для себе, розвивати своє резюме для конкретних ролей і мережі з промисловістю.

Вивчаючи у студентів GBS також автоматично стають членами наших 4000 + випускників в банківських і фінансової індустрії. Студенти будуть запрошені на наші численні мережеві заходи, де вони зможуть зустрітися колишніх студентів і роботодавців з індустрії.

Наші інноваційні методи навчання поставляються досвідченими інвестиційними банкірами. Ми завжди прагнемо, щоб стерти розрив знань між реального світу інвестиційного банкінгу та фінансів практики та традиційного академічної освіти. Ми сприяємо групові дискусії, в глибині Q & Як досвідчений тренер, візуальних презентацій і навчання реальних додатків з Excel на основі фінансових моделей.

Розташування

Лондон

Address
London Headquarters
Global Banking School
116-120 Meridian Place
Canary Wharf

E14 9FE Лондон, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Olympic Park Campus
Global Banking School
153-159 Bow Road

E3 2SE Лондон, Англія, Великобританія