Прочитайте офіційний опис

Створений у 2014 році, Gateway International є професійно-технічним коледжем, який пропонує широкий спектр краси та цілісних курсів у Великій Британії.

Кожен наш учень повністю задоволений рівнем викладання наших висококваліфікованих та досвідчених репетиторів, навчальних закладів та змісту курсу, причому кожен курс розроблений відповідно до кожного студента.

Ми пропонуємо дружнє та сприятливе навчальне середовище з натхненними, пристрасними викладачами, готовими допомогти вам на кожному етапі навчального процесу.

Gateway International College прийме вас до рівня, необхідного для зміни вашого життя через професійне навчання та придбання нових навичок.

Наші курси охоплюють широкий спектр краси та цілісної терапії, а наша аспірантська підтримка спрямована на допомогу у пошуку необхідної роботи з набутими навичками.

Почніть курс із Gateway International College і розпочніть новий розділ у своєму житті.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Gateway International College

Виконання масажної процедури з повним тілом - це можливість для вас надати спокійному і приємному досвіду, покликаному заохотити відчуття благополуччя. Цей курс навчить в ... [+]

Світ, в якому ми живемо, - неймовірно зайняте місце. У всіх нас є напруги роботи, соціальні заходи та турбота про тих, кого ми любимо в житті, поки наші телефони, комп'ютери та телевізони викрикують сповіщення про те, що ми забули, ми погодилися на тиждень раніше ... іноді добре просто розслабитися.

Виконання масажної процедури з повним тілом - це можливість для вас надати спокійному і приємному досвіду, покликаному заохотити відчуття благополуччя. Цей курс навчить вас усім, що потрібно знати про те, як пропонувати професійний масаж повного тіла, і включає в себе практичне навчання та оцінку.... [-]

Великобританія London
Відкритий конкурс
англійська
30 години
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою