Gaia Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Gaia Освіта була створена групою викладачів під назвою «гуси» - Global екопоселення Педагогів для стійкого наземно, які зустрічалися протягом ряду семінарів з метою розробки їх міждисциплінарного підходу до освіти для сталого розвитку.

Гуси вперше зустрілися в 1998 році в Fjorvang, Данія, де була створена загальна основа для розробки дизайну екопоселення навчального плану. Першим етапом у розвитку освіти Gaia став запуск інноваційної навчальної програми Ecovillage дизайнерської освіти, в ході 10-ї ювілейної конференції Глобальної мережі екопоселень на Findhorn Ecovillage в жовтні 2005 року.

У 2008 році Гайя Освіта Дизайн для сталого розвитку (GEDS) інтерактивна програма була запущена в партнерстві з Відкритим університетом Каталонії (КУБ). Спочатку запропонований на іспанською та англійською мовами, курс залучали студентів з розвинених і країн, що розвиваються, в міських і сільських районах, на всіх п'яти континентах.

У 2011 році іспанський Gaia Освіта Дизайн для сталого розвитку став формальним аспірантура, залучаючи в основному іспанських і латиноамериканських студентів. З тих пір, Gaia освіту перетворило GEDS післядипломна курс іспанської мови в ступені магістра.

У 2013 році Гайя освіту почав пропонувати GEDS португальською мовою, в своєму онлайн-платформи навчання, де вона також була можливість пройти курс GEDS англійською мовою з 2014 року.

У 2014 році Гайя освіти розробив новий потік діяльності проекту-орієнтованого навчання, підтримка спільноти під керівництвом реалізації цілей сталого розвитку.

З 2006 року Gaia Освіта успішно підтримує доставку більш ніж 180 програм на шести континентах. На міжнародному рівні, число чотири тижні довгих інтенсивний і інші формати курсів неухильно зростає разом з різким збільшенням числа претендентів та учасників цих курсів. Ці професійні курси відкриті для різних груп людей з широким діапазоном професійних і академічних фонів, які зацікавлені в прийнятті активну роль в переході стійкості.

Місія

Gaia Освіта є провідним краєм постачальник стійкого освіти, що сприяє процвітаючі громади в планетарних меж.

Gaia Освіта управляє трьома потоками діяльності

  1. Віч-на-віч

Ecovillage Дизайн Освіта програми (EDE) проходить в 42 країнах світу з більш ніж 70 установ

  1. E-Learning

Дизайн для стійкого розвитку глобальних класах англійською, іспанською та португальською мовами

  1. Проект-орієнтованого навчання

Види діяльності, що відбуваються на глобальному Півдні підтримку реалізації програми розвитку після 2015 року

Наше бачення

Ми працюємо в напрямку пружного майбутнього в планетарних межах, де ніхто не залишається позаду. Світ безпечної та поживної їжі; чистої питної води; загального доступу до освіти в галузі сталого розвитку; фізичного, психічного і соціального благополуччя. Світ, який використовує енергію і матеріали з більшою ефективністю, розподіляє багатство справедливо і прагне усунути концепцію відходів. Світ загальної поваги прав людини і людської гідності; справедливості і рівності; поваги до расової та етнічної приналежності; і рівних можливостей дозволяє повної реалізації людського потенціалу за сприяння загального процвітання.

Розташування

Форрес

Address
Summerhall
1 Summerhall Place
Edinburgh, Scotland

EH9 1PL Форрес, Шотландія, Великобританія
Телефон
+44(0) 131 2850783

Озеро Шаніган

Address
V0R Озеро Шаніган, Британська Колумбія, Канада

Прачуап Хірі Хан

Address
Прачуап Хірі Хан, Прачуап Хірі Хан, Таїланд

Ріо-де-Жанейро

Address
Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Програми