Exeter College

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Ексетер Коледж є великим, процвітаючим і зростаючий третинний коледжу, який ставить викладання, навчання і успіх студента як наш головний пріоритет. Ми користуються відмінною репутацією в регіоні. Коледж був оцінений як видатний по УСО в якості пілота "не помічає" інспекції в 2012 році, і знову в повній інспекції в 2014 році. Ми були нагороджені Supplement Таймс "Видатний освітній провайдер року в 2012 році і БТЕЦ коледж року в 2014 році.

У нас є високі очікування наших студентів і співробітників, і щороку їх спільні зусилля призводять до відмінних екзаменаційних оцінок, видатні успіхи в навчанні і блискучою музики, мистецтва, спорту і досягнень співтовариства. Ми вітаємо студентів різного віку і здібностей і наші програми навчальні матеріали та підтримка якого навчають призначені для задоволення їхніх потреб, закликаючи їх повністю реалізувати свій потенціал.

Exeter College надає вищу освіту близько 10 000 - 12 000 студентів. Коледж був заснований в 1970 році в якості першого вищого коледжу в Великобританії, що об'єднала шостий форми колишньої гімназії "і Ексетера технічний коледж.

Наші недавні успіхи

У травні 2016 року, Ексетер Коледж був нагороджений Таймс питань освіти Доповнення подальшої освіти премії 2016 року для учнівства програми Року. Exeter College і Рада графства Девон був визнаний на національному рівні за новаторські і інноваційні Haven Банки центр Відкритий освіти. Товариство було визнано з Асоціацією коледжів (AOC) Beacon Award за інновації в 2015-16 рр подальшої освіти. У січні 2014 р УСО нагороджений коледжу 1 клас «видатний» для результатів щодо учнів, викладання, навчання та оцінювання, керівництва та управління і загальної ефективності, що робить Exeter College один з найефективніших коледжів в країні. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про нашу УСО класифікації. Натисніть тут, щоб прочитати звіт УСО. У листопаді 2012 року Ексетер Коледж виграв дві престижні часи з питань освіти Доповнення подальшої освіти за видатний провайдер року і видатне керівництво і навчання навичкам Awards. У липні 2014 року Exeter College був нагороджений BTEC коледж року.

Що ми пропонуємо?

В якості успішного вищого коледжу тепер ми пропонуємо широкий спектр курсів і студенти можуть вибрати ті, які відображають їх індивідуальні здібності, прагнення і інтерес. Ми пропонуємо:

більше 40 AS і А2 суб'єктів, престижний International Baccalaureate, широкий спектр більше 90 професійно-технічних і промислових привели курси (початкового рівня до 3-го рівня) найбільший вибір рамок учнівства в Девоні для молоді та дорослих цілий ряд програм, спрямованих на підтримку цих молодих людей і дорослих, не в галузі освіти, зайнятості або професійної підготовки дорослих навчальні курси - від відпочинку професійно акредитованих програм зроблені на замовлення курси підготовки і підвищення кваліфікації для роботодавців і працівників більше 30 курсів університетського рівня, в тому числі базових ступенів, в партнерстві з університетами Плімут, Ексетер, Марджон і Kingston і BTEC.

Коледж продовжує служити в місті Ексетер, але ми також залучають студентів з усіх кінців Девон з більш ніж 60% наших 16 - 18 учнів, які приїжджають з усіх кінців Девон і південному заході.

Коледж має ряд спеціалізованих академій, що забезпечують підготовку для занять спортом, підприємства, журналістики, музики, академічно обдарованих і гостинності та громадського харчування студентів. Ми розробили дуже міцні зв'язки роботодавець через нашу навчальну програму і через Business Solutions, присвячений роботодавця обручального команди коледжу, з провідними місцевими і міжнародними роботодавцями, такими як Flybe, Метеобюро, Майкл Caines і багатьох малих і середніх підприємств, забезпечуючи наші професійні курси та учнівства відображає поточні тенденції та ініціативи в галузі.

Ми визнаємо важливість тісної співпраці з місцевими органами влади, національних, громадських і груп роботодавців з метою підтримки місцевої громади та економіки, і ми поставляємо ключові ініціативи, зокрема, з Принцевих Trust, Кар'єра Південно-Західної та місцевої торгово-промислових палат.

Розташування

Ексетер

Address
Hele Road
EX4 4JS Ексетер, Англія, Великобританія