Excel College Manchester

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчення англійської мови в коледжі Excel! Ми дружні мовна школа пропонує високоякісні курси англійської мови в центрі Манчестера.

Ми пропонуємо курси загальної англійської мови на всіх рівнях від початківця до просунутого. Ми є постачальником фахівець курсів підготовки до IELTS, а також допоможе студентам підготуватися до FCE і CAE іспитів.

Наш курс Міжнародний фонд Рік надає студентам навички, необхідні їм вчитися в британському університеті. Excel Коледж також перераховані постачальник СЕЛТ курс. Наші досвідчені викладачі створюють класи з акцентом на комунікації. Вони використовують широкий спектр матеріалів, щоб поліпшити свої навички у всіх аспектах англійської мови. За допомогою додаткових класів Один-до-одного і класів академічних навичок, ми можемо адаптувати курси англійської мови, щоб допомогти вам досягти поставлених цілей.

Ми також пропонуємо проживання в сім'ї та проживання житло, календар регулярних соціальних подій і можливість добровольцям в Манчестер спільноти. Це означає, що у вас буде багато можливостей завести нових друзів і практикувати англійську мову за межами класної кімнати теж.

застосовуються сьогодні! Або зв'яжіться з нами, щоб пройти тест на рівень і спробувати свій перший англійський клас безкоштовно!

культурно-освітні заходи Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб практикувати свою англійську за межами класної кімнати.

Ми організуємо регулярні поїздки і заходи в Манчестері і навколо нього, в тому числі пішохідні екскурсії, футбольні матчі та поїздки в музеї. Ми також розповімо вам про всіх чудових речей, які трапляються в Манчестері щотижня. Наша діяльність все рекламовані на нашому календарі подій. Ви також можете знайти інформацію про дошці оголошень в коледжі, на Facebook, Twitter і Meetup. І якщо ви хочете, щоб допомогти місцевій громаді в той час як ви практикуєте свою англійську, подивитися на нашій сторінці волонтерства.

події тижня

Кава вранці - безкоштовно Розмовний клуб - безкоштовний Настільний теніс - безкоштовно 5-футбол - £ 4.50 (приблизно)

Інші події - ціни Приклад

Поїздка в бібліотеці Джона Ryland - безкоштовно Поїздка в Манчестер музей - безкоштовно Одноденна поїздка в Peak District - £ 25 Олд Траффорд Tour - £ 16 Одноденна поїздка в Ліверпуль - £ 23

на добровільних засадах Волонтерська діяльність це відмінний спосіб, щоб практикувати свою англійську, поліпшити своє резюме і дізнатися більше про Манчестері і людей, які живуть тут.

Excel Коледж знаходиться в контакті з різними волонтерськими організаціями, включаючи громадські групи, молодіжні центри, організації охорони навколишнього середовища і бездомних благодійності. Всі ці організації мають цілий ряд постійно мінливих можливостей добровольця на пропозицію, деякі міцного протягом декількох місяців до року, деякі просто протягом дня. Ви можете поглянути на наявні можливості, відвідавши блог Excel коледжу може.

Якщо ви зацікавлені у волонтерській, будь ласка, дайте нам знати, коли ви робите замовлення. Ми просимо Вас заповнити форму, вказавши, чому ви хочете, щоб добровільно і те, що ви ставите перед собою. У той час як ми не можемо гарантувати добровольцем роль буде доступна для дати звичайно, ми зробимо все можливе, щоб знайти підходящу можливість, яка відповідає вашим інтересам і відповідає навколо ваших досліджень.

Всі студенти з ЄС можуть добровільно. Студенти, яким необхідна віза для навчання у Великобританії можуть добровільно доти, як їх віза це дозволяє.

Інші вимоги

Вищий середній рівень володіння англійською мовою або вище Вивчення курсу, принаймні вісім тижнів

Проживання в сім'ї

Практикуйте свою англійську з носіями мови Досвід британської культури Всі рахунки і сніданок і вечеря включені

Життя в нашому проживання в сім'ї є відмінним способом, щоб поліпшити свою англійську і отримати смак британської культури. Наші господарі були ретельно підібрані і перевірені, щоб переконатися, що ви щасливі, безпечно і комфортно протягом усього перебування. Всі наші Homestay господарі розмовляють англійською, як рідною мовою, але важливо пам'ятати, що Великобританія є багатонаціональна країна, і наші господарі мають цілий ряд культурних та етнічних груп.

Наші господарі живуть в різних частинах міста Манчестер. Як правило, вони живуть в житлових районах, їзди на автобусі від коледжу, все від 20 до 50 хвилин ходьби від коледжу. Деякі з наших господарів є маленькі діти, деякі пенсіонери пари і деякі поодинокі, що працюють люди. Всі вони користуються хостинг студентів і дізнатися про різних культурах.

Студенти мають свою власну кімнату і розглядаються в якості додаткового члена сім'ї. Це означає, що ви можете очікувати, щоб допомогти з деякими домашніми справами, як мити посуд після їжі і тримати вашу кімнату акуратно. Це також означає, що ви отримаєте безцінну практику говорити по-англійськи з носіями мови і досвід реального життя у Великій Британії.

Ви можете подивитися на нашу розсилку для інтерв'ю з деякими з наших приймаючих родин.

Резиденція

Жити в центрі міста Дайте квартиру з іншими іноземними студентами Перебування у власній кімнаті з ванною кімнатою

Якщо ви шукаєте житло з самообслуговуванням в центрі міста, резиденція Excel Коледж є відмінним варіантом. Всього в 15 хвилинах ходьби від коледжу Excel і центру міста, наш студент житло дуже добре поміщається, щоб дістатися до класу і вивчення Манчестера у вільний час. Кожна квартира має шість одномісних (всі з ванними кімнатами) і загальною кухнею і вітальнею. Існує щотижневе прибирання для громадських місцях, але студенти повинні мити посуд, прибирати свою власну ванну кімнату і тримати їх спальню акуратні.

Розташування

Манчестер

Address
St. James' Building
89 Oxford Street
Manchester
M1 6FQ

M16FQ Манчестер, Англія, Великобританія