Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Единбурзька школа їжі і вина (ESFW) є найстарішою незалежної і нагородами кулінарної школи Шотландії, створена в 1986 році. ESFW знаходиться в кареті Будинок Newliston Estate, EH29 9EB.

Де ми є:

  • Тільки 25 хвилин від центру міста
  • 5 хвилин від аеропорту Единбурга
  • Доступ до всіх основних транспортних маршрутів. (М8, М9, В800)

Курси

Навчальні, Диплом, один Classes день Кулінарія, Їжа та Вино Вечори, майстер-класи.

виїзне ресторанне

Школа також надає великий вибір послуг громадського харчування для корпоративних заходів, весіль та урочистих заходів.

СЛІДУВАТИ

Единбурзька школа їжі і вина є найстарішою незалежної і шанованої кулінарної школою Шотландії, створеної в 1986 році.

Наша досвідчена команда студентів навчити кухаря широкий спектр здібностей, методів і навичок, для повного новачка прагне професіонала.

Розташовані в кареті Будинку Newliston Estate, школа надає ідеальні умови для широкого спектра освітніх курсів, індивідуальних занять днем ​​Кулінарії, Продукти харчування й вина Вечори, майстеркласи дозвілля і корпоративні заходи.

Школа також надає великий вибір послуг громадського харчування включають в себе регулярний захід у Newliston нерухомості в Kirkliston, Замок Дандас в Південній Queensferry, а також в резиденції в Б'ють будинку будинок Першого міністра Шотландії.

Ми відвідуємо багато місцевої громади події і так само, як наші регулярні роуд-шоу на Джон Льюїса і The Gyle торгового центр в Единбурзі, так що ви завжди є можливість зустрітися з командою і отримати відчуття життя в школі.

Школа повністю акредитована в «British Accreditation Council», і ми працюємо в напрямку повної SQA акредитації, а також. Ми працюємо з різними діловими партнерами і організаціями з надання освітніх студентів, любителів кулінарії один день і подія Goers кращий досвід і знання в той час як вони знаходяться в школі.

Ми прагнемо дотримуватися всіх шотландських, британських, європейських і міжнародних законів, а також такі, як в лютому 2013 року ми з гордістю говоримо, що ми Зеро відходів на організацію. Натисніть тут, щоб дізнатися більше.

Розташування

Едінбург

Address
The Coach House
Newliston Estate

EH29 9EB Едінбург, Шотландія, Великобританія