DLD College London

Введення

Прочитайте офіційний опис

DLD є найстарішим і одним з найпрестижніших коледжів у Великобританії, який з моменту свого заснування в 1931 році створив міцну репутацію серед студентів, батьків, шкіл і університетів.London, United Kingdom - Palace of Westminster (Houses of Parliament). UNESCO World Heritage Site.

DLD College London працює з спеціально побудованого кампусу в центрі Лондона з видом на Вестмінстер і річку Темзу.

Ми зосереджуємося на кожному студенті як на індивідуальному, пропонуючи кожній людині найкращі навчальні та освітні ресурси. Ми прагнемо зміцнювати довіру до наших студентів, дозволяючи їм отримати доступ до широкого спектра курсів на вищу освіту у кращих університетах. Ми - коледж, який відзначається своєю привітністю та неформальністю, і ми ставимося до наших учнів як до молодих людей.

Як частина групи Альфа Плюс, Коледж DLD прагне підтримувати «золотий стандарт» якості освіти. Заняття невеликі, що дозволяє студентам і викладачам зосередитися на найбільш ефективних способах навчання. Ми розтягуємо і закликаємо наших студентів, мотивуючи їх і підвищуючи їх власні очікування, крім того, наша навчальна спільнота підтримується платформою електронного навчання.

Коледж пропонує чудові, сучасні навчальні приміщення та ресурси в одному з найбезпечніших і найдоступніших районів Лондона, в двох кроках від Вестмінстерського мосту та будівлі парламенту. Хоча коледж є сильним у всіх академічних областях, наше творче мистецтво є прозорим успіхом, і наші театральні, художні та дизайнерські, музичні та фотостудії є яскравими місцями.

Є близько 500 студентів в коледжі , деякі з яких готуються до рівня A, деякі навчаються для своїх GCSE, а деякі навчаються для BTECs і міжнародних програм Фонду. Наша велика шоста форма дає можливість Коледжу запропонувати широкий спектр предметів, які підтримуються сильною системою добробуту та високою якістю вищої освіти та кар'єри. Для студентів, які потребують житлових приміщень, DLD College надає понад 200 номерів у нашій спеціально побудованій студентській резиденції безпосередньо над приміщенням нашого Коледжу. DLD має широкий спектр заходів поза класом, спортивними, культурними та соціальними. Зрозуміло, що ми віримо, що у нас є щось особливе, що ви можете відчути, відвідавши нас. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з тобою.

Ірфан Латіф, директор

Розташування

Лондон

Address
199 Westminster Bridge Road
London
SE1 7FX

SE1 7FX Лондон, Англія, Великобританія