Coventry College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що ми робимо

Незалежно від того, чи потрібно вдосконалити свої базові навички або навчатися за вищою освітою, ми можемо забезпечити найвищу якісну технічну та професійну освіту, щоб забезпечити ваш успіх.

Наші курси охоплюють сотні потенційних Pathways , які спрямовані на поліпшення кар'єри та допоможуть вам досягти успіху в університеті та за його межами.

Наша сила випливає з наших тісних зв'язків з галузевими та місцевими роботодавцями, які сприяють розробці наших курсів, щоб гарантувати, що вони залишаються актуальними та відповідають їх потребам. Вони також забезпечують цінні можливості роботи, експертні наставництва та запрошені оратори, що все це підвищить ваші шанси на забезпечення роботи вашої мрії.

Ми працюємо з вами, щоб переконатися, що ви отримуєте доступ до всієї необхідної вам допомоги та підтримки, незалежно від того, чи є це особиста, освітня чи фінансова. Ми вважаємо, що Ковентрі - прекрасне місце для життя, роботи та розвитку, і ми святкуємо досягнення наших студентів.

Чому Coventry College ?

Майбутнє без кваліфікації та / або навичок стає дедалі складнішим. Coventry College тут, щоб дати людям Ковентрі підтримку, інформацію, навчання, навички та знання, які допоможуть вам просунутися у вашій кар'єрі та реалізувати свої амбіції.

Гордість у коледжі, гордість у місті

Цей новий коледж був сформований, коли в середу 1 серпня 2017 року міські коледжі Ковентрі та Хенлі Колледж Ковентрі злилися. У нас є два кампусу, Міський кампус і кампус Хенлі, які знаходяться на попередніх майданчиках колишніх коледжів. Ми є найбільшим вищим навчальним коледжем у місті та його околицях. Наша місія полягає в обслуговуванні цієї місцевості, вдосконаленні навичок, збереженні майстерності та насолоджуючись цим чудовим містом.

Навчання на всіх етапах і у будь-якому віці

Від кваліфікації початкового рівня, до ступеня та спеціальних професійних курсів є щось тут для студентів з невеликою або без формальної освіти, аж до професійних висококласників.

Очікуйте яскраве середовище, де ви можете зустріти людей з різного походження та культур.

Прекрасні можливості

Міський кампус був завершений у 2008 році, і його легко дістати з центру міста та автобусних маршрутів. Після того, як всередині ви побачите фантастичні можливості від відкритих будівельних майданчиків до медіа та центрів запису. Танцювальні студії живуть поряд з IT люксами та розслаблюючими загальними номерами. Місця, де можна їсти, навчаються, зустрічаються та створюють для студентів на всіх курсах.

У квітні 2014 року було завершено нове реконструкцію в університеті м. Хенлі. Захід в Henley включає 8 мільйонів фунтів стерлінгів, що включає в себе атриум з виставковим майданчиком для демонстрації студентської роботи, новий блок з 14 великими аудиторіями та сучасні конференц-зали, чотири нові волосся салони краси, жвавий ресторан, спортивно-оздоровчий центр та дитяча кімната.

Розташування

Ковентрі

Address
City Campus
50, Swanswell Street
Coventry

CV1 5DG Ковентрі, Англія, Великобританія

Ковентрі

Address
Henley Campus
Henley Road
Bell Green
Coventry

CV2 1ED Ковентрі, Англія, Великобританія