Conde Nast College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж моди та дизайну Condé Nast


Коледж моди та дизайну Condé Nast надає студентам модну освіту світового класу в самому центрі Лондона.

Наші курси забезпечують захоплююче та інтенсивне академічне навчання з неперевершеним доступом до найкращих та найяскравіших розумів у цій галузі, включаючи команди Vogue, LOVE, Glamour, GQ та безліч інших назв Condé Nast.

Коледж забезпечує високо творчі курси в поєднанні з міцною основою в бізнесі. Мета наших курсів - підготувати студентів до безлічі завдань /; стайлінг, журналістика, купівля моди, маркетинг, брендинг, графічний дизайн, PR, цифрова стратегія, бізнес, події, підприємництво, електронна комерція та багато інших шляхів кар'єри.

В даний час ми пропонуємо наступні акредитовані курси - Стратегія модних медіамашин, Креативний напрямок для модних медіа, МА Модна журналістика, МА Модна комунікація, МА Підприємництво: Мода та креативна індустрія, МА «Розкішний менеджмент» (у співпраці з Університетом Річмонда), BA (Hons) Fashion Communication, однорічна програма фонду Vogue та десятитижневий сертифікат моди Vogue.

Наші короткі курси включають чотири тижні інтенсивного літнього курсу Vogue, однотижневі курси: курс стилю моди, курси модної журналістики, модний бізнес-курс, бізнес краси, вуличний одяг та культуру скидання бренду та вихідний Vogue Teen Weekend, а також шість тижнів Інтернет-програма Fashion & Image.

Зараз ми приймаємо заявки і сподіваємось вітати вас із родиною Condé Nast.


Студентський досвід


Навчання в коледжі моди та дизайну Condé Nast - захоплююче, захоплююче та унікально збагачуюче враження.


Маючи доступ до деяких найвидатніших творчих розумів у бізнесі, а також інтенсивних професійних курсів та напруженого розкладу - як у нашій новій, сучасній будівлі, так і поза галереями, студіями тощо - студенти знайдуть свої дні у Коледж Конде Наст як зайнятий, так і корисний. Ми вважаємо, що дружби, які студенти створюють один з одним, коли вони навчаються з нами, так само важливі, як і мережеві можливості, які вони матимуть із величезною кількістю фахівців із зовнішньої галузі. Як результат, ми заохочуємо багате, зайняте та колегіальне ставлення наших студентів, поки вони тут з нами, дозволяючи їм налагоджувати міцні дружні стосунки, які вони нададуть у своїй безлічі та, безсумнівно, зоряній кар'єрі по всьому світу.


Кар'єра


Коледж Конде Наст ставить нашим студентам можливість досягти своєї кар’єри мрії. Коледж пропонує чудові галузеві зв'язки та партнерські відносини. Студенти не тільки отримують ретельну підготовку до ділового життя, вони вже мали велику взаємодію з професійним світом до виходу з коледжу. Досвід роботи / стажування в Condé Nast може бути запропоновано вибраній групі найталановитіших студентів. Коледж не може давати на роботу робочі місця в інших компаніях, але він буде вводити рекомендації для студентів зірок.
Консультанти з питань кар'єри в коледжі мають змогу направляти студентів на подальше навчання, можливості працевлаштування, стажування, влаштування на роботу та проекти, що відповідають потребам кожного студента. Вони пропонують професійну послугу, розроблену відповідно до індивідуальних потреб.
Професійні консультанти також проводять семінари з написання резюме, презентації портфоліо, навичок пошуку роботи та технік інтерв'ю.
Зверніть увагу, що індивідуальне профорієнтаційне забезпечення доступне лише для студентів на наших акредитованих курсах - всі програми MA, програми BA (Hons) Fashion Communication, програма Vogue Foundation та сертифікат моди Vogue.


Коледжні заклади

Коледж моди та дизайну Condé Nast має видатні можливості, створені та новобудовані з урахуванням амбіцій Коледжу та наших студентів. Крім того, ми пропонуємо нашим студентам сучасне навчальне середовище, яке є натхненним та провокаційним.

Коледж визнаний в усьому світі як центр вищої освіти - місце, де починають свою кар'єру нове покоління кращих маркетологів, PR, стилістів, редакторів, видавців та журналістів. Коледж досягає цього, ставлячи найважливіше, навчаючись в центрі уваги, "навчання в будь-якій точці в будь-який час", яке є основою нашої практики. Щоб переконатись, що наші студенти отримують максимальну користь від унікального розуміння, яке вони отримують у індустрію моди та його історичному контексті, коледж приймає персоналізований та дуже гнучкий підхід до навчання студентів.


Навчальна середовище
Наші курси базуються на практичних методах - не просто теорії. Викладання є інтенсивним та сприятливим, поєднуючи велику частку сеансів віч-на-віч із навчальними засобами в Інтернеті. Цей сучасний поєднаний підхід до навчання дозволяє також репетиторам регулярно контролювати успішність учнів та надавати ефективні та постійні відгуки, які є життєво важливими для забезпечення успішних результатів навчання. Студенти також здобувають цінний, практичний досвід в організації візуальних презентацій. Основа коледжу Condé Nast полягає в тому, щоб озброїти студентів знаннями та навичками, відповідними широкому колу кар’єри в індустрії моди, або підготувати їх до подальшого вивчення у відповідних галузях.

Бібліотека - друк та цифровий
Студенти мають доступ до безлічі друкованих та цифрових носіїв інформації. Місце розташування коледжу в Лондоні також означає, що студенти мають легкий доступ до багатьох важливих публічних бібліотек та музеїв, включаючи Британську бібліотеку, Національну художню бібліотеку при дослідженні та дослідженні, Музей дизайну, Вестмінстерську довідкову бібліотеку, Бібліотеку Тейта та архівні читальні.

Розташування

Лондон

Conde Nast College Of Fashion & Design

Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія