City College Brighton & Hove

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місто Коледж обіцяє відмінний досвід навчання в дружній атмосфері, сприятливому з великим духом спільноти і чудових засобів, які повторно створити реальні умови праці.

Центральний кампус City College знаходиться в дзижчання Брайтона, фешенебельному районі North Laine і щороку, близько 7000 місцевих і міжнародних студенти обирають коледж як їх наступний крок у кар'єрі або на університету. Коледж пропонує більш 700 курсів, від початкового професійного навчання дослідження університетського рівня, а також в широкому діапазоні курсів англійської мови.

Студенти насолодитися унікальним навчальне середовище, де вони стають частиною більш широкого спільноти коледжу поряд британських студентів.

Ми розуміємо, що вибір, куди піти вчитися є важливим рішенням, особливо для іноземних студентів з-за кордону майбутньому.

Причини вибрати City College Брайтон - Якість: Ми є Британська Рада Акредитовані центр і члени English UK. - Довірений: Ми UKVI затверджений Tier 4 спонсор. - ВстановленийМи були створені понад 100 років тому і мають довгу історію вітальним міжнародних студентів. - Відданий: Виділений розміщення та обслуговування добробуту для міжнародних студентів. - Професійний: Професійні курси, які допоможуть вам досягти ваших цілей. - Сучасний: Відмінні номери, у тому числі бібліотеки та комп'ютерного центру, кафе і безкоштовний тренажерний зал. - Вибір: Широкий діапазон курсів від General English до рівня університету. - Включено: Занурення в середовищі Великобританії коледжу, що дозволяє можливості взаємодіяти з нашими британськими учнів. - Забава: Регулярні громадські заходи, щоб сприяти взаємодії учнів.

Розташування

Брайтон

Address
City College Brighton and Hove
Pelham Street, Brighton

BN1 4FA Брайтон, Англія, Великобританія