Churchill Square Training And Development

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як ми можемо вам допомогти?

Наші висококваліфіковані консультанти допоможуть вам стати найкращими нашими персональними курсами для прискорювачів, а також запропонуємо низку спеціалізованих пакетів навчання для корпоративної освіти, які забезпечать конкретні переваги як для особи, так і для організації.

Використовуючи інноваційні методи, що включають всесвітньо відомі психометричні інструменти для покращення самосвідомості та посилення взаємодії з командою, незалежно від того, чи потрібно створювати високопродуктивні команди чи керувати конфліктами, ми маємо навчальний курс та набір новаторських методів для використання. Ми також запускаємо наші надзвичайно популярні "працівники відпустку", де веселий день поєднується з спеціально розробленим навчальним елементом.

Хто ми

На Черчілль-сквер , як навчальний постачальник, ми вважаємо, що сильне поєднання академічних, практичних, організаційних та лідерських навичок та досвіду робить нас унікальними. Уся наша команда консультантів та партнери мають досвід роботи в якості постачальника тренінгів у своїй галузі та можуть негайно випустити спеціальну серію консультування з питань тренінгів, тренінгів або менеджменту для потреб вашого бізнесу. Усі наші продукти та послуги є конкурентоспроможними та дають вам довгострокові рішення.

Навчання та розвиток

Якісні методи навчання, щоб підвищити індивідуальний чи колективний потенціал та розвинути нові навички. Вийшовши на полицю або на замовлення навчальні рішення.

Натхненний, мотиваційний, пристрасний!

Сьюзен Ллойд, Керуючий Консультант

Сьюзен розпочала свою кар'єру в якості офіцера Королівського військово-морського флоту, залишивши кваліфікацію МВА та психометричного тестування, вона розпочала велику проміжну кар'єру, працюючи в центральних урядах, Уайтхолл, НАТО, приватному та державному секторах та світових благодійних організаціях. Досвідчений професіонал у навчанні та розвитку, психометрія, комунікації вона здатна перетворити свою руку практично на щось, з огляду на те, що організації хочуть за правильною ціною.

Розташування

Портсмут

Address
Churchill Square Consulting Ltd
Gatcombe House
Copnor Rd, Portsmouth

PO3 5EJ Портсмут, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: