Chichester College

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Міжнародний відділ хотів би запросити вас на навчання в коледжі Чічестер. Більш мовній школі, ми вітали студентів з усього світу протягом останніх 30 років.

Наш асортимент академічних, професійних і фундаментних програм пропонують прекрасні можливості з перевіреною успіх у всіх предметних областях. Ми пишаємося тим, підтримку, яку ми пропонуємо нашим іноземним студентам. Чічестер коледж є будинок далеко від дому.

Існує комфортне та безпечне розміщення на місці. Жвавий соціальна програма допоможе вам познайомитися і завести нових друзів, приймаючи вас і про те, щоб відкрити для себе дивовижний місто Чічестер і прилеглих пам'яток під час вашого перебування. Насолоджуйтесь чудовими зручностями, як ви будете вивчати і спілкуватися з британськими студентами зі схожими інтересами.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

ідеальне розташування

Чічестер розташований на південному узбережжі Англії. Місто славиться своїми природними красотами та історичними пам'ятками. У місті Чічестер пропонує істинний британський досвід роботи з чудовою архітектурою і безпечній атмосфері. Центральне розташування кампуса дозволяє отримати доступ до локальних залізничного та автобусного вокзалів протягом п'яти хвилин. Чічестер має хороше транспортне сполучення з міжнародними аеропортами і прямі поїзди до Брайтон, Портсмут і Лондон. Подорожі по Великобританії легко, коли ви живете в Чічестер.

Програми, пропоновані в Чічестер

У самому серці міста

Центр міста знаходиться всього в п'яти хвилинах ходьби від кампуса і є багато речей, щоб побачити і насолодитися, таких як магазини, кінотеатри, театри, боулінг, спортивний центр і басейн, собор сади, художні галереї та багато іншого.

фантастичні зал

Для того, щоб забезпечити кращу освіту ви повинні мати кращі умови. Саме тому ми постійно вдосконалюємо наш великий асортимент високоякісних класних кімнат, ресурсів і послуг, щоб забезпечити ідеальну освітнє середовище.

Соціальна програма

Зробіть більшу частину вашого часу у вихідні дні і вечорами. Візьміть участь в культурних екскурсій і вечірніх заходів. Це ідеальний спосіб для спілкування з усіма своїми новими друзями і відвідати деякі з відомих міст Англії.

Події включають в себе:

  • Одноденні екскурсії в історичних пам'яток і міст, таких як Оксфорд, Кембридж, Бат, Портсмут, Арундела і Віндзорський замок
  • Для задоволення поїздки в Harry Potter World і Thorpe Park
  • Вечірні заходи, такі як боулінг, кіно ночей, вечірки, вікторини ночі і т.д.

Дозвілля

Зробіть більшу частину вашого часу після того, як клас Беручи участь в спортивних і розважальних заходів дає можливість змішувати, обмінюватися ідеями та практикувати свою англійську з нашими британськими студентами. Дізнайтеся нову навичку або спробувати новий вид спорту під час вашого перебування.

БЕЗКОШТОВНО для всіх студентів (види діяльності можуть змінюватися)

Розташування

Чичестер

Address
Westgate Fields,
PO19 1SB Чичестер, Англія, Великобританія

Пулборо

Address
North Heath,
RH20 1DL Пулборо, Англія, Великобританія