Chef Academy London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Chef Academy London була заснована в 2007 році. Після величезних успіхів у Італії ми відкрили першу школу у Великобританії, розташовану в центрі Лондона. Наша мета - навчити наших студентів стати професійними шеф-кухарями.

Ми пропонуємо ефективну практичну навчальну схему, яка дає нашим учням усі інструменти та навички, щоб почати кар'єру в якості професійного шеф-кухаря. Під час курсу ви будете тренуватися в одному з наших партнерських ресторанів з одним із наших тренерів-шеф-кухарів. Ви будете працювати в живій професійній кухні та отримати внутрішній вигляд ресторанного бізнесу. Ви будете мати справу з усіма аспектами роботи шеф-кухарів, від вибору свіжої продукції до збалансування витрат на харчування. Ви будете вивчати всі методи, необхідні для негайного початку роботи. Найважливіший аспект і чому ми вважаємо, що ми навчаємо в найбільш ефективній формі, це те, що ви навчаєтесь від професіоналів у професійному середовищі. Ми єдина школа, яка пропонує такий вид навчання, і це є причиною того, що наші студенти мають такий високий рівень успіху.

В даний час ми пропонуємо такі курси: Hospitality Management

Після закінчення одного з наших курсів ви матимете всі необхідні інструменти, щоб негайно розпочати свою кар'єру. Ви будете сертифіковані HACCP, отримали свій диплом від Chef Academy London який є міжнародно визнаним та акредитованим ASIC (служба акредитації для міжнародних коледжів). Ви довіряєте своїм способом навколо кухні і володієте всіма способами, які дозволять вам входити на кухню як активний член бригади.

Тут, у Школі-академії, ми хочемо найкращого майбутнього наших студентів. Коли ви закінчите свій курс, член нашої кар'єри команда знайде ідеальну роботу для вас і організувати для вас інтерв'ю для участі. У нас зараз є 100% рівень зайнятості.

Нові цікаві курси!

Ознайомтеся з нашим новим курсом "Управління гостеприимством" та "Наука про продовольство"! Навчіться стати професійним шеф-кухарем і як успішно та ефективно керувати своєю кухнею.

Ви мрієте про перетворення своєї пристрасті на їжу в цікавий новий бізнес чи кар'єру?

Приєднуйтесь до нас на одному з наших курсів та запустіть своє майбутнє в кулінарній галузі!


Цілі курсу

Студенти шеф-кухаря навчаються мистецтву приготування з професійної платформи, щоб отримати досвід у цій галузі. Ми пропонуємо індивідуальні, практичні та ефективні курси, які спрямовані не тільки на викладання основних методів приготування їжі, але також навчають сенсу того, що це як шеф-кухар, який працює у професійній кухні.

Наші студенти мають можливість навчатись разом із найкращими шеф-кухарями Лондона, від найвищої якості ресторану до рівня "зірки" Michelin, на кухні своїх ресторанів. Вони будуть готові почати працювати відразу після успішного завершення курсу. Вони будуть мати всі практичні та теоретичні навички, щоб впевнено вступити в професійну кухню.

Шеф-кухня Академія - це престижна школа, що визнана на міжнародному рівні. Академія була заснована в Італії, і завдяки величезному успіху в Лондоні була відкрита ще одна школа, яка є однією з найбільш авторитетних у Великобританії. Випуск Шеф-Академії дасть вам доступ до професійного світу приготування їжі. Наша школа також міжнародно визнана ASIC (Служба з акредитації для міжнародних коледжів).


Сертифікат академії кухаря

Chef Academy London є престижним і всесвітньо відомим навчальним закладом. З кожним днем ​​все більше і більше кандидатів зацікавлені в одній із наших високопрофесійних курсів. Chef Academy London є однією з найвідоміших навчальних закладів у Лондоні. Ми пишаємося тим, що пропонуємо якісні курси та готуємо кращих професійних шеф-кухарів у галузі!

Наша школа на міжнародному рівні визнана ASIC (служба акредитації для міжнародних коледжів), що дозволяє нашим студентам продовжувати кар'єру на всій території країни.

Розташування

Mayfair

Address
Hanover Square,17
W1S 1BN Mayfair, Англія, Великобританія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: