Celtic English Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кельтський академія англійської мови є Британська рада акредитовані, англійська мовної центр.

МИ ПРОПОНУЄМО Курси англійської мови з відмінним невеликий студента до співробітників відношення, як класи обмежені максимум всього 10 студентів. Це забезпечує дружнє середовище навчання студента-орієнтованої, гарантуючи, що кожен студент отримає увагу, що він або вона потребує для досягнення успіху.

Ти знав?

Ми акредитовані Британською Радою та ISI і є членами English UK. 98% наших студентів кажуть, що вони будуть рекомендувати кельтську English Academy своїм друзям і родині. Влітку 2015 року, ми були студенти до 50 різних національностей, які вивчають з нами.

зручне місцезнаходження Кардіффа також зробити його легким для студентів, щоб дослідити більше Великобританії на поїзді або автобусі. Це недорогий, космополітичний місто, який має один з найбільших торгових центрів Європи, є колишній олімпійський місце і є столицею Європи 2014 спорту.

наше ім'я

Раніше відомий як кельтської школи, ми оновили наш ім'я, щоб відповідати нашій нової ідентичності: кельтський відображає культурну спадщину нашого місця розташування. Ми зберегли цю частину нашого імені, тому що Селтік академія англійської мови придбала хорошу репутацію через слово рота як кельтської школи. Ми хочемо, щоб наш оновлений бренд отримати вигоду з цього.

Англійська є продуктом ми продаємо. Слово має владу як продукт і є символом можливостей для тих, хто бажає вчитися.

Академія є більш престижним, ніж слово школи. Школи часто асоціюються з більш молодої аудиторії і обов'язкового відвідування. Академія дає бачення студентів зростаючих і наступаючих і більше відповідно до нашим якістю освіти, доступного для всіх вікових груп.

Наші цінності

Співвідношення ціни та якості етичний особистий Професійний Гнучкий дбайливий Встановлений соціальна Різноманітний мультикультурному студент дружніх Безпечний вітальний збагачує точки зору культури

Розташування

Кардіфф

Celtic English Academy

Address
18 Park Grove
CF10 3BN Кардіфф, Уельс, Великобританія
Телефон
+44 29 2034 4805