Carfax College Oxford

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про наш коледж

У приватному коледжі, розташованому в самому серці Оксфорду, коледж Carfax спеціалізується на наданні найвищої якості навчання для однієї людини та невеликої групи.

Carfax пропонує структуроване навчальне середовище та дружню та чуйну спільноту. Тут кожен учень отримує індивідуальну увагу, підтримку та заохочення не лише у досягненні академічних цілей, але й в плані їхнього особистого благополуччя. Незалежно від того, навчаються на A-рівнях, GCSE або інших кваліфікаціях, переглядаючи іспит або переосмикуючи один, учні отримують вигоду з персоналізованих програм з викладанням, що тісно співвідноситься з їхніми цілями та потребами, включаючи спеціалізоване забезпечення для тих, хто має спеціальні освітні потреби. Молодші учні слідкують за самостійною навчальною програмою, яка була розроблена спеціально для підготовки їх до просування до провідних старших шкіл.

З багатим культурним надбанням на порозі, а спортивні та культурні товариства процвітають по всьому місту, Carfax заохочує учнів брати участь у широкому спектрі позакласної діяльності в громаді. Також доступний ряд варіантів розміщення.

Групові курси починаються у вересні та лютому, але індивідуальні заняття можуть початися в будь-який час року. Курси короткочасного та заочного навчання також пропонуються круглий рік, включаючи вихідні та святкові дні.

Розташування

Оксфорд

Address
39-42 Hythe Bridge Street
OX1 2EP Оксфорд, Англія, Великобританія