Cardiff Sixth Form College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія

Cardiff Sixth Form College : Початок

Cardiff Sixth Form College була створена в 2004 році. Будучи невеликим приватним навчальним коледжем, ми були присвячені піонерам нового підходу. Поєднуючи невеликі класні розміри, чудове навчання та індивідуальну увагу для кожного учня; ми вірили в потенціал виховання - і результати були першим класом.

З тих пір коледж пішов від сили до сили. Швидке зростання вимагало розвитку на всіх фронтах. Ми двічі переїхали в коледж, коли вийшло слово про наші досягнення, і тепер ми перебуваємо в Трініті-Корт, Ньюпорт-роуд. У самому центрі міста Кардіфф наш сучасний, просторий кампус є ідеальним місцем для наших зростаючих амбіцій - і ми все ще розширюємося!

У 2009 році Cardiff Sixth Form College прийняв перших іноземних студентів. З тих пір ми прийняли все більше і більше студентів з-за кордону, надаючи пансіонати та першокласну пастирську допомогу. Cardiff Sixth Form College - це цілком багатокультурне середовище. Ми пишаємося нашим різноманіттям, і зараз у нас є студенти з більш ніж 30 різних національностей, які навчаються в нашому коледжі.

Ми зросли кожен спосіб - більше співробітників, більше викладання, більше успіхів! Зараз Cardiff Sixth Form College досяг своєї мети - найкращої незалежної школи у Великобританії за результатами A-рівня! Ми пишаємося своїм походженням, але тепер ми чекаємо на майбутнє. Ми прагнемо продовжувати прагнути до успіху; що стоїть на передньому краї дисциплінованого і творчого вчення для майбутніх поколінь.

Наш унікальний підхід

Як ми це робимо?

Як досягти високих оцінок? Яка форма освіти формує найбільш добре обізнаних студентів? Яке навчальне середовище дійсно працює? Це питання, які ми запитуємо щодня у Cardiff Sixth Form College .

Як і наші студенти, ми наполегливо працюємо над навчаннями. Ми аналізуємо наші класи та стилі навчання; постійно прагнучи до досконалості. Це завжди можна поліпшити - є наука для навчання. Оцінюючи деталі освіти - великих і малих - ми забезпечуємо найкращу атмосферу для наших учнів навчатися.

Традиція важлива. Кожна школа потребує культури. У Cardiff Sixth Form College , однак, наша культура досконало працює в наші дні. Багато англійських шкіл-інтернатів покладаються на довгі історії та спадщину. Ось у Кардіффі, ми з нетерпінням чекаємо. Ми хочемо побудувати майбутнє і бути стандартом, за яким оцінюються всі школи. І наші результати показують, що ми вже на шляху ...

У 2017 році 92% студентів досягли A * -A класів, а 99% студентів досягли A * -B класів. Протягом восьми років ми отримали нагороду "Кращі приватні школи-інтернати" та "Незалежний шостий клас". Крім того, ми займає перше місце за рейтингом A-Level у таблицях ліг, опублікованих The Telegraph і The Times протягом п'яти років поспіль.

Для отримання додаткової інформації про наші нагороди та акредитації відвідайте нашу сторінку нагород.

Схід зустрічає Захід

Cardiff Sixth Form College буквально шукає світ за найкращими підходами до освіти. Наша філософія навчання витягує як зі Сходу, так і з Заходу. Як і наше багатокультурне студентське тіло, ми вважаємо, що наші інтегровані методи відрізняють нас від інших коледжів-інтернатів.

Східна освіта присуджує жорсткість та дисципліну, а студенти отримують першокласне розуміння основних предметів у студентському корпусі, тоді як західні підходи оцінюють індивідуальну творчість. Кожен учень отримує пастирську турботу і заохочується виховувати таланти, унікальні для них.

У Cardiff Sixth Form College , ми вважаємо, що вам не доведеться вибирати. Наше навчання поєднує сильні сторони обох систем з метою створення унікального навчального підходу. Ми забезпечуємо всіх студентів сильним, дисциплінованим навчальним планом основних предметів, а також забезпечує моніторинг та підтримку індивідуального прогресу. Ми наполегливо працюємо над класами, а також забезпечуємо кожному учням навички та впевненість у процвітання в їхньому житті. Наші студенти готові приєднатися до університетів у Великобританії, США чи де-небудь у світі! Їх освіта не закінчується нами, але ми вважаємо, що це найкращий старт.

Акредитація та нагороди

Cardiff Sixth Form College пишається тим, що восьмий рік поспіль восьмий рік поспіль знаходиться у верхній частині таблиць ліг радників освіти у двох категоріях:

  • Провідна приватна загальноосвітня школа-інтернат
  • Провідний Незалежний Шостий Форм коледжу

Консультанти з питань освіти у Великобританії, спеціалісти з приватної освіти, яка надає консультації батькам з усього світу, складають статистику рівня, надану їм безпосередньо школами у Великобританії, та надають щорічні нагороди провідним установам на основі A * -A відсотків.

Нагороди Crystal, як відомо, були представлені директору шостої форми Кардіффа Гарета Кольєром, керівником освітніх консультантів Ле Вебб та консультантом з освіти Райан Кріттенден. Команда Cardiff Sixth Form College отримала ці нагороди завдяки своїм видатним результатам на рівні 2017 року, в якій вона досягла 99% класів A * -B; 92% з яких склали A * - A класів. Щоб переглянути повний звіт про наші результати, відвідайте розділ результатів на рівні A.

Акредитація

Отримавши останню інспекцію (2016 р.), Інспекція незалежних шкіл (ISI) визначила Cardiff Sixth Form College як "перевищення очікувань на якість освіти".

У доповіді йдеться про:

"Якість навчального плану, викладання та досягнень учнів відмінні. Студенти отримують надзвичайно гарну освіту відповідно до їхніх цілей та цілей коледжу ... Заходи для здоров'я, безпеки та благополуччя студентів відмінні ... ефективність управління, керівництво та управління є відмінним ".

Розташування

Кардіфф

Cardiff Sixth Form College

Телефон
(+44) 029 2049 3121