Cambridge Marketing College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Cambridge маркетингу коледжі?

Репутація та досвід

Cambridge Маркетинг Коледж пропонує безперервні і Диплом в області маркетингу і комунікацій для більш ніж 21 років. Ми підтверджуємо, більше 8000 професіоналів по всьому світу за допомогою поєднання групових занять та в Інтернеті. Ми провідним навчальним центром в Європі з 8 центрів у Великобританії, але також центри в Голландії, Німеччини, Канади, Росії, Азії .... Торік 99% наших делегатів сказав, що вони будуть рекомендувати нас.

Навчання

Всі наші курси

• викладаються англійською мовою, це дозволить вам поліпшити свої навички маркетингу, даючи Вам можливість вчитися в англійській мові. Ці нові навички дозволяють працювати з маркетологами по всьому світу. Ви повинні вільно володіти англійською мовою на ці курси.

• кваліфікація - Акредитація CIM, CAM, MRS і МКРЗ, провідні організації в області маркетингу та міжнародно визнаних членами EMC (European Marketing Confederation). Ваше кваліфікація дасть вам кваліфікаційний рівень визнані в усьому світі та полегшення ваших професійних мутації.

• Дистанційне навчання / освіта EN-лайн-ідентичні, що передбачено в "обличчям до" з точки зору змісту і підтримки.

• Обов'язкове клас в Англії.

Висока якість освіти

Наші викладачі все професійний маркетинг або зв'язки з громадськістю. Це дозволяє нам збагатити нашу освітню та професійно-технічної освіти та забезпечують відмінну швидкість успіху. В даний час ми факультет понад 60 професорів з різних верств суспільства, з різним досвідом і навичками.

Успіх ставка

Наші делегати завжди були відмінні результати. Торік у нас було 75 класів з імовірністю успіху 100%

Навчальний матеріал: Гості отримують освітню підтримку високу якість

  • Персональний викладач зв'яжеться з вами протягом вашого навчання - Звичайно, що містять оцінки здійснює керівництва, реальні приклади, підготовка вправи зразки, додаткові ресурси тільки для поглиблення - копії зданих іспитах Звіти екзаменаторів, завдання та відповіді зразках, відібраних - Посилання на додаткові ресурси - Доступ до наших інтернет-дискусійному форумі для обговорення та підготовки місцевих груп підтримки - онлайн Семінари - Конференції Подкаст

Розташування

Кембридж

Address
Cambridge Marketing Colleges
Cygnus Business Park
Middlewatch
Swavesey

CB24 4AA Кембридж, Англія, Великобританія