Cambridge Marketing College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Cambridge маркетингу коледжі?

Репутація та досвід

Cambridge Маркетинг Коледж пропонує безперервні і Диплом в області маркетингу і комунікацій для більш ніж 21 років. Ми підтверджуємо, більше 8000 професіоналів по всьому світу за допомогою поєднання групових занять та в Інтернеті. Ми провідним навчальним центром в Європі з 8 центрів у Великобританії, але також центри в Голландії, Німеччини, Канади, Росії, Азії .... Торік 99% наших делегатів сказав, що вони будуть рекомендувати нас.

Навчання

Всі наші курси

• викладаються англійською мовою, це дозволить вам поліпшити свої навички маркетингу, даючи Вам можливість вчитися в англійській мові. Ці нові навички дозволяють працювати з маркетологами по всьому світу. Ви повинні вільно володіти англійською мовою на ці курси.

• кваліфікація - Акредитація CIM, CAM, MRS і МКРЗ, провідні організації в області маркетингу та міжнародно визнаних членами EMC (European Marketing Confederation). Ваше кваліфікація дасть вам кваліфікаційний рівень визнані в усьому світі та полегшення ваших професійних мутації.

• Дистанційне навчання / освіта EN-лайн-ідентичні, що передбачено в "обличчям до" з точки зору змісту і підтримки.

• Обов'язкове клас в Англії.

Висока якість освіти

Наші викладачі все професійний маркетинг або зв'язки з громадськістю. Це дозволяє нам збагатити нашу освітню та професійно-технічної освіти та забезпечують відмінну швидкість успіху. В даний час ми факультет понад 60 професорів з різних верств суспільства, з різним досвідом і навичками.

Успіх ставка

Наші делегати завжди були відмінні результати. Торік у нас було 75 класів з імовірністю успіху 100%

Навчальний матеріал: Гості отримують освітню підтримку високу якість

  • Персональний викладач зв'яжеться з вами протягом вашого навчання - Звичайно, що містять оцінки здійснює керівництва, реальні приклади, підготовка вправи зразки, додаткові ресурси тільки для поглиблення - копії зданих іспитах Звіти екзаменаторів, завдання та відповіді зразках, відібраних - Посилання на додаткові ресурси - Доступ до наших інтернет-дискусійному форумі для обговорення та підготовки місцевих груп підтримки - онлайн Семінари - Конференції Подкаст

Розташування

Кембридж

Address
Cambridge Marketing Colleges Cygnus Business Park Middlewatch Swavesey
CB24 4AA Кембридж, Англія, Великобританія

Ноттінгем

Address
Ноттінгем, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Манчестер

Address
Манчестер, Англія, Великобританія

Гілдфорд

Address
Гілдфорд, Англія, Великобританія

Брістоль

Address
Брістоль, Англія, Великобританія

Бірмінгем

Address
Бірмінгем, Англія, Великобританія

Едінбург

Address
Едінбург, Шотландія, Великобританія

Дубай

Address
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати