Прочитайте офіційний опис

110930_Social_Media-8.jpg

Огляд

Неперевершений освітній досвід, який проводиться в історичному університеті міста Кембридж

 • Сесія 1: 7 - 20 липня
 • Сесія 2: 21 липня - 4 серпня
 • Сесія 3: 28 липня - 10 серпня
 • Сесія 4: 4 - 17 серпня
 • Сесія 5: 11 - 24 серпня

Занурення в освіту - це двотижнева академічна програма з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розроблена для студентів 11-18 років - дегустатор того, що це таке вивчення предмета на більш високому рівні. Навчальні посібники та семінари розробляються та викладаються експертами-викладачами в оптимальному навчальному середовищі, що стимулює академічний запит. І наш ретельно спланований графік гарантує, що програма не тільки відповідає академічним потребам учасників, але й надає унікальний досвід університетського міста через велику кількість позакласних заходів.

Студенти проживають в одному з найбільших і найкрасивіших університетських коледжів у Кембриджі. В рамках історичних стін коледжу ми пишаємося тим, що ми надаємо унікальний досвід лідерства та академічного досвіду за допомогою натхненної програми для учасників. Завдяки своєму різноманітному та збагачувальному навчальному плану, програма дозволяє учням вивчати та розвивати свої знання вибраного предмету в неперевершеній академічній обстановці. Студенти стають більш впевненими і готові чітко визначити, що вони навчилися, з уявленнями про вибрані ними поля, які забезпечують незрівнянну академічну ідею - і, звичайно ж, багато незабутніх спогадів на цьому шляху.

Виняткове вчення

Cambridge Immerse teaching" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40173_teaching.jpg" alt="Cambridge Immerse teaching" />

Ми пропонуємо учасникам вибір різноманітних предметів, від мистецтва до наук. Всі предмети, які викладаються в Immerse, викладають нинішні чи колишні викладачі Кембриджського університету або Оксфордського університету. Наш суворий процес перевірки гарантує, що всіх студентів навчають викладачі, які займаються і підтримують - і, перш за все, ентузіазмом, щоб поділитися своїм досвідом.

Наша філософія полягає в тому, що нашим учасникам слід вирішувати цікаві академічні концепції; а наші викладачі створюють привітне та сприятливе середовище, в якому наші учасники почувають себе комфортно і процвітають. викладання. Вам буде запропоновано заглибитися і досліджувати поточні дебати та питання в рамках обраної вами дисципліни в ретельно спланованих навчальних посібниках, які наслідують унікальну систему взаємодії репетитора та учня Оксфорда та дебатів. Це підхід, який виходить за рамки поверхневих і забезпечує унікальні уявлення, які є як освіжаючими, так і інтелектуальними стимулами.

Напевно, ви з'явитесь, безсумнівно, набагато більш впевненим та обізнаним у вашій вибраній дисципліні, вирішивши складні, але цікаві теми, які, як ми сподіваємось, покращать ваші академічні пристрасті. Студенти тепер можуть вибрати навчатися до двох предметів протягом програми. Предмети, які ми пропонуємо, включають:

 • Медицина
 • Закон
 • Інженерія
 • Фізика
 • Математика
 • Хімія

Cambridge Assessments

Оцінки учасників

Протягом усієї програми наші викладачі відслідковують студентам взаємодію з темами, якими їх навчали. Після закінчення програми оцінку учасника складається репетитором, оцінюючи прогрес учасника, а також викладає рекомендації щодо того, як найбільш ефективно заохочувати учасників до розуміння та зацікавлення теми, які були вивчені.

Інтерв'ю з майстер-класами (необов'язково)

Cambridge interviews

У рамках нашої ретельно розробленої майстер-класів для інтерв'ю студенти отримають уявлення про основні навички, необхідні для успішного формулювання своїх точок зору в умовах тиску. Ці семінари спрямовані на розвиток довіри та інтелектуальної наполегливості, необхідної для вирішення деяких ключових питань, які можуть виникнути під час співбесіди, а також вирішувати дебати, що стосуються деяких найбільш актуальних питань в рамках дисципліни на даний момент. Семінари "Інтерв'ю" включені до плати за програму, хоча відвідування є необов'язковим.

Консультації з особистими записами (необов'язково)

Протягом тривалості програми Immerse, студенти матимуть можливість розробити проекти своїх особистих заяв, необхідних для доступу до університетів у всьому світі з досвідом та допомогою високооцінених викладачів. Студенти вивчають методи, щоб коротко висловити свій інтерес до певної дисципліни, створивши переконливу особисту заяву, що демонструє досягнення та інтерес до предмету. Консультації з особистих заяв включені в плату за програму, хоча відвідуваність є необов'язковою.

Позакласне різноманіття

Cambridge extracurricular

Занурення забезпечує по-справжньому захоплюючий досвід університетського життя. Ви не тільки відкриєте для себе і продовжите свої наукові інтереси, але й зануритесь у захоплюючий і часто захоплюючий спектр культурних заходів, що проводяться в Кембриджі. Можливість ознайомитися з щоденними організованими екскурсіями також дає можливість поспілкуватися з однодумцями з різноманітних фонів і швидко ознайомитися з містом.

Заходи, організовані в рамках програми, включають:

 • Ввечері в літню пору пробивається річка Кам - найважливіша справа Кембриджу.
 • Денна поїздка в Оксфорд, будинок архітектури "суперника" Кембриджського університету.
 • Офіційні вечері в знаменитих середньовічних банкетних залах Кембриджу.
 • Відвідайте сторінку нашої діяльності, щоб переглянути весь спектр пропонованих нами тем.

Розклад

Графік «Занурення» наповнений широким спектром унікальних наукових та позакласних заходів.

Учасники починають день зі сніданку в головному залі їдальні коледжу з різноманітними континентальними та гарячими сніданками. Далі йде перша академічна сесія дня, яка проходить у семінарі або лекційному форматі. Після цього учасники лідують до обіду в найкращих садвіч-барах та кафе Кембриджа та можуть ознайомитися з містом у малих групах. Після обіду, академічні сесії продовжуються у форматі невеликих навчальних груп або семінарів. Після того як всі основні академічні заняття закінчені, студенти ставляться до однієї з широкого кола екскурсій та культурних заходів, включаючи прогулянку, відвідування музею та спортивні заходи. Потім вечеря з трьох страв в їдальні коледжу йдуть за вечірньою соціальною подією, яка допоможе учасникам згорітись та поспілкуватися після дня.

Графік, показаний на боці, дає змогу ознайомитись із типовим щоденним графіком, хоча це може відрізнятися залежно від подій, запланованих на певний день.

Типовий день ...

Почніть день із континентального або приготованого сніданку в їдальні коледжу. Великий вибір предметів сніданку допомагає учасникам підготуватися до важкого дня.

Cambridge a typical day

Неперевершена система підтримки

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40178_rsz_studentsbreak-e1477319276223.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

Ми робимо величезний наголос на створенні сприятливого та доступного середовища в компанії Immerse. Наші наставники - це команда дружніх, спеціально підготовлених випускників і студентів Кембриджського університету, які допомагають нашим учасникам швидко зайнятися програмою. Наставники мають досвід перших рук з різноманітними академічними та неакадемічними питаннями і, отже, знаходяться в найкращому становищі, щоб запропонувати дружню, конфіденційну індивідуальну пораду. Це неперевершена мережа підтримки, якою ми надзвичайно пишаємося.

Наставники вивчають цілий ряд дисциплін, що дозволяє їм поділитися власними уявленнями та досвідом своєї академічної кар'єри. Кожен учасник також призначений наставником, у співвідношенні від шести студентів до одного наставника, кожен із яких має ентузіазм, щоб допомогти учасникам допомогти створити "будинок далеко від дому".

Розміщення

Cambridge Mentors

Занурення відбувається в самому приголомшливому і історичному центрі Кембриджського університету. Щоб дізнатися, в якому коледжі Ви будете перебувати, зв'яжіться з нами.

Всі учасники будуть розміщені у власних кімнатах, обладнаних високошвидкісним доступом до Інтернету. Коридори або сходи окремими студентами-чоловіками і дівчатами, а ванні кімнати - окремі або розділені між кількома учасниками. Сайт коледжу постійно охороняється та контролюється. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку "Campus".

Практична інформація

Інформація про подорожі:

Плата за занурення не включає поїздки в Кембридж. Є кілька варіантів транспорту, у тому числі прибуття в Кембридж залізницею, автобусом або рейсом. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога в плануванні подорожі до Кембриджа.

Для міжнародних учасників ми організуємо спільну трансфер до аеропорту з аеропорту Хітроу до Кембриджу. Виділені співробітники зустрічають учасників терміналу аеропорту після прибуття. Учасники можуть забронювати цю послугу після того, як вони забезпечили своє місце в програмі.

Медичні та дієтичні вимоги:

Ми можемо задовольнити більшість дієтичних вимог (вегетаріанські, вегетаріанські, алергії на горіхи, халал, кошер); будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо ви не впевнені, чи можемо ми задовольнити ваші дієтичні вимоги. Сніданок і вечірні страви включені до ресторану Immerse, і учасники закладу зроблять власні страви на обід в різних смачних ресторанах навколо Кембриджу.

Інша інформація:

Студенти повинні бути віком від 13 до 18 років під час відвідування у 2019 році. Студенти повинні вільно володіти англійською мовою.

Участь у 2019 році

Занурення - це житловий літній курс, що складається з видатних академічних класів, відмінних майстер-класів з навичок та захоплюючих позакласних заходів у історичному університетському місті Кембридж. Занурення виконується в наступні 2-тижневі сесії:

 • Сесія 1: 7 липня - 20 липня 2019 року
 • Сесія 2: 21 липня - 3 серпня 2019 року
 • Сесія 3: 28 липня - 10 серпня 2019 року
 • Сесія 4: 4 серпня - 17 серпня 2019 року
 • Сесія 5: 11 серпня - 24 серпня 2019 року

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є будь-які питання, перш ніж забронювати ваше місце.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Літня школа Cambridge English Literature Резюме

Літня школа літератури занурення англійської мови просить учасників уважно розглянути, що робить великі твори письма виділяються від інших. Зрештою, для кожного світу Шекспіра, Мілтона і Дж. К. Роулінга існує незліченна кількість людей, які уважно стежать за їх написанням, ретельно тлумачать його і аналізують, чому вона працює. Учасники цієї літньої програми можуть навчитися робити те ж саме, провівши два тижні в історичному місті Кембриджі, читаючи, пишучи і обговорюючи деякі з найбільших англійських літературних творів. ... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Від твердого, бруталістського дизайну Британської бібліотеки, до футуристичного дизайну Національного космічного центру в Лестері і функціональної краси терміналу 3 в Хіт ... [+]

Ми усвідомлюємо, що адаптація до життя в університетському містечку, відстеження строгого розкладу навчання та навчання самостійному життю можуть відчувати переповнення навіть для найбільш рішучих студентів. Саме тому, на двотижневій літній програмі Immerse Architecture, ми прагнемо надати досвід, який допомагає учасникам уявити собі, як це може бути, як навчатися на університетському рівні. Учасники зможуть займатися матеріалами архітектури першого року, перебуватимуть у коледжі Кембриджського університету та розвивати нові навички, оскільки вони працюють через ретельно побудований навчальний план.... [-]

Великобританія Cambridge
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Розгадайте таємниці за все, від найменших мікроорганізмів у світі до найбільших екосистем, відомих людині. Під час двотижневої біологічної програми «Занурення», учасники ... [+]

Програма підштовхне учасників до спільної роботи, оскільки вони розкривають механізми, що стоять за життєвими блоками, закріплюють нові знання через низку запланованих заходів, а також заглиблюються у передові теми, які зазвичай не розглядаються у навчальному плані середньої школи. Навчальний план починається з глибокого занурення в теорію клітин, перш ніж досліджувати світ інфекційних захворювань, і переходити до широкого спектру додаткових складних матеріалів.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Резюме

Перш ніж вирішити придбати щось, ви часто використовуєте аналіз витрат, щоб вирішити, чи варто його ціну. Цей тип оцінювання є одним з основних принципів економіки, і підкреслює, як ця дисципліна впливає на майже всі аспекти сучасного життя. У програмі Immerse summer Economics учасники занурюються в основи предмету, будують міцний фундамент ключових знань і аналізують основні фактори, що впливають на дії, рішення та поведінку як окремих осіб, так і світових ринків. ... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Резюме літньої школи Cambridge Law

Призначена для студентів старших курсів у віці 16-18 років, програма літньої школи «Занурення права» пропонує учасникам захоплюючий погляд на життя студента юридичного факультету. Під час літньої програми, учасники будуть ознайомлені з правом як академічною дисципліною, розглядаючи повсякденну реальність існуючої правової системи Англії та Уельсу.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Літня програма Immerse Computer Science пропонує учасникам захоплююче розуміння того, що це, як вивчати комп'ютерні науки в університеті. За допомогою навчальної програми, розробленої експертами провідних світових університетів, програма «Комп'ютерні науки» навчає учнів середніх шкіл про деякі з найбільш цікавих і фундаментальних тем, які вивчаються в типовому ступені комп'ютерних наук. Тут студенти у віці 16–18 років навчаться приносити свої ідеї до життя, створювати нові програми та обговорювати потенційні наслідки роботи у сфері, яка так швидко адаптується.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Резюме

Програма «Занурення творчої літератури» дає можливість молодим письменникам розвивати своє мистецтво в стимулюючому культурному середовищі Кембриджського університету - академічному домі для деяких найбільших літературних умів світу. Двотижнева програма, розрахована на початківців 16–18-річних письменників, заохочує учасників просунути межі своїх поточних письмових здібностей, працювати з експертними викладачами університетів і навчитися вдосконалювати свою роботу, критично аналізуючи велику літературу.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse є унікальним двотижневим навчальним досвідом у житті з різноманітним та збагачувальним навчальним планом, розробленим та навчаним Кембріджським універси ... [+]

Резюме літньої школи з математики

Математика є потужним інструментом, і її вплив можна знайти в декількох полях. З техніки, медицини та наук до фінансів, економіки та бізнесу, математика є широкою темою, яка пропонує багато процвітаючих шляхів.

Деякі з найвпливовіших мислителів і видатних теорій у світі мають свої основи в математиці. Віддаючи перевагу вивченню математики, студенти ставлять себе в відмінну позицію, щоб розпочати складну, але надзвичайно корисну кар'єру.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Резюме літньої школи з міжнародних відносин у Кембриджі

Міжнародні відносини - це навчальна дисципліна, яка фокусується на вивченні взаємодії суб'єктів міжнародної політики, включаючи держави та недержавні суб'єкти. Вивчення ІР викликає такі питання: Які повноваження дійсно має Організація Об'єднаних Націй? Який вплив має рада безпеки на решту світу? Які договори і торговельні угоди формували відносини між країнами, які лише десятиліття тому воювали? Ці питання та інші подібні питання будуть вивчені протягом двох тижнів на літній програмі Immerse's International Relations.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Літній курс фізики

Вивчення фізики спрямоване на те, щоб допомогти нам отримати більш глибоке розуміння навколишнього світу і поза нами. Дисципліна вивчає природу і прагне пояснити, чому світ поводиться так, як він, досліджуючи теми, починаючи від вивчення великих галактик, чорних дір і Великого вибуху, до вивчення крихітних субатомних частинок. Фізика - це широке, неймовірно різноманітне поле, відповідальне за деякі речі, які ми вважаємо необхідними для сучасного життя, включаючи медичні прилади, такі як рентген та ультразвук, супутникові сигнали для перегляду телебачення та використання мобільних телефонів; відповідає за сам Інтернет.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Резюме літньої школи філософії в Кембриджі

Філософія є широкою темою, яка пронизує багато областей у гуманітарних і соціальних науках, що учнів середньої школи не завжди мають можливість оцінити. Курс літньої школи філософії занурення в Кембриджі дозволяє учасникам отримати уявлення про те, що передбачає вивчення філософії на університетському рівні: від введення нового матеріалу, до написання хороших есе, до формування та захисту аргументів.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Резюме

Коли справа доходить до науки, допитливий розум є основою успіху. Це особливо стосується програми Immerse Chemistry, де учасники повинні оцінювати складні процеси, робити усвідомлені прогнози і перевіряти свої гіпотези експериментами, які не тільки дають захоплюючі результати, але й задовольняють їх цікавість. Разом із пристрастю до розслідування виникає бажання побачити результати своєї роботи, застосованої в реальному світі. У рамках цієї програми студенти пройдуть два тижні, щоб навчитися практично використовувати важливу теорію. ... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse є унікальним двотижневим навчальним досвідом у житті з різноманітним та збагачувальним навчальним планом, розробленим та навчаним Кембріджським універси ... [+]

Резюме

Інженерія - це дисципліна на передньому плані інновацій та вирішення проблем. Завдяки застосуванню складних математичних і наукових принципів, інженери несуть відповідальність за вирішення структурних і технологічних проблем від створення ідеальної чашки кави до побудови структури, яка витримає випробування часом. На двотижневій програмі Immerse Engineering, учасники у віці 16-18 років вивчатимуть навички, необхідні для творчої роботи, і використовують свою уяву, щоб розробити елегантні та надійні рішення для складних проблем реального життя. Учасники вивчатимуть різноманітні теми для інженерів на рівні бакалавра, забезпечуючи дегустатор того, як він вивчає дисципліну на університетському рівні.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Immerse

Занурення є нагородами, що надають два тижні житлового освітнього досвіду з різноманітною та збагачуючою навчальною програмою, розробленою та викладеною експертами виклад ... [+]

Історія Літня школа Резюме курсу

Від перформативного характеру середньовічних європейських судів, до представлення соціально-політичних конфліктів учасники літньої програми «Занурення історії» вивчатимуть захоплюючі історичні теми, а також концепції найкращої історичної практики. Ця програма ідеально підходить для тих, хто вивчає історію та суміжні дисципліни на університетському рівні. На додаток до матеріалу, що вивчається на рівні A та IB, учасники також знайдуть більш просунуті теми на університетському рівні, які будуть доступними та зрозумілими.... [-]

Великобританія Cambridge London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX London, England, Великобританія
Телефон
undefined
Cambridge Immerse
Address
Cambridge Immerse 23 King Street Cambridge CB1 1AH United Kingdom
Cambridge, England, Великобританія
Веб-сайт