Прочитайте офіційний опис

Освіта ви мрієте

CCSS пишається тим, що установка програми освіти для амбітних молодих людей. досягнення наших студентів і успіх наших випускників відображає наше прагнення перетворити прагнення до досягнення.

CCSS ... надихаючи освіту.

Про нас

Кембриджський Центр шостого класу є визнаним і провідний незалежний шостого класу коледжу, пропонуючи високу якість один і два роки GCSE і A курси рівня.

За останні 35 років CCSS побудував значну репутацію стимулювання, успіх, сфокусовані освіту, підготовка студентів до вступу в університет і на все життя.

CCSS розташований в самому центрі академічної Кембриджі, в оточенні коледжів Кембриджського університету.

Наші малі розміри класу і першого класу навчання дозволяють досягнення і заохочувати амбіції і впевненість в собі. З днем ​​і інтернатах місцях і широкої міжнародної студентської суміші, Великобританії та іноземних студентів процвітати і процвітати.

Міжнародні Студентам пропонується введення в систему освіти Великобританії за допомогою нашої програми Міжнародної літньої школи або нашого академічного курсу Foundation, або може вибрати, щоб приєднатися до повної академічної GCSE і A курси рівня.

Британські студенти також можуть відчувати "дегустатор" життя на CCSS, шляхом приєднання або в наших курсах Великдень виправлення або короткий річний курс - обидва з яких призначені для надання допомоги студентам з незалежних або державних шкіл отримати ці додаткові знаки, які роблять різницю в сортів.

Ласкаво просимо в CCSS ... надихаючи освіти. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами.

Освіта, щоб задовольнити вас

Наші викладачі фахівця і видає навчання вони створюють, в деяких з найменших розмірів класу в будь-якому місці в Великобританії, означає, що наші студенти мають весь час і увагу, яку вони повинні вивчити і набути навичок навчання. Однозначно підтримує атмосферу CCSS забезпечує можливості і горизонти наших студентів постійно ставиться під сумнів і розширюється.

CCSS - думка інспекторів

"Коледж покликаний забезпечити освіту, який допомагає всім студентам підготуватися, і за її межами навчального плану, для вимог і можливостей дорослому житті."

ISI звіт 2013

"Визначальною рисою є тісний гармонія і дружба, які розвинули серед цих молодих людей. Різноманітність відзначається і культура коледжу наочно демонструється щодо показаного один до одного ".

УСО 2010

перевага CCSS

Ваші курси і навчання пристосовані під ваш стиль і ваші амбіції.

Надихаючі вчителя, малі групи, навчання неперевершений вибір предметів, додатковий час навчання і, звичайно ж, захоплені студенти вносять свій внесок, щоб зробити ваше час на CCSS казковий досвід.

Розміри малого класу (в середньому шість) Відмінне поєднання національності (40% Британський / 60% ЄС і міжнародних) До 7,5 годин навчального часу по кожному предмету в тиждень на рівні Видатна навчання висококваліфікованим персоналом Неперевершена мережеві можливості з академічної, соціальних і ділових контактів Різноманітний і освітні позакласних програма спортивних і культурних заходів Відмінна підтримка UCAS і прогресія університет Всі мешканці живуть в одному розміщення в місті CCSS керованого резиденцій Підтримуюча і турботлива середовище, яке заохочує незалежність і зрілість

"Індивідуальне увагу з боку викладачів світового класу є видатним." Хедлі Фрімен, випускник від CCSS, тепер журналіст The Guardian.

Результати та напрямки

До 200 студентів з Великобританії і по всьому світу приходять до CCSS щороку, щоб завершити свою середню освіту, перш ніж переходити на університет. У всіх випадках наші результати показують, що студенти отримати велику користь від невеликих розмірів класу, досвідченого і стимулюючого навчання і індивідуальних особистих навчальних посібників. Переважна більшість студентів CCSS вирішили продовжити своє навчання в університетах Великобританії або за кордоном. Багато з них мали успіх в кращих університетах Великобританії, включаючи Кембридж, Оксфорд, LSE, Imperial і інші.

З суб'єктами, починаючи від ступеня міжнародного бізнесу в області права і медицини наша академічна успішність ясно. У мистецтві ми також досягти успіху з випускниками CCSS регулярно пропонуються місця в провідних творчих установ, наприклад, Central St Martin, Лондон.

Багато з наших студентів досягти результатів за межі своїх початкових очікувань, що робить нашу "додану вартість" дійсно вражаюча статистика. Ми можемо бути впевнені в тому, що вони залишають нас в змозі переслідувати свої амбіції, добившись своїх кращих проявах, з багатьма досягнення А * класів, необхідних для найбільш конкурентоспроможних університетів світу.

Наприклад, в 2015 році п'ять студентів отримали пропозиції від Оксфорда і Кембриджа, з яких троє зайняли свої місця в вересні цього року, один відхилили Кембридж на користь Дарем, і один відправився в Едінбург.

CCSS є одним з найуспішніших шкіл і коледжів в країні в досягненні Оксфорд і Кембридж місце, оскільки більш високий відсоток наших студентів досягти Oxbridge успіху, ніж в будь-якому з подібних шкіл або коледжів, яких ми знаємо. Для більш докладно на всі 2015 результатів і пункти призначення, будь ласка, перейдіть по посиланню нижче (повний список результатів іспитів для останнього навчального року за запитом від головного офісу школи).

Засоби

CCSS має два центральних ділянок навчання і п'ять інтернатів резиденції. Всі вони розташовані в самому центрі Кембриджа протягом декількох хвилин один від одного і Кембриджа центру міста (пішки або на велосипеді, але трохи довше в машині!) Наш кампус відображає наш стиль і дух: висока якість, цілеспрямований і мільйон миль від традиційної шкільному середовищі. Наша колегіальним установка спонукає наших студентів, щоб найкращим чином використовувати перший клас навчальних об'єктів, тихих і добре обладнаних навчальних кабінетів і сучасних і добре обладнаних громадських просторів.

вчення

Наші навчальні будівлі включають спеціалізовані лабораторії для наук, добре обладнані, світлі кімнати для занять і повний набір візуальних мистецтв. Наша ІТ-забезпечення не має аналогів, з надшвидкого широкосмугового працює над важкодоступних дротових і бездротових мереж і однозначно великодушних межі завантаження.

абордаж

Наші пансіонатів надають 130 привабливі, повністю підтримувані одномісні номери, все високого стандарту і все великий "будинок далеко від дому". У більшості номерів є власна ванна кімната і є хороший вибір різних стилів, щоб задовольнити індивідуальні смаки.

Пансіонати також отримують вигоду від надшвидкісного широкосмугового доступу, яка підтримує зв'язок з будинком і кращий доступ до академічних ресурсів.

ДІЯЛЬНОСТІ

Всім студентам пропонується випробувати широкий спектр спортивних заходів, мистецтва, культурних і розважальних заходів. Ми об'єднатися з ключовими нашими культурними сподвижників, коли це додає цінність для наших студентів. Наприклад, ми поділяємо спортивні споруди з Кембриджським університетом: наш будинок футбольне поле є в Пемброк-коледжі, де студенти відчувають високої якості об'єктів, а також розуміння університетського життя.

Кембридж має так багато, щоб запропонувати і наше вчення і житлові ділянки знаходяться в межах хвилин критих тенісних корти, спортивні майданчики вищого класу, олімпійських розмірів басейн і спортивні зали.

Викладачі та співробітники

система CCSS

Підкріплення унікальний стиль CCSS є пастирська система, яка заохочує ефективну комунікацію між усіма співробітниками, студентами та батьками. Кожен студент виділяється персональний викладач, який працює в тісній співпраці з ними і їх батьків, вчителів і співробітників інтернату під час їх перебування в CCSS. Ми поділяємо спільну мету: забезпечити, щоб студенти роблять ефективний перехід до незалежності і відповідальності. Свого часу на CCSS, студенти будуть отримувати підтримку в досягненні успіхів у навчанні, розвиток особистості і багату культурну та позакласних досвід.

Робота з кожною людиною

Навчальний посібник Команда складається з більш ніж 20 досвідчених і відданих своїй справі працівників, які відповідають їх tutees в індивідуальному порядку на щотижневій основі. "Підручник" надає захищене час для розгляду таких питань, як:

Допомога в навчанні, управління часом і навичками перегляду Моніторинг прогресу і забезпечення зворотного зв'язку Підтримка в відповідати за забезпечення взаємодії з викладацьким складом, щоб допомогти вам подолати труднощі предметних Можливості для обговорення будь-яких особистих проблем Напрямки в наш відділ SEND повинні виникнути певні труднощі, пов'язані з процесом навчання Керівництво з вибору відповідних курсів ступеня з фахівець Кар'єра Профілізація Інтенсивна допомогу в процесі застосування UCAS і особистої підготовки звітності Додатки до відповідної інформації університету і дегустатор Днів наприклад інженерних розміщень Досвід / медична робота затінення / Право Семінари і курси Headstart Закликаю вас, щоб зробити більшу частину освітніх і культурних можливостей, перебуваючи в Кембриджі, наприклад, в Кембриджському університеті відкрита публічна лекція програми та Інституту астрономії публічних лекцій.

Вимоги під час вступу

Якщо ви виконали GCSE іспити, стандартна вимога для нашого 2-го року Програма рівень для студентів, щоб досягти марок А * до С принаймні п'яти предметів, включаючи англійську і математику. Якщо ви ще не вивчали GCSEs ми оцінюємо вашу заявку в індивідуальному порядку.

Оскільки кожна країна за кордоном має свою власну систему освіти не існує єдиного вимоги входу. Наш досвід в оцінці зарубіжних шкіл стенограми і іспит сертифікації (з Європи, Азії, Африки, СНД, США і т.д.) означає, що ми зможемо зробити обгрунтоване рішення досить швидко, грунтуючись на ваше минуле або майбутніх кваліфікації. Звіти та стенограми від ваших поточних або попередніх шкіл матимуть важливе значення. Ми завжди закликаємо приходити на співбесіду в CCSS, якщо це взагалі можливо, і якщо ви не можете приїхати особисто ми будемо говорити з вами по Skype відеозв'язку.

Який рівень англійської мови мені потрібно, щоб приєднатися до CCSS?

Це не важливо мати формальну кваліфікацію англійської мови, коли ви приєднаєтеся CCSS, але впоратися з дослідженням рівня вам потрібен рівень англійської, по крайней мере, еквівалентний IELTS 5.0. За один рік програми A Level англійською рівень принаймні, IELTS 6.0 потрібно, принаймні, 6,0 в письмовому компоненті. Для отримання GCSE вам потрібно по крайней мере, IELTS 4.5, і для нашого попереднього програми потрібно мінімум 4.0.

Ми зробимо оцінку вашого розмовної англійської мови на інтерв'ю, тому що це має вирішальне значення для вашого навчання, що ви в змозі належним чином брати участь в уроках. Якщо ваш перший мова не є англійською, ми надамо Вам програму занять ESL, так як наша вимога, щоб змусити вас високий рівень володіння англійською мовою для досягнення успіху в університеті.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

Дворічна програма Рівень CCSS є популярним і успішним варіантом для студентів. CCSS пропонує завидну діапазон A предметів і рівня ми зазвичай можемо розмістити будь-яку к ... [+]

Дворічна програма Рівень CCSS є популярним і успішним варіантом для студентів.

CCSS пропонує завидну діапазон A предметів і рівня ми зазвичай можемо розмістити будь-яку комбінацію студент вибирає. Студенти, як правило вибрати чотири предмети в перший рік і скоротити це до трьох на другий рік.

Наші викладачі мають чудовий досвід і пропонують більш високий рівень індивідуальної підтримки і розширення можливостей навчання. Наші щедрі відносини кадрів і часу навчання призводять студентів, які отримують в два рази більше навчального часу на одного студента, ніж в інших школах і коледжах, в результаті чого в кращому досвіді навчання і підготовки до іспитів.... [-]

Великобританія Кембридж
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS один рік програма A Level прискорену виняткова можливість отримати золотий стандарт А рівень кваліфікації всього за один рік ... ... [+]

Незважаючи на те, за умови специфікації для рівнів А реформується, ці зміни не впливають на кого-небудь, приймаючи на один рік A курси Рівень починаючи з вересня 2015 року. Відомі технічні характеристики як і раніше будуть доступні в цьому році.

CCSS один рік програма A Level прискорену виняткова можливість отримати золотий стандарт А рівень кваліфікації всього за один рік.

На цьому курсі студенти приймають до трьох предметів і вона підходить для студентів, які мають:... [-]

Великобританія Кембридж
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS працює досить успішну програму один рік для студентів GCSE. Ми пропонуємо широкий спектр предметів, що забезпечують студентам різноманітної і збалансованої навчальні ... [+]

CCSS працює досить успішну програму один рік для студентів GCSE. Ми пропонуємо широкий спектр предметів, що забезпечують студентам різноманітної і збалансованої навчальній програмі. Математика, англійська і науки предметом є обов'язковими на цьому курсі.

Студенти, як правило, займає від п'яти до семи предметів, в залежності від їх походження і планах на майбутнє. Такий підхід дає досвід ряду академічних дисциплін, перш ніж вибрати, які предмети для навчання за програмою A-рівня.... [-]

Великобританія Кембридж
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

Попередня програма на CCSS є ідеальним круглий підготовки для академічного навчання, а також є прекрасним введенням в життя в незалежній формі шостого коледжу в Великобри ... [+]

Попередня програма на CCSS є ідеальним круглий підготовки для академічного навчання, а також є прекрасним введенням в життя в незалежній формі шостого коледжу в Великобританії.

Ідеально підходить для студентів у віці 14-17 років, кожна з попередньої програми дає студенту персоналізований досвід. Поєднання експертного викладання англійської мови та найкращого введення піддати заняття, спортивні заходи та культурні екскурсії створює корисний англійська досвід.... [-]

Великобританія Кембридж
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

CCSS - An introduction for students