Cambridge International Education Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

хто ми

Ми є фахівцями в галузі бізнесу та управління освіти і англійської мови Навчання з глобальним профілем видавничої написавши і розробив тексти і серії для великих видавців, таких як Pearson і Каплан з більш ніж 10 мільйонами продажів по всьому світу, в тому числі основних текстів китайською, російською та багатьма іншими мовами ,

Ми маємо великий досвід в області консалтингу та досліджень з такими органами, як ОЕСР і великих міжнародних компаній, а також в перевірці, звичайно, зовнішній вивчення і розробки навчальних матеріалів для численних британських і міжнародних університетів.

CIEC також має високий рівень досвіду у виконавчій освіти, а також в сфері надання та оцінки широкого спектру англійської мови кваліфікації, в тому числі Pearson Test англійської мови (PTE Academic) і IELTS. Ми призначені в якості офіційного випробувального центру Cambridge для PTE Academic. CIEC також є співвласником Кембриджського коледжу Семінари знаходиться в Кембриджі, Великобританія, де наш голова CIEC, професор Стюарт Уолл, головний.

Що ми робимо

що ми робимо

Ми розробляємо і поставляємо програм вищої освіти, такі як підготовчі курси, бакалавр, Pre-Master і програм магістра в галузі бізнесу та управління, а також англійської навчальних програм.

Наші програми доуніверситетської озброїти студентів знаннями, навичками і можливостями мови, щоб успішно здійснювати програми магістра в англомовних університетах і ступеня.

Ми також розробляємо, поставляємо і оцінки модулів, які беруть участь в цих ступенів і кандидатських програм для ряду вищих навчальних закладів та університетів у Великобританії, так і на міжнародному рівні. CIEC також має великий досвід в розробці онлайн і дистанційних навчальних матеріалів в області бізнесу і менеджменту для студентів та аспірантів курсів, в тому числі акредитовані Pearson / Edexcel.

В рамках нашого англійського навчальних програм ми створюємо і поставляємо індивідуального навчання для цілого ряду установ і державних установ по всьому світу.

Наші офіси

Наші офіси розташовані в історичному і прекрасному місті Кембридж, Англія. Кембридж знаходиться поруч з M11 і A14 доріг, і становить близько 49 хвилин від Лондона Kings Cross по нон-стоп поїзда, з іншими поїздами до Норвіч, Бірмінгем і в інших місцях. Він також знаходиться недалеко від міжнародного аеропорту Лондон Станстед.

Розташування

Кембридж

Address
Sheraton House
Castle Park


CB3 0AX Кембридж, Англія, Великобританія