CAE

Введення

Прочитайте офіційний опис

Попит на нових пілотів ніколи не був більшим. З огляду на те, що комерційна авіація очікується вдвічі у розмірі протягом найближчих 20 років, існує цікава можливість для молодих чоловіків та жінок, які прагнуть до кар'єри над хмарами, як пілоти авіакомпанії.

CAE оцінює 255 000 нових льотчиків авіакомпаній, які будуть потрібні протягом наступних 10 років, щоб підтримати зростання комерційної галузі авіаперевезень. Швидке розширення флоту та високі показники виходу на пенсію створюють додаткову потребу у створенні 180 000 перших офіцерів у нових капітанів авіакомпаній, більше, ніж у будь-якому попередньому десятилітті. Ці цифри означають, що більше 50% льотчиків, які будуть летіти у світові комерційні літаки протягом 10 років, ще не розпочали навчання. Потрібно мати 70 пілотів з новим типом, починаючи свою кар'єру з авіакомпаніями щодня протягом наступних 10 років!

Хто CAE ?

70 років досвіду
Навчіться літати з CAE і зробити вашу мрію стати пілотом реальністю. CAE є світовим лідером у галузі підготовки кадрів для цивільної авіації, оборони та безпеки, а також на ринках охорони здоров'я. Опираючись на 70-річну історію промисловості, ми є тренувальним партнером з вибору світових авіакомпаній та світового лідера у виробництві повного польоту симулятора. Навчіться з нами і бути пілотом CAE для життя!
Навчальні програми CAE охоплюють весь життєвий цикл професійного льотчика, тому ми можемо надати вам необхідну підготовку, починаючи від кадета до капітана. Це частина того, чому понад 120 000 льотчиків навчаються з нами кожен рік. Маючи 50 навчальних місць по всьому світу, CAE має найбільшу в світі мережу навчання в галузі цивільної авіації, яка проводить тренінги з найширшого висвітлення моделей літаків, що виробляються та обслуговуються.
CAE керує галуззю в пілотному розміщенні
Задовольняючи потреби у навчанні понад 300 авіакомпаній по всьому світу, багато хто звертається до нас, щоб залучити найкращий талант для своєї авіакомпанії. З численними авіаційними академіями, розташованими по всьому світу та нашими службами набору авіаційних послуг, жодна інша організація не розміщує більше пілотів з більшістю авіакомпаній, ніж CAE .

CAE є найбільшою мережею авіаперевізних абітурієнтів в світі зі світовим класом польотів у таких місцях:

 • Брюссель, Бельгія
 • Гондія, Індія
 • Мадрид, Іспанія
 • Мельбурн, Австралія
 • Оксфорд, Великобританія
 • Перт, Австралія
 • Фенікс - Falcon Field, США
 • Рае Барелі, Індія

На основі досвіду пілотних навчальних занять протягом 85 років, навчальні програми пілотних кадетів CAE забезпечують цілеспрямоване навчання перед початковими випробуваннями для пілотних пілотів у всьому світі. Асортимент програм включає в себе курси CPL, ATPL та MPL, всі з яких поєднують основні курси початкової школи з високоякісними інструкціями з польоту, які надаються відповідно до вимог національної авіаційної адміністрації. Експлуатація флоту з більш ніж 170 літальних апаратів, CAE має ресурси та експертні знання для підготовки до 2000 кадетських пілотів щороку.

Чому CAE

 • Vibrant Campus Life
 • Тісна спільнота
 • Великі місця польотів школи
 • Останній літаковий флот
 • Тисячі задоволених кадети
 • Поточна підтримка кар'єри
 • Інтерактивне навчання
 • CAE глобальна навчальна мережа
 • CAE Parc Pilot Resources

Навчальний досвід CAE

Наші інструктори польоту

Надання курсантам знань та навичок, необхідних для того, щоб вони могли безпечно та ефективно літати на комерційних літальних апаратах, нашим програмам навчають практичні інструктори з експлуатації польотів, які вносять багаторічний досвід у середовище навчання в класі.

Безпека

Наші об'єкти оснащені найсучаснішими технологіями, застосовуючи найновіші правила та норми промисловості. CAE - перша авіаційна академія у світі для експлуатації літаків, оснащених індивідуальними системами управління даними про польоти та технологіями обізнаності про дорожній рух. Ці системи записують дані, аудіо та відео під час польоту, дозволяючи студентам розібратися відразу після польоту, і дозволяють CAE збирати статистичні тенденції для довгострокових переваг безпеки та ефективності.

Сімейні відчуття

Наші студенти говорять нам, що сім'я відчуває, що резонує в наших академіях, дійсно відрізняє нас від інших академій авіації. Наша команда спеціалізованих служб підтримки та інструкторів допомагає вам відчувати себе як вдома і підтримувати вас у процесі навчання з пастирською опікою та особистою освітою на одному уроці. Ми захоплюємося тим, що ми робимо, і ми прагнемо зробити ваш піарест мрією реальністю.

Розташування

Оксфорд

CAE Oxford Aviation Academy

Address
CAE Oxford Aviation Academy HQ
Oxford Airport,Kidlington,

OX5 1QX Оксфорд, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 1865 841234

Steenokkerzeel

Address
CAE Oxford Aviation Academy Brussels
Brussels Airport - Building 201
Tervuursesteenweg

1820 Steenokkerzeel, Фландрія, Бельгія

Гондія

Address
CAE Oxford Aviation Academy Gondia
National Flying Training Institute (NFTI)
c/o Airport Authority of India
Birsi Airport
PO Paraswada

441-614 Гондія, Махараштра, Індія

Мадрид

Address
Polígono Industrial N°2
La Muñoza, Barajas Madrid
Spain

28042 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Фенікс

Address
Фенікс, Арізона, США