Прочитайте офіційний опис

Попит на нових пілотів ніколи не був більшим. З огляду на те, що комерційна авіація очікується вдвічі у розмірі протягом найближчих 20 років, існує цікава можливість для молодих чоловіків та жінок, які прагнуть до кар'єри над хмарами, як пілоти авіакомпанії.

CAE оцінює 255 000 нових льотчиків авіакомпаній, які будуть потрібні протягом наступних 10 років, щоб підтримати зростання комерційної галузі авіаперевезень. Швидке розширення флоту та високі показники виходу на пенсію створюють додаткову потребу у створенні 180 000 перших офіцерів у нових капітанів авіакомпаній, більше, ніж у будь-якому попередньому десятилітті. Ці цифри означають, що більше 50% льотчиків, які будуть летіти у світові комерційні літаки протягом 10 років, ще не розпочали навчання. Потрібно мати 70 пілотів з новим типом, починаючи свою кар'єру з авіакомпаніями щодня протягом наступних 10 років!

Хто CAE ?

70 років досвіду
Навчіться літати з CAE і зробити вашу мрію стати пілотом реальністю. CAE є світовим лідером у галузі підготовки кадрів для цивільної авіації, оборони та безпеки, а також на ринках охорони здоров'я. Опираючись на 70-річну історію промисловості, ми є тренувальним партнером з вибору світових авіакомпаній та світового лідера у виробництві повного польоту симулятора. Навчіться з нами і бути пілотом CAE для життя!
Навчальні програми CAE охоплюють весь життєвий цикл професійного льотчика, тому ми можемо надати вам необхідну підготовку, починаючи від кадета до капітана. Це частина того, чому понад 120 000 льотчиків навчаються з нами кожен рік. Маючи 50 навчальних місць по всьому світу, CAE має найбільшу в світі мережу навчання в галузі цивільної авіації, яка проводить тренінги з найширшого висвітлення моделей літаків, що виробляються та обслуговуються.
CAE керує галуззю в пілотному розміщенні
Задовольняючи потреби у навчанні понад 300 авіакомпаній по всьому світу, багато хто звертається до нас, щоб залучити найкращий талант для своєї авіакомпанії. З численними авіаційними академіями, розташованими по всьому світу та нашими службами набору авіаційних послуг, жодна інша організація не розміщує більше пілотів з більшістю авіакомпаній, ніж CAE .

CAE є найбільшою мережею авіаперевізних абітурієнтів в світі зі світовим класом польотів у таких місцях:

 • Брюссель, Бельгія
 • Гондія, Індія
 • Мадрид, Іспанія
 • Мельбурн, Австралія
 • Оксфорд, Великобританія
 • Перт, Австралія
 • Фенікс - Falcon Field, США
 • Рае Барелі, Індія

На основі досвіду пілотних навчальних занять протягом 85 років, навчальні програми пілотних кадетів CAE забезпечують цілеспрямоване навчання перед початковими випробуваннями для пілотних пілотів у всьому світі. Асортимент програм включає в себе курси CPL, ATPL та MPL, всі з яких поєднують основні курси початкової школи з високоякісними інструкціями з польоту, які надаються відповідно до вимог національної авіаційної адміністрації. Експлуатація флоту з більш ніж 170 літальних апаратів, CAE має ресурси та експертні знання для підготовки до 2000 кадетських пілотів щороку.

Чому CAE

 • Vibrant Campus Life
 • Тісна спільнота
 • Великі місця польотів школи
 • Останній літаковий флот
 • Тисячі задоволених кадети
 • Поточна підтримка кар'єри
 • Інтерактивне навчання
 • CAE глобальна навчальна мережа
 • CAE Parc Pilot Resources

Навчальний досвід CAE

Наші інструктори польоту

Надання курсантам знань та навичок, необхідних для того, щоб вони могли безпечно та ефективно літати на комерційних літальних апаратах, нашим програмам навчають практичні інструктори з експлуатації польотів, які вносять багаторічний досвід у середовище навчання в класі.

Безпека

Наші об'єкти оснащені найсучаснішими технологіями, застосовуючи найновіші правила та норми промисловості. CAE - перша авіаційна академія у світі для експлуатації літаків, оснащених індивідуальними системами управління даними про польоти та технологіями обізнаності про дорожній рух. Ці системи записують дані, аудіо та відео під час польоту, дозволяючи студентам розібратися відразу після польоту, і дозволяють CAE збирати статистичні тенденції для довгострокових переваг безпеки та ефективності.

Сімейні відчуття

Наші студенти говорять нам, що сім'я відчуває, що резонує в наших академіях, дійсно відрізняє нас від інших академій авіації. Наша команда спеціалізованих служб підтримки та інструкторів допомагає вам відчувати себе як вдома і підтримувати вас у процесі навчання з пастирською опікою та особистою освітою на одному уроці. Ми захоплюємося тим, що ми робимо, і ми прагнемо зробити ваш піарест мрією реальністю.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


CAE

CAE пілотного ліцензування інтегрованого авіаційного транспорту (ATPL) CAE дозволяє студентам з невеликим або взагалі не мати досвіду польоту на рівні ліцензії комерційно ... [+]

CAE пілотного ліцензування інтегрованого авіаційного транспорту (ATPL) CAE дозволяє студентам з невеликим або взагалі не мати досвіду польоту на рівні ліцензії комерційного пілота (CPL) з "замороженим ATPL" та "Multi-Engine" (ME), рейтинг інструменту (IR) приблизно в 18 місяців і були розроблені спільно з провідними авіакомпаніями.

Схема курсу

Фаза 1: Теоретичне навчання знань... [-]

Великобританія Oxford США Phoenix
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAE

Наша інтегрована програма ATPL - Мадрид дозволяє тренуватись у трьох наших глобальних місцях, з початковою школою в Мадриді, Іспанією, а також про польоти в Фініксі, США ... [+]

CAE пілотного ліцензування інтегрованого авіаційного транспорту (ATPL) CAE студентам практично повну або без попереднього досвіду польоту на рівні ліцензії комерційного пілота (CPL) з рейтингом "заморожений ATPL" та "інструмент для кількох двигунів" (MEIR) приблизно через 18 місяців, і були розроблені спільно з провідними авіакомпаніями.

Наша інтегрована програма ATPL - Мадрид дозволяє тренуватись у трьох наших глобальних місцях, з початковою школою в Мадриді, Іспанією, а також про польоти в Фініксі, США та Оксфорді, Великобританія.... [-]

Іспанія Madrid Великобританія Oxford США Phoenix  + 2 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
18 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAE

Програми пілотного ліцензування інтегрованого авіаційного транспорту (ATPL) CAE дозволяють студентам з невеликим досвідом або без попереднього досвіду літати до рівня ліц ... [+]

Програми пілотного ліцензування інтегрованого авіаційного транспорту (ATPL) CAE дозволяють студентам з невеликим досвідом або без попереднього досвіду літати до рівня ліцензії комерційного пілота (CPL) з "замороженим ATPL" та рейтингом інструментів багатомісного двигуна (MEIR) приблизно протягом 18 місяців, і були розроблені спільно з провідними авіакомпаніями.

Схема курсу

Фаза 1: Теоретичне навчання знань... [-]

Великобританія Oxford Бельгія Steenokkerzeel США Phoenix  + 2 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAE

У CAE ми вважаємо, що поєднання багатокомандного співробітництва (MCC) та курсу орієнтації струменя (JOC) на один 40-годинний курс забезпечує кращий тренувальний градієнт ... [+]

У CAE ми вважаємо, що поєднання багатокомандного співробітництва (MCC) та курсу орієнтації струменя (JOC) на один 40-годинний курс забезпечує кращий тренувальний градієнт. Наш комбінований курс MCC / JOC пропонує повний зміст курсу MCC та JOC, але на більш рівномірно розробленому курсі.

Цей курс відповідає вимогам EASA.

Схема курсу

Тривалість курсу складає приблизно 15 робочих днів:

2 дні навчання на основі людських факторів у класі3 дні навчання в класі10 днів (40 годин) практичного навчання в симуляторі Boeing 737-400 або CRJ200Зміст курсу... [-]
Великобританія Oxford
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
40 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAE

CAE Gondia пропонує цільову 19-місячну програму, призначену для підготовки вас до професійного пілота авіакомпанії. ... [+]

CAE Gondia пропонує цільову 19-місячну програму, призначену для підготовки вас до професійного пілота авіакомпанії. Всі курси відповідають стандартам навчальних програм Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) та Генерального директорату цивільної авіації (DGCA). Після успішного завершення ви отримаєте всі відповідні рейтинги ab-initio, включаючи вашу комерційну ліцензію (CPL) з рейтингом інструментальних засобів (IR) та Multi-Engine Rating (ME).... [-]

Індія Gondia
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
19 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

CAE - Promotional Video

CAE Global Academy - Flight School Network