Прочитайте офіційний опис

Історія Bucksmore Education

Історія Bucksmore Education починається в 1979 році, коли британський Bucksmore Education Майкл Рейз заснував середню школу в Buckswood Grange. "Літні програми Buckswood" також було створено як літня школа для іноземних студентів, які хочуть вивчати англійську мову.

Літня школа була побудована за зразком американських літніх таборів, а «Радники», які живуть зі студентами, викладають уроки і проводять екскурсії та заходи, забезпечуючи більш високий рівень пастирської опіки, керівництва та дружби - даючи учням більше, ніж просто «викладачів» та «діяльності». лідерів у літній школі.

У 1999 році літня школа англійської мови для іноземних студентів відділилася від Buckswood School для студентів англійської мови, а в 2003 році стала частиною Оксфордської міжнародної освітньої групи (раніше відома як ISIS Education and Travel).

Під керівництвом Рорі Уілкінсона, нинішнього голови нашої компанії, який взяв на себе управління літніми програмами Buckswood, компанія почала в новому напрямку в 2007 році і почала швидко розвиватися, запускаючи нові курси в нових місцях по всій країні.

Усвідомлюючи, що висококваліфіковані та добре мотивовані індивідуальні студенти хотіли отримати більше від британської літньої школи, ніж просто англійська мова, екскурсії та денні заходи, компанія розробила більш складні курси, такі як молоді лідери, підготовка до університету світу, вибір мистецтв та додаткові дослідження та курси для студентів старших курсів у багатьох коледжах Оксфордського та Кембриджського університетів. Компанія надала додатковий вибір, більше заходів, більше уроків, більше екскурсій, більш «wow» фактор для своїх молодших студентів.

Щоб уникнути плутанини зі старою школою Buckswood Grange, компанія перетворилася на "Bucksmore Summer Programs" у 2009 році, а потім на " Bucksmore Education " у 2012 році. За цей період високі стандарти, академічна строгість, оригінальність та фантастичні місця Bucksmore курси дали бренду зростаючу репутацію, оскільки все більше і більше студентів хотіли проводити літо на курсах Bucksmore. З «першим курсом англійської мови за кордоном», розрахованим на 7 - 10 років на лідерство високого рівня та курси підвищення кваліфікації для 15-17-річних дітей, студенти, присвячені Bucksmore, могли щороку повертатися на інший більш складний курс.

У 2014 році, після придбання Homelingua, домашньої навчальної компанії, що базується в Оксфорді, Bucksmore почав надавати інтенсивне домашнє навчання на додаток до своїх літніх шкіл і цілорічних курсів і сформував "Bucksmore Homelingua".

Bucksmore Education повна історії та традицій, але також оригінальності та виклику. З 40-річним досвідом вдосконалення та підвищення якості наших престижних літніх шкіл ми пишаємося літніми програмами, які ми пропонуємо. Нашою метою є, щоб кожен з наших курсів був найкращим курсом, який наші студенти коли-небудь відвідували.113660_pexels-photo-1438072.jpegБуро Тисячоліття / Пексель

Оксфордська міжнародна освітня група

Bucksmore Education є частиною Оксфордської міжнародної освітньої групи, акредитованого приватного постачальника освіти, що управляє незалежними школами-інтернатами, міжнародними коледжами, освітніми турами та центрами англійської мови у Великобританії та Північній Америці для створення досвіду для студентів по всьому світу. Наші курси допомагають понад 50 тис. Британських та іноземних студентів щорічно досягати академічних успіхів. Ми побудували міцні відносини з консультантами з освіти по всьому світу і пишаємося тим, що вони пропонують найкращі програми для своїх учнів.

Акредитація

Bucksmore Education акредитовано Британською Радою для надання програм англійської мови як гарантії якості для іноземних студентів, які беруть або планують пройти курс англійської мови у Великобританії.

Британська Рада перевіряє всі області літньої школи, включаючи добробут, управління центром, ресурси та навчання, ресурси та навчання англійської мови як іноземної.

Нагороди

Після нашої останньої інспекції Британської Ради, Bucksmore Education отримала титул "Центр передового досвіду" від EL Gazette. Статус Центру досконалості присуджується за виняткові результати інспекції Британської Ради, в таких сферах, як пасторальна допомога, стандарт навчання та загальне управління.

У 2015 році молоді лідери Bucksmore взяли участь у престижній премії ELTon (викладання англійської мови). Незважаючи на те, що Оксфордський університет не Bucksmore Education , Bucksmore Education був єдиним постачальником літніх шкіл, який був включений у будь-яку категорію і розглядався в тому ж класі, що й інші високооцінені академічні організації, які демонструють успіх курсу молодих лідерів.

Членство

English UK є національною асоціацією акредитованих центрів ELT. English UK - провідна асоціація з викладання мов у світі, що налічує понад 400 членів - всі вони акредитовані Британською Радою - включаючи приватні мовні школи, освітні трести та благодійні та мовні центри в коледжах та університетах з подальшого навчання.

Bucksmore Education є членом ALTO. Асоціація організацій з мовних подорожей (ALTO) є єдиною в світі глобальною торговою асоціацією для авторитетних покупців і продавців програм подорожей мовами.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

Bucksmore Education

Під час підготовки до коледжу Корпус-Крісті в Кембриджському університеті (UKUP) британський університет (UKUP) консультує студентів про те, де і як звернутися до універс ... [+]

Під час підготовки до коледжу Корпус-Крісті в Кембриджському університеті (UKUP) британський університет (UKUP) консультує студентів про те, де і як звернутися до університету. UKUP надає іноземним студентам найкращі шанси подати заявку на провідні установи Великобританії.

Поєднання навчального посібника 1: 1, занять у малих групах, семінарів з додатків UCAS та лекцій з університетського стилю спрямовують студентів через систему додатків і забезпечують розуміння життя студентів у вищому університеті Великобританії.... [-]

Великобританія Cambridge
Липень 2019
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Підготовка Глобального університету надає студентам унікальну можливість зрозуміти та підготуватися до застосування університету у вищих навчальних закладах світу; США, К ... [+]

Підготовка Глобального університету надає студентам унікальну можливість зрозуміти та підготуватися до застосування університету у вищих навчальних закладах світу; США, Канада, Великобританія, Сінгапур і Австралія.

Проводячись у глобальному місті, студенти будуть порівнювати процеси та вимоги до вступу до провідних установ, а також розробляти власні програми. До кінця курсу студенти вирішать, з яким курсом і країною (ами) вони хотіли б звернутися, і будуть готові до подання першого проекту своєї заявки.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

Bucksmore Education

Найбільш інтенсивну програму англійської мови Bucksmore викладають через поєднання загальної англійської, академічної англійської мови, CLIL (Content and Language Integra ... [+]

Найбільш інтенсивну програму англійської мови Bucksmore, яку викладають через поєднання загальної англійської, академічної англійської мови, CLIL (Content and Language Integrated Learning), і групових сесій проекту, що завершуються оцінкою Bucksmore наприкінці курсу.

Будь ласка, зверніть увагу: частину майданчика Сент-Хілди проходить будівництво влітку 2019 року. Це не вплине на класні кімнати або житло Bucksmore.... [-]

Великобританія Oxford
Липень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

STEM Experience занурює студентів англійською мовою у поєднанні з різноманітними веселими, навчальними та практичними семінарами, представляючи можливість "науки, техніки ... [+]

STEM Experience занурює студентів англійською мовою у поєднанні з різноманітними веселими, навчальними та практичними семінарами, представляючи можливість "науки, техніки, інженерії та математики" як майбутні варіанти для студентів.

Завдяки веселим, навчальним та практичним семінарам студенти знайомляться з такими галузями, як ракетна техніка, реактивна установка, конструкція човна, конструкція літака та механічні ручки.... [-]

Великобританія Witley
Липень 2019
англійська
Денне навчання
1 - 2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Новий для 2019, Bucksmore школа інтернат досвід вводить студентів у віці від 10 до 13 до життя в житлової незалежної школи. У зеленій обстановці на школі Tonbridge School ... [+]

Новий для 2019, Bucksmore школа інтернат досвід вводить студентів у віці від 10 до 13 до життя в житлової незалежної школи. У зеленій обстановці на школі Tonbridge School, одній з провідних шкіл інтерната у Великобританії, студенти готуються до академічної строгості шкіл-інтернатів і отримують досвід життя з іншими студентами.

Включено до Bucksmore досвіду школи-інтернатуПовний пансіон в традиційній англійській школі-інтернаті.Страхування.Трансфер з аеропорту.Персональна картка звітівВходи до визначних пам'яток на екскурсії.Повна програма діяльності.Деталі курсу... [-]
Великобританія Tonbridge
Липень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Bucksmore Young Leaders - наш флагманський курс лідерства, який надає студентам ключові навички, які вони потребують, щоб стати майбутніми лідерами свого покоління. Bucks ... [+]

Bucksmore Young Leaders - наш флагманський курс лідерства, який надає студентам ключові навички, які вони потребують, щоб стати майбутніми лідерами свого покоління. Bucksmore Young Leaders доступний для студентів віком 13-16 років у школі Тонбрідж і 16-18 в коледжі Пембрук.

Престижна літня школа Bucksmore Young Leaders пропонує надзвичайно сучасний підхід до розвитку не тільки мовних здібностей студентів, але й довіри та лідерського потенціалу, що складається з 28 годин навчання на тиждень і максимального розміру класу 11 студентів.... [-]

Великобританія Oxford
Липень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Молоді підприємці в Університеті Пенсільванії у Філадельфії знайомить студентів віком від 14 до 17 років з ключовими бізнес-концепціями. У цьому престижному університеті ... [+]

Молоді підприємці в Університеті Пенсільванії у Філадельфії знайомить студентів віком від 14 до 17 років з ключовими бізнес-концепціями. У цьому престижному університеті Ліги Плюща, що займає 10-е місце у світі (Times World University Rankings, 2018), студенти вивчають аналітику, менеджмент, маркетинг і фінанси. Вони запровадять свої нові набуті навички в дію, змагатимуться в командних викликах і виявляти, хто має найбільш підприємницький талант.... [-]

США Philadelphia
Липень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Студенти програми підвищення кваліфікації (ASP) вивчають два складні предмети університетського рівня в невеликих класах з не більш ніж шістьма студентами, які викладають ... [+]

Студенти програми підвищення кваліфікації (ASP) вивчають два складні предмети університетського рівня в невеликих класах з не більш ніж шістьма студентами, які викладають пристрасні і знаючі викладачі. Заснований на методиці викладання Оксфордського та Кембріджського університетів і проходить у коледжах університетів, ASP розроблений для того, щоб забезпечити студентів гарним освітнім та культурним досвідом. З огляду на складний характер курсу, Програма передових досліджень доступна для студентів вітчизняного або просунутого рівня з усього світу.... [-]

Великобританія Cambridge
Червень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Студенти програми підвищення кваліфікації (ASP) вивчають два складні предмети університетського рівня в невеликих класах з не більш ніж шістьма студентами, які викладають ... [+]

Студенти програми підвищення кваліфікації (ASP) вивчають два складні предмети університетського рівня в невеликих класах з не більш ніж шістьма студентами, які викладають пристрасні і знаючі викладачі. Заснований на методиці викладання Оксфордського та Кембріджського університетів і проходить у коледжах університетів, ASP розроблений для того, щоб забезпечити студентів гарним освітнім та культурним досвідом. З огляду на складний характер курсу, Програма передових досліджень доступна для студентів вітчизняного або просунутого рівня з усього світу.... [-]

Великобританія Cambridge
Червень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucksmore Education

Тур "Bucksmore Three Capitals" проводить літню школу на дорозі, коли студенти поєднують вивчення англійської мови з подорожами по Великобританії. ... [+]

Тур "Bucksmore Three Capitals" проводить літню школу на дорозі, коли студенти поєднують вивчення англійської мови з подорожами по Великобританії.

30 годин навчання англійській мові протягом двох тижнів і групові культурні проекти, студенти отримують можливість вивчити відмінності між трьома країнами. Маючи приватні поїздки між Лондоном, Йорком, Едінбургом, Озерним округом і Кардіффом, молоді дослідники мають найкращий досвід.... [-]

Великобританія Oxford
Липень 2019
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Cowley Place
OX4 1DY Oxford, England, Великобританія