Brookfield Aviation

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Хто ми і що ми робимо?

Брукфілд Aviation є провідним у світі постачальником пілотів, інженерів і рішень в області людських ресурсів для авіаційної промисловості по всьому світу.

З моменту свого створення в 1993 році наш послужний список для швидкого реагування та доставки спеціальних навичок в дуже короткі терміни є другою немає, і наші послуги використовуються в усьому світі авіакомпаніями, літаки лізингових компаній, навчання і організаціями з технічного обслуговування. Ми йдемо на великі довжини, щоб задовольнити будь-які вимоги, що наші клієнти присутні, або на коротко-, середньо- або довгостроковій відрядженні.

З нашої здатності забезпечити в короткі терміни, широкий спектр висококваліфікованих і дуже досвідчених співробітників льотного екіпажу / технічного обслуговування для більшості західних літаків, ми допомагаємо доповнювати постійний персонал наших клієнтів, в той час як нові літаки впроваджуються в флотах або перенавчання тип завершено , Це також дозволяє клієнтам приймати широкі можливості, пов'язані з незапланованими робочих навантажень і вимог для додаткового персоналу під час пікових операцій сезону.

Ми також працювали з новостворених операторів постачання їх кваліфікованих і досвідчених екіпажів, інструкторів та екзаменаторів, висококваліфікованих і досвідчених інженерно-технічного персоналу, забезпечуючи і допомогу з усіма відповідними documentation.We пишаємося тим, забезпечуючи високий рівень обслуговування клієнтів з належною турботою і увагою до клієнтів і персонал, так. Ми даємо слушні поради, пропонують цікаві і складні завдання, своєчасні платежі, персональну увагу і безперервність роботи на окремих пілотів та обслуговуючого персоналу.

Наше минуле бачив феноменальне зростання і наше майбутнє виглядає яскравіше, як щороку проходить повз. Ми постійно рухатися далі в світ, і тим краще відомо, ми стаємо, тим більше клієнтів авіакомпанії є бажання використовувати наші послуги, які відповідають за більш льотного екіпажу / обслуговуючий персонал, які бажають працювати на us.Longevity приносить стабільність, і саме це стабільність, що все більше і більше клієнтів, льотного екіпажу та обслуговуючого персоналу стали покладатися на.

Розташування

Епсом

Brookfield Aviation International

Address
Brookfield Aviation International
P.O. Box 279, Epsom, Surrey
KT19 8YX, England

Епсом, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1372 747044