British School of Marketing International

Введення

Прочитайте офіційний опис

Подайте заявку на стипендію тут!

Наше завдання

BSMI надає професійні та академічні курси з бізнесу та маркетингу, які розроблені для того, щоб молоді люди та існуючі професіонали були готові до навчання в університеті та кар'єри в умовах розвивається глобальної цифрової економіки.

Заява про бачення

Наше бачення в BSMI полягає у забезпеченні академічного маркетингу та бізнес-курсів як підготовки до університетської та вищої освіти та професійних курсів для тих, хто займає кар'єру. Ми прагнемо розвивати школу, збільшивши наші існуючі партнерські відносини з вищою освітою та надалі зв'язуючись з університетами у всьому світі. З нашою задекларуваною метою стати Британською школою рівня 4, компанія BSMI продовжуватиме трансформувати студентів та фахівців у світових маркетингових та бізнесових лідерів шляхом вивчення Фонду на рівні післядипломної освіти.

BSMI вітає студентів з усіх куточків світу, щоб продовжувати свої кар'єрні перспективи. Студенти можуть вибрати професійні курси з ділового адміністрування, цифрового маркетингу, обслуговування клієнтів, лідерства та менеджменту, а також індивідуальних кар'єрних програм.

106052_pexels-photo-785667.jpeg

Про нас

British School of Marketing International бізнесу та маркетингу, яка пропонує програми студентів Pathway в університети Великобританії, професійні курси та програми для кар'єри в галузі бізнесу та маркетингу, а також курси англійської мови. Ми маємо міцні робочі відносини з університетами Великобританії, що дозволяє нашим студентам перейти до першого або останнього року в університеті.

Британська школа маркетингу - це молода, динамічна школа. Ми пишаємося нашою спокійною, гостиною атмосферою та віримо, що студенти також візьмуть додому чудові спогади про навчання з нами. Це сімейне середовище дозволяє нам стежити за прогресом учнів під час навчання з нами.

Ця школа регулярно перевіряється Британською Радою та відповідає стандартам, необхідним для акредитації, щоб навчати англійську мову як іноземну.

BSMI пропонує студентам низку варіантів стажування, де вони можуть покращити свою англійську мову та спиратися на професійні навички, отримані від програм, орієнтованих на кар'єру BSMI. British School of Marketing International розташована в самому центрі Борнмуту. Школа складається з двох класів, заснованих на другому поверсі, підходить для п'ятнадцяти студентів плюс. Обидва аудиторії складаються з білосніжних, а в одній - комп'ютер та проектор. Через експансію з початку 2019 року BSMI матиме ще чотири класи на верхньому поверсі будівлі.

BSMI має комп'ютерний зал для студентів, який буде використовуватися протягом усього дня. Комп'ютери запускають MS Word, PowerPoint та Excel, і є ідеальними для студентів, щоб вони виконували роботу та презентації проекту.

Борнмут - це яскраве прибережне місто, яке десятиліттями вітає іноземних студентів. У готелі BSMI відкривається вид на Центральний сад Борнмуту, який пробивається до піщаного пляжу менш ніж за кілометр. За декілька хвилин ходьби від школи є кінотеатри, магазини, театр, тренажерні зали, а також місцеві автобуси, залізничний вокзал Борнмуту знаходиться за короткою автобусною мандрівкою. Пляж Борнмуту виграв багато нагород за чистий пісок і воду. Борнмут - приблизно дві години від Лондона на поїзді, автобусі або автомобілі, приблизно на таку ж відстань від Оксфорда та дизайнерських міток села Бістере.

Ми з нетерпінням очікуємо запрошення студентів з усіх куточків світу до BSMI.

Розташування

Борнмут

Address
4 Westover Rd
BH1 2BY Борнмут, Англія, Великобританія