British Academy of Jewellery

Введення

Прочитайте офіційний опис

Народившись із галузі у 1999 році, працюючи сімейним бізнесом у місті Хаттон-Гарден, ми є Академією, яка надає першопрохідницькі програми з навчання та навчання ювелірних виробів, які підтримують творчий талант та технічні можливості.

British Academy of Jewellery призначена бути ювелірною школою, де технічна підготовка не є наслідком. Де технічні навички не розглядаються як перешкода для творчості, але де знання, отримані руками, забезпечують натхнення. Прагнучи стати школою, в якій студенти не відвертаються від оригінальності та творчості, і де навчаються традиційні методики, тоді вони можуть бути оскаржені.

Реагуючи на потреби галузі, ми прагнемо забезпечити наступне покоління кваліфікованих ювелірів, які володіють здатністю та винахідливістю формувати майбутнє галузі.

З базами в Лондоні та Бірмінгемі ми тісно співпрацюємо з партнерами в галузі промисловості, уряду та освіти, сподіваючись побудувати мережу підтримки, яка допоможе підтримувати зростання торгівлі ювелірними та іншими творчими галузями у Великобританії.

Наше бачення

Надати INSPIRE, NURTURE та TRAIN світовій технічній та творчій освіті ювелірів наступного покоління.

Наша культура

Поки ми розвинулися як постачальник освіти, ми зберегли наші традиційні цінності та відданість справі викладання досконалості.

Наша талановита команда викладачів та співробітників у BAJ сприяє нашій культурі пошуку:

щоб INSPIRE , щоб викликати інтерес до світу британського виробництва ювелірних виробів та дизайну.

NURTURE , щоб висвітлити індивідуальну творчість та бачення кожного студента та створити їхню довіру.

щоб TRAIN , щоб навчити студентів концептуальним та технічним навичкам, щоб підготувати їх до кар'єри в галузі.

PIONEER , щоб бути на передньому плані інновацій для ювелірної освіти.

CONNECT , щоб створити ювелірну мережу підтримки, яка допоможе підтримувати і підтримувати зростання торгівлі ювелірними виробами.

Розташування

Лондон

Address
British Academy Of Jewellery,
5 St Cross St, Hatton Garden,

EC1N 6UA Лондон, Англія, Великобританія