Bournemouth & Poole College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Широкий спектр програм

Коледж Борнмуту та Пул - це велика державна установа, яка пропонує широкий спектр програм підвищення кваліфікації та вищої освіти. Щороку навчається близько 300 студентів за кордоном з різних фаз і країн.

Будучи одним із найбільших державних коледжів з подальшої освіти у Великобританії, ми надаємо вам прекрасні можливості та навчальні команди та пропонуємо широкий спектр професійних і технічних курсів, які забезпечують вступ до університету, членство у міжнародних професійних організаціях та підготовку до світ роботи

Спосіб життя та вибір

Борнмутський та Пулський коледж навчає близько 20 000 студентів щороку, включаючи міжнародних студентів з усіх країн Близького Сходу, Європи, Азії, Латинської Америки, Африки та Тихоокеанського регіону. Якщо ви готуєтесь до університету, розвиваєте свої професійні або технічні навички або вивчає мови, ви отримаєте якісну освіту та кваліфікацію, яку визнають університети та роботодавці у всьому світі.

Місцевий район є дуже популярним місцем призначення для іноземних студентів та пропонує відмінний спосіб життя; коли ви навчаєтеся з нами, вам гарантується цінний і незабутній досвід.

Кращий догляд за міжнародними студентами

З моменту прибуття в аеропорт, до того дня, коли ви вийдете з нас, ви можете бути впевненими в найкращому догляді та підтримці. Коледж був нагороджений престижною нагородою Beacon за підтримку міжнародних студентів.

Забезпечення навчання англійською мовою та підтримка навичок навчання

Коледж є одним із центрів вивчення англійської мови у Великобританії. Вас навчать провідні фахівці та мати доступ до кращих навчальних закладів у країні, включаючи великі бібліотеки, аудіокниги та матеріали для підтримки. Ми пропонуємо гнучкі програми з англійської мови з регулярними датами початку та підтримкою англійської мови під час навчання на основному курсі.

Навчатися зі студентами Великобританії

Будучи найбільшим державним коледжем у регіоні, ви навчаєтесь разом з тисячами студентів у Великій Британії. Це дає чудову можливість покращити свій англійський та дізнатись про британське життя та культуру.

Відмінне розташування

Місцевий регіон, у тому числі містечка Борнмут і Пул, відомий як великий туристичний центр у Великобританії та пляжний курорт. Клімат хороший, і тут діє активність для всіх, включаючи чудові магазини, нічні клуби, ресторани та, звичайно ж, 7-мильні пляжі та широкий вибір водних видів спорту.

У Лондоні є швидкі поїзди, що тримають годину і сорок хвилин, а наша позиція на півдні Англії пропонує чудові можливості для культурних екскурсій у Лондон, Бат, Оксфорд і Торп-Парк, щоб назвати лише декілька.

Розташування

Борнмут

Address
International Operations
The Bournemouth and Poole College
The Lansdowne
Dorset

BH1 3JJ Борнмут, Англія, Великобританія