Bosworth Independent College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому вибирати Босворт?

Заснована у 1977 році як невеликий навчальний коледж, сьогодні Босуорт є провідним незалежним коледжем інтернату у Великобританії. Наші відмінні академічні результати, встановлені університетські зв'язки та турботливий і підтримуючий етос призвели до завидної репутації. Викладання на всіх рівнях характеризується ентузіазмом та пристрастю, і ми пишаємося тим, що ми є невибірковим коледжем із перевіреним рекордом, як на місцевому, так і за кордоном, для підвищення учнівських прагнень.

Босворт має понад 310 студентів, кожен з яких очікує виконання свого індивідуального академічного потенціалу. З різноманітною національною сумішшю щороку студенти Bosworth регулярно працюють разом з однокласниками різного культурного, соціального та релігійного походження. Це гарантує, що вони залишать коледж як добре обізнані люди з відмінною можливістю досягти успіху у світі. Bosworth може запропонувати широкий спектр знань та досвіду, необхідних для успішності студентів.

Забезпечуючи академічні програми для віку 14-19 років, Босуорт забезпечує індивідуальний графік для кожного студента. Існує дуже мало обмежень щодо предметних комбінацій на GCSE та A-рівні, і при середніх класах вісім кожен учень отримує індивідуальну увагу, яку вони потребують для досягнення свого академічного потенціалу. Оскільки Коледж спирається на своє успішне минуле, він сподівається на майбутнє освіту британських, європейських та іноземних студентів у рамках своєї культури досягнень.

Асоціація незалежних шкіл (ISA)

До 2015 року Bosworth був перевірений Ofsted, урядовим відомством, відповідальним за перевірку стандартів шкіл. Ви можете ознайомитись з нашим останнім звітом про перевірку на сайті Ofsted. Ми зараз приєдналися до Асоціації незалежних шкіл, тому будь-які майбутні інспекції підпадають під інститут ISI (Independent Schools Inspectorate). Члени МСА оцінюють інновації та натхнення, спираючись на найкращі традиції, спрямовані на пропаганду цілісності, високих стандартів, галузі та відповідальності.

Фіона Покок, директор, також сидить на колегії IHE (Independent Higher Education) http://independenthe.com/about-us/our-board/

Цінності Босворта

Нашою метою є виховання та виховання кожного учня в нашій громаді незалежно від його можливостей, культури, етнічної чи соціальної спрямованості. Ми прагнемо заохотити кожного студента до зростання впевненості, розвивати довгострокову цікавість для навколишнього світу, спілкуватися з ентузіазмом, співпрацювати разом і сприяти нашій спільноті з відданістю та творчістю. Ми прагнемо сприяти досягненню академічного досконалості, яке зацікавлене людьми навколо нас.

Повідомлення керівника

Це люди, які роблять незалежний коледж Босуорт унікальним. Студенти, викладачі та співробітники працюють разом як команда, щоб забезпечити досягнення найкращих навчальних результатів в турботливому, безпечному та щасливому середовищі. Ми пропонуємо структуру, врівноважену з гнучкістю, керівництвом, загальмованим розумінням і невпинним заохоченням, пропонованим теплом та оптимізмом. Кожен учасник коледжу повинен почувати себе цінним і поважати, коли ми навчаємось і зростаємо разом.

Наші студенти поділяють високі та реалістичні прагнення, які ми маємо для них, одночасно сприяючи добробуту всієї світової спільноти. Ми насолоджуємося багатими та різноманітними ідентичностями, в яких ми підтримуємо майстерність та відзначаємо індивідуальні досягнення, включаючи веселу та оригінальність. Наші студенти добре працюють в середовищі виховання і співчуття, яке повне позитивних.

Я дуже сподіваюся, що у вас є можливість відвідати незалежний коледж Босуорт. Я хотів би, щоб ви випробували нашу гостинну атмосферу, в якій студенти процвітають.

Фіона Покок, магістр PGCE

Основний

Студентське життя

Босворт Холл і три наших наглядових пансіонатів виходять на парк з п'яти акрів під назвою The Racecourse. Це ідеально підходить для спорту на відкритому повітрі, де найпопулярніший футбол. У цьому ж районі ми використовуємо спортивний зал, де вечорами та у вихідні дні студенти можуть брати участь у ряді закритих видів спорту: бадмінтон, баскетбол, волейбол, настільний теніс та 5-бічний футбол.

Кожного тижня ми забезпечуємо сесію збагачення, і студенти можуть взяти участь у різноманітних заходах. Вони відрізняються за кожним терміном, але включають в себе такі види діяльності, як: йога, футбол, фотографія, мистецтво, кулінарія, в'язання, мандарин, бісер, ремесло, біг, йога, дебати, гітара і шахи.

Студентська рада Босворта активно бере участь у організації зимових та літніх куль, а також організації річних фандрейзингових заходів. Ті, хто бере участь у студентській раді, дуже веселі. Інші вечірні та вихідні заходи пропонуються студентам для вступу, а це включає в себе рок-школу, пілатес, заняття з самооборони, а також суботні поїздки до цікавих областей у Великобританії, наприклад, Оксфорд та Кембридж.

Ми можемо організувати індивідуальні уроки музики в коледжі для різних інструментів від початківців до рівня дипломів. Оцінювання іспитів може бути організовано в Нормандптонській школі музики. Студенти рок-школи також завжди виступають на різдвяних та літніх концертах разом з іншими талановитими учнями, які хочуть взяти участь.

Щорічно розвиваються нові події та заходи; це дуже часто залежить від інтересів нових студентів, яких заохочують виступати на виборах до Студентської ради. Наш веб-сайт містить додаткові відомості про діяльність студентів та заходи, які ми беремо або беруть участь.

День результатів на рівні на 2017 рік

Ми з задоволенням повідомляємо, що результати цього року знову перевершили середній бал у Сполученому Королівстві, 74,6% досягнули рейтингів A * до B, а 89,4% - класів А * до С.

Фіона Покок, директор у штатах Босворт,

"Ми дуже раді, що багато наших студентів отримали такі приємні результати внаслідок їх напруженої роботи, не забуваючи підтримку своїх батьків та керівництво командою тут, в Босворті. Ми випробували винятково тривожне очікування цього літа, тому що це був перший цикл з використанням переглянутої специфікації у багатьох темах, зокрема в науках. Це є свідченням присвяченого плануванню нашими вчителями та винятковою рішучістю наших студентів, що результати настільки приємні. Ми розриваємося з гордістю і просто трохи полегшення! "

Ми так пишаємося всіма нашими учнями, які тепер можуть перейти до наступного етапу своєї академічної кар'єри, де ми бажаємо їм подальшого успіху та цікавості продовжувати навчання. Ми знаємо, що ми можемо покладатися на них, щоб добре представляти нас.

Розташування

Нортгемптон

Address
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF Нортгемптон, Англія, Великобританія

Програми

Програма A-Level