Прочитайте офіційний опис

Ми є англійська школа в самому серці Східного Лондона, яскрава і химерна область пропонує мультикультурний досвід.

Ми пропонуємо широкий вибір курсів англійської мови, які призначені для задоволення ваших потреб і задоволення ваших здібностей. Уроки динамічні і комунікативний, так що ви можете застосувати на практиці все, що ви дізнаєтеся і використовувати його на щоденній основі.

Наші професійні, захоплені і Доступні викладачі допоможуть вам досягти ваших цілей англійської мови і завжди будуть підтримувати вас під час вашого з нами, щоб допомогти зробити більшу частину вашого досвіду навчання.

Наші співробітники готові відповісти на будь-які питання, ви можете мати і направляти вас протягом всього часу в школі. У нас є персонал, який завжди буде доступний, щоб допомогти вам і зробити ваше перебування легше.

Ми сподіваємося, що вам приємно провести час в Лондоні, і що ви отримаєте користь від всього цього міста може запропонувати.

Що ви досягнете, коли ви вивчаєте з нами?

  • Вдосконалюйте свої мовні навички та рівень володіння англійської мови за допомогою безперервної практики і залучення діяльності.
  • Використання англійської мови точно з правильною вимовою і граматикою.
  • Стати більш впевненим у своїй академічній і професійному житті.
  • Дізнайтеся про інші культури. Завдяки нашій міжнародній атмосфері, ви зможете завести нових друзів з різних країн.
  • Навчіться життєві навички, які будуть цінні день у день, поліпшити свої кар'єрні перспективи і досягнення ваших цілей.
  • Викладатися досвідченими і професійними викладачами, завжди там, щоб допомогти вам поліпшити свою англійську.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Bethnal Student Academy

Наші курси загальної англійської мови доступні для студентів усіх рівнів: від початківців (A1) до майстерного (C2). Наші курси допоможуть вам розвинути свої знання англій ... [+]

Загальний курс англійської мови Наші курси загальної англійської мови доступні для студентів усіх рівнів: від початківців (A1) до майстерного (C2). Наші курси допоможуть вам розвинути свої знання англійської мови, так що ви можете поліпшити свою мову і швидкість. Наша мета полягає в тому, щоб практикувати навички спілкування, зосередивши увагу на говоріння, аудіювання та вимову. Наша методика викладання гарантує, що ви отримаєте багато можливостей, щоб використовувати свою англійську, і ми завжди готові надати Вам додаткову практику. Ми хочемо, щоб ви свій досвід навчання, а також для забезпечення того, чого ми вчимо вас на уроках є актуальним і корисним за межами класної кімнати. Ми приймаємо студентів в віці 16 років і старше *. Наші курси англійської працювати круглий рік *. BSA підтримує максимальну кількість 20 студентів в класі, із середнім розміром класу 12 студентів. Ви можете вибрати, як довго ви хочете вчитися. Ми пропонуємо Вам різні варіанти, починаючи з 1 тижня уроків багато тижнів, як ви хочете. Ви можете вибрати для вивчення 9 **, 15, 20, 25 або 30 годин в тиждень. ... [-]
Великобританія London
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
9 - 30 години
Кампус
Детальніше англійською мовою