Ashburton Chefs Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

При виборі кулінарії курс переконайтеся, що ви обираєте краще кулінарна школа для вашого навчання. Ashburton Кухарі Академія має репутацію надихаючі курсів кулінарії, шеф-кухар відмінним викладачів, провідних компонентів класу і приголомшливому місці. Ось чому ми були номіновані як "кулінарна школа року» в харчовій і подорожі Magazine Awards Читач за останні 3 роки.

Послужний список успіху Ми успішно працює кулінарні курси 7 днів на тиждень, 350 днів у році протягом останніх 10 років, і оцінюється як один з найуспішніших кулінарних шкіл в країні. Ми вітаємо більше 5000 студентів нашого кулінарного школи рік.

Ми були визнані наступні нагороди:

Їжа & Подорожі Журнал - Переможець кулінарного училища року 2013 Малий бізнес року - Переможець WMN Business Awards 2013 Британська кулінарна школа Awards Людям, Приз глядацьких симпатій Краща кулінарна школа 2013 Британський Кулінарія школи Нагороди -Winner Кращий англійська Кулінарія Школа 2012 Британський Кулінарія школи Нагороди -Winner Кращий Великий Кулінарія Школа 2012 Їжа & Подорожі Журнал - Переможець кулінарного школи 2012

Більш важливим є зворотній зв'язок наших студентів. Студенти запрошуються Оцініть нашу роботу наприкінці кожного курсу вони приймають - більше 3 років ми маємо 99% позитивних клієнтів рейтинг задоволеності з більш ніж 80% студентів рейтингу США 5 з 5 зірок.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗАПЛАНОВАНИХ КУРСИ Ми пропонуємо більше 40 запланованих кулінарні курси від півдня курсів і перерв вихідні в професійних кулінарних кваліфікації. Ви обов'язково знайдете курс, щоб задовольнити ваші рівень кваліфікації і вашій області інтересів. Більше того, через наш графік опублікований і фіксували протягом принаймні найближчі 6 місяців, ви можете планувати свої кулінарні курси з упевненістю.

Гнучкого навчання ШЛЯХ, щоб задовольнити вас Ми створили унікальний спектр курсів з певними рівнів, щоб задовольнити вас незалежно від вашого попереднього досвіду кулінарії. Якщо ви новачок в кулінарії, в захваті додому кухар або професійний шеф-кухар, ви знайдете рівень кулінарії і маршрут підготовки, який ідеально підходить для вас.

Професійний шеф-кухар ВИКЛАДАЧІ Коли ви обираєте школу кулінарії ви повинні бути впевнені, що навчання ви збираєтеся отримати це на найвищому рівні. В Академії Ashburton кухарів, всі наші шеф-кухаря вихователів професійні кухарі з великим досвідом роботи в харчування, що працюють в якості шеф-кухарів в ресторанах високо оцінив.

Вони працюють повний робочий день для кулінарії школи, і вони постійно розвивається курси на найвищому рівні. Ми вважаємо, якість навчання, пропонованих нашим шеф-кухар професійних вихователів не має собі рівних серед кулінарних шкіл, і причина багатьох наших студентів приїжджають до нас.

Невелика група РОЗМІРИ Наш середній розмір класу 10 студентів. Наші досвідчені шеф-кухаря вихователі знають, що не всі дізнається, в тому ж темпі, або таким же чином, і так, поки ви будете працювати разом як група і в парах, ви також будете отримувати багато індивідуальної уваги від ваших викладачів шеф-кухаря.

Практичні заняття В The Ashburton кухарів академії ми вважаємо, що найкращий спосіб навчитися готувати це, фактично готувати не дивиться. Наші курси спрямовані на максимізацію кількості практичної кулінарії ви будете виконувати протягом кожного дня. Всі інгредієнти попередньо підготували для вас для початку кожного дня, миття піклуються, і кухня помічник працює, щоб допомогти шеф-кухар і студентів протягом усього дня.

Наші кухні розроблені, щоб відчувати себе якомога ближче до домашньої кухні, як це можливо, і ви можете бути впевнені, що будь-які навички чи рецепти ви дізнаєтеся з нами може бути так само легко відтворити вдома, як у професійній кухні.

СТАЛИЙ, етичних, місцевих органічних З першого дня ми були вчинені на використання найвищої якості, з етичної точки зору джерел продукції ми можемо. Якість інгредієнтів в Девоні є видатним і нам пощастило мати деякі фантастичні постачальників прямо на нашому порозі в Ashburton.

Наша їжа вирощується і джерел на місцевому рівні, наскільки це можливо, щоб зменшити "їжа миль" і підтримати місцевих виробників. Ми наполягаємо на знаючи походження нашої їжі, і що воно є стійким і етично проводиться. Різниця в якості можна спробувати в кожній страві.

ПРАКТИЧНА КУЛІНАРІЯ ВИ ВИКОРИСТАЙТЕ Всі наші курси були розроблені, щоб бути максимально доступним і практичним, як це можливо для підготовки будинку.

Інгредієнти, які ми використовуємо легко отримані з повсякденного постачальників, і ви не знайдете фокус на рідкісних або екзотичних інгредієнтів, які часто приймають більше часу, щоб знайти, чим зробити сам рецепт.

Для будь-яких "через через неординарні» інгредієнтів, ми завжди будемо рекомендувати іншу альтернативу, що ви можете знайти легко. Ми також усвідомлюємо, що бюджети харчування потрібно йти далі в ці дні, і розвивати наші рецепти, щоб бути доступним також смачно.

Відмінне місце, щоб ДІЗНАТИСЯ Студенти кажуть нам, що вони користуються теплій і дружній навколишнього середовища на Ашбертон кухарів академії і їм подобається почуття "власності" простору вони працюють в і перебування в. Є багато тихих районів, як всередині, так і за її межами для перерв під час і після курсу, і врешті захоплюючою день в кухні, мальовниче місто Ешбертон пропонує деякі хороші паби, ресторани і магазини, щоб досліджувати.

Розташування

Ексетер

Address
Old Exeter Road
Ashburton
Devon TQ13 7LG

Ексетер, Англія, Великобританія