Прочитайте офіційний опис

Експеримент Питання Виклик Створити Просто деякі речі, які вам буде запропоновано робити на наших літніх курсах.

Наші курси, які розробляються нашими курсовими командами, які навчають наші програми денної форми навчання та підтримуються відвідувачами викладачів, фахівців-техніків та випускників учнів, наші дуже практичні курси дозволяють досліджувати цілий ряд підходів до творчого мислення та виготовлення в різних галузях мистецтва форми

Крім того, як навчитися про творчі прийоми та процеси, наші літні курси мають на меті збільшити вашу довіру до ваших художніх здібностей, надаючи вам можливість прийняти більш обґрунтоване рішення про своє майбутнє.

Ви можете взяти участь у поліпшенні свого портфоліо мистецтва , щоб доповнити вашу університетську заявку або тому, що хочете збагатити своє резюме або інтерес до творчого світу.

Наші курси залучають молодих студентів, творчих фахівців та фрілансерів з Великобританії та всього світу з різного віку, досвіду та досвіду.

Наші тритижневі курси відкриті для всіх ентузіастів віком від 16 років; немає верхньої вікової межі.

Наші літні курси дають вам можливість:

  • Розробити нові творчі навички та методи
  • Підготовка до курсу мистецтв в університеті
  • Дізнайтеся від творчих експертів
  • Досвід навчання в британському художньому університеті
  • Підвищіть кар'єру
  • Діліться ідеями та навичками зі студентами з усього світу
  • Проведіть час в одному з найбільших літніх напрямків Великої Британії
  • Отримати поради щодо портфоліо та підтримку університетських додатків
  • Свідоцтво про абітурієнта AUB

FAQs

Якщо ваше питання не розглядається, зв'яжіться з нами за адресою summercourses@aub.ac.uk або зателефонуйте за номером 44 1202 363831/363823. Ви також можете зателефонувати нам: summercoursesAUB.

Хто може взяти участь у літньому курсі AUB?

Наші 3-тижневі курси відкриті для всіх творчих ентузіастів у віці 16 років і не існує верхньої вікової межі.

Молодші студенти можуть взяти участь у нашій Літній школі творчого мистецтва , призначеному для ентузіазму творчості віком від 14 до 15 років.

Незважаючи на те, що багато студентів нашого Літнього курсу у віці від 16 до 21 років, курси залучають студентів, творчих фахівців та фрілансерів різного віку з Великобританії та всього світу з різними знаннями та досвідом.

Наші літні курси вигідно включають в себе таку суміш людей, які можуть навчатися та співпрацювати разом.

Чи існують спеціальні вимоги до вступу на літні курси?

На наших літніх курсах немає формальних вимог до вступу, тому що ми хочемо, щоб студенти та творчі колективи поділилися та навчалися незалежно від того, який їхній досвід чи попередній досвід.

Курси дуже практичні і написані для тих, хто з великим інтересом до творчості; ми просто очікуємо, що літні студенти будуть ентузіастом та готові навчатися як особистості, так і як частина команди.

Ви не вимагаєте жодних попередніх кваліфікацій, щоб приєднатися до наших курсів.

Яку мову проводять курси? Чи потрібен мені сертифікат або англійський іспит або тест на участь в Ielts?

Всі літні курси викладаються англійською мовою.

У нас немає офіційних вимог щодо вступу до англійської мови, однак, ми рекомендуємо вам проміжний рівень англійської мови, щоб повністю використати ваш досвід на наших літніх курсах та вміти спілкуватися з лідером курсу та колегами.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи є ваш англійський мовою достатньою, надішліть нам нам допомогу за адресою summercourses@aub.ac.uk .

Скільки людей буде на моєму курсі?

Наші курси дуже популярні, однак, для того, щоб переконатися, що у вас є відмінний досвід курсу та достатній час контакту з викладачем, ми зберігаємо розміри класу невеликими.

Кількість класів відрізнятиметься залежно від предмету курсу, проте літні курси зазвичай мають від 15 до 25 студентів на курс, з вашим керівником курсу, асистентом курсу та послами студентів AUB, щоб підтримати вас.

Як я можу забронювати літній курс?

Всі літні курси можна легко забронювати через наш інтернет-магазин за допомогою дебетової або кредитної картки.

Якщо ви не зможете платити в Інтернеті, ми просимо вас заповнити форму для бронювання, і ми надамо вам реквізити банківського рахунку, щоб ви могли організувати банківський переказ (будь ласка, майте на увазі, що, якщо вибрати це метод)

Ви можете дізнатись більше про те, як забронювати тут .

Я міжнародний студент - чи потрібна мені віза на літній курс?

Якщо ви не володієте паспортом Великобританії / ЄС / ЄЕЗ, вам знадобиться віза, яка дозволяє вам навчатися тут, щоб взяти один із наших курсів.

Більшість іноземних студентів, які планують навчатися на короткий літній курс у Великобританії, можуть це зробити, скориставшись короткостроковою візи.

Проте ваша відповідальність полягає у визначенні того, чи потрібно заздалегідь подати заявку на отримання візи та надати достатній час для отримання візи.

Перед відвідуванням літнього курсу потрібно надати достатній час для отримання необхідної візи, а університет надасть лист підтвердження візової підтримки після отримання повної оплати.

Будь ласка, зверніться до візової уряди Великобританії

Всі візи та проїзні документи для підтвердження відповідності будуть перевірені або після прибуття в університетське приміщення, або в перший день реєстрації. Якщо ви не маєте вірної візи, ми не зможемо дозволити вам приєднатися до курсу і не матимете права на відшкодування.

Якщо ви подаєте клопотання на отримання візи та потребуєте документи для підтвердження вашої поїздки та курсу, щоб забезпечити візу, зверніть увагу на те, що листи з підтвердженням курсу для отримання віз будуть видаватися тільки після того, як ви сплатили курси та будь-яке житло, яке ви забронювали повністю.

Що ще я повинен заплатити?

Наші літні курси повністю включають усі матеріали та ресурси.

Для тих, хто проживає в нашому помешканні, всі страви надаються, і тому студентам потрібні лише додаткові гроші для власного шопінгу, такі як подарунки, особисті покупки, додаткові закуски та вихідні дні.

Якщо ви живете на місці або вирішили забронювати тільки літній курс та організувати своє житло самостійно, ви повинні надати достатні кошти для обіду та будь-яких інших прийомів їжі, заходів або особистих закупівель.

Що я закінчу курс?

Після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат аудиторії AUB.

Ви можете використовувати це для підтвердження роботи, яку можна додати до свого портфоліо або cv. Ви також маєте право подати заявку на отримання кредиту на домашній університет на будь-яке навчання, яке ви зараз виконуєте (наприклад, як студент, який навчається за кордоном в іншому університеті, або студент, який приймає IB для кредитів CAS).

Залежно від літнього курсу, який ви взяли, ви також матимете можливість взяти з собою роботу, вироблену під час вашого відпочинку.

Наприклад, студенти макіяжу будуть мати ескізи та набори цифрових відбитків виконаних стилів з фотошотів, студенти фільму та анімації будуть мати короткометражки, студенти-моди зможуть взяти додому свою готовий модний одяг, а також модні фоні тощо.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ідеальне уявлення про британську архітектуру та дизайн, цей курс базується на творчих процесах "мислення та прийняття", щоб покращити ваше розуміння архітектурного дизайн ... [+]

Про

21 липня - 7 серпня 2020 року (3 тижні)

Високо практичний курс, який включає в себе серію навчальних поїздок з ознайомлення з принципами Британської архітектури та дизайну.

Основні моменти курсу:

Принципи архітектурного проектуПросторова усвідомленняМіське плануванняКурс навчання поїздок, включаючи Стоунхендж, БатПроект: "Стародавнє проти сучасності"Дослідження та сесійні нарисиВідповідаючи на архітектурний стикЕкспериментальний дизайн та великомасштабні установкиАрхітектурні матеріали, конструкції та будівництвоЦифрова малюванняЛазерне різання та CAD-програмне забезпеченняРозробка 3D-моделі... [-]
Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Борнмут - популярне місце для туристів та відвідувачів, особливо у напружені літні місяці, коли багато готелів стягують близько 100 фунтів за ніч за проживання, що не вкл ... [+]

Про

Отримайте житло, харчування, соціальні заходи та багато іншого набагато дешевше, ніж ціна готелю.

Борнмут є популярним місцем для туристів та відвідувачів, особливо в напружені літні місяці, при цьому багато готелів заряджають приблизно 100 фунтів стерлінгів на добу за проживання, що не включає харчування та інших витрат.

Наша житлова програма пропонує відмінне співвідношення ціни і якості, щоб переконатися, що у вас є все необхідне для підтримки вашого часу, поки ви тут вивчаєте свій літній курс з нами.... [-]

Великобританія Bournemouth
Серпень 2019
англійська
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Завдяки поєднанню практичних семінарів, демонстрацій та досліджень ви вивчите макіяж та дизайн волосся для історичної та сучасної драматургії. Ви експериментуєте зі спеце ... [+]

27 липня - 7 серпня 2020 рокуПро

Дізнайтеся, як планувати, створювати та застосовувати різні стилі макіяжу та спеціальні ефекти для кіно, телебачення та театру.

Основні моменти курсу:

Дізнайтеся основні методи та процеси творчого макіяжуЕксперименти з авангардомМакіяж для моделювання нещасних випадківРозробка персонажаЗомбі семінар: латекс і спеціальні ефектиСтилі макіяжу 1920-х, 1940-х і 1960-х роківПерукова робота та Період волоссяЕфекти старінняВикористовуйте промислові стандартні комплектуючі у професійних макіяжних студіяхСерія Photoshoots для запису ваших створених стилів, щоб додати до портфоліо... [-]
Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ви матимете можливість працювати з галузевим обладнанням у наших спеціалізованих анімаційних студіях, включаючи професійні стандартні арматури та світлові ящики. Наші вик ... [+]

Про

21 липня - 7 серпня 2020 року (3 тижні)

Дослідіть процес анімації та створюйте власний анімаційний короткометражний фільм.

Основні моменти курсу:

12 принципів анімаціїОповідання та розкадровкаМетоди малюнків та розробкиНаписання сюжетів та розповідь про розповідіВирізати технікуСтоп-рух ЛялькиPixilationТрадиційна 2D анімаціяМакет і фонКреативне редагування виробництваСценарій та критика кіно... [-]
Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Британська кіноіндустрія продовжує залишатися одним із найбільших постачальників кінематографічних розваг у світі та вимагає пристрасті, творчості, технічних можливостей, ... [+]

Про

21 липня - 7 серпня 2020 року (3 тижні)

Від написання сценаріїв до закінченого фільму - можливість дізнатися про основи кіновиробництва.

Основні моменти курсу:

Створіть короткий фільм від початкової ідеї до пост-випускуДізнайтеся основи кіновиробництваРозробка Розповіді: наративні методиНаписання сценарію та розробка чернетокДизайн виробництваЛиття та репетиціїМистецтво режисури; Робота з акторамиОсвітлення сцениКут огляду камери та виділення кадру2 - 3 дні зйомки фільмів у прямому ефіріРедагування та публікація технологій виробництваРедагування звукуСценарій фільму з груповою критикою... [-]
Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Малювання є невід'ємною частиною будь-якого мистецтва та дизайнерської спеціалізації, а також для тих, хто бажає працювати у творчих галузях, і є основою того, що ми роби ... [+]

27 липня - 7 серпня 2020 року

Малювання є невід'ємною частиною будь-якого мистецтва та дизайнерської спеціалізації, а також для тих, хто бажає працювати у творчих галузях, і є основою того, що ми робимо тут, на AUB.

Незалежно від того, чи є ви починаючим ілюстратором чи просто хочете вдосконалити свої навички малювання, щоб підтримати інші творчі роботи, цей новий курс дає вам шанс зациклюватися на різноманітних різних середовищах, створити захоплюючі та оригінальні роботи та розвинути свій малюнок прийоми. У вас буде можливість взяти участь у широкому діапазоні майстер-класів з малювання під керівництвом різноманітного кола надихаючих викладачів. Вас підштовхнуть експериментувати, вчитися на своїх помилках і розвивати критичне розуміння своєї роботи.... [-]

Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Денне навчання
18 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ідеально підходить для тих, хто розглядає подальші дослідження або кар'єру в моді, цей курс представить ключові концепції дизайну моди та заохотити вас розвивати власну м ... [+]

Про

27 липня - 7 серпня 2020 року (2 тижні)

Вивчіть ключові концепції модного дизайну та текстилю з можливістю експериментувати з широким асортиментом тканин та технік.

Від ескізних книжок та досліджень моди до розуміння кольорової палітри, запису модних форм та розуміння маніпулювання тканиною, серія практичних семінарів та натхненних навчальних сесій підвищить ваші знання про дизайн, критичну обізнаність та розвине ваші навички модної ілюстрації. Ви будете орієнтуватися на процес творчого дизайну та заохочувати до власного стилю.... [-]

Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Протягом 3 тижнів ви будете працювати над своїм фізичним та цифровим портфоліом, який вивчатиме предмети, зокрема малювання та ілюстрації, графічний дизайн, мода, фотогра ... [+]

Про

21 липня - 7 серпня 2020 року (3 тижні)

Отримайте досвід роботи в різних темах мистецтва, вивчіть своє творче вираження та розвивайте повний портфель вашої роботи, щоб продемонструвати свої творчі здібності.

Основні моменти курсу:

Практичні семінари та тематичні проектиЕскізи: розробка творчих ідейТипографія та дизайн, експерименти у складі та колажіМалюнок та ілюстрація, графічний дизайнМода та ТекстильФотографіяАрхітектура та 3D-дизайнЗмішані медіа та друкМакет і Вітрина портфоліоПортфоліо огляд... [-]
Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Цей курс був спеціально розроблений для молодих студентів, які мають великий інтерес до мистецтва, дизайну та медіа, які хочуть розвивати свої мистецькі таланти. Протягом ... [+]

Про

В понеділок, 15 червня - п’ятниця 7 серпня 2019 (2 тижні) віком 14-17 років

МалюванняІлюстраціяГрафічний дизайнМодаЦифрова фотографія3D-дизайн / моделюванняАнімаціяВиготовлення друкуЗмішані медіаПакети AdobeПідготовка портфеля

Цей курс був спеціально розроблений для молодих студентів, які мають великий інтерес до мистецтва, дизайну та медіа, які хочуть розвивати свої мистецькі таланти. Протягом двох тижнів літня школа надає захоплюючий практичний курс, який поєднує в собі творче вчення з стимулюючими семінарами та практичними заняттями, щоб студенти могли вивчати творчі Pathways та розвивати навички для свого майбутнього. Вам буде запропоновано експериментувати з різноманітними темами мистецтва, надаючи вам можливість вивчити свій власний креативний стиль та своє розуміння творчого процесу від розробки ідеї до закінченого твору.... [-]

Великобританія Bournemouth
інформація
англійська
Заочне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Arts University Bournemouth - Summer Courses