Arts University Bournemouth - Summer Courses

Введення

Прочитайте офіційний опис

Експеримент Питання Виклик Створити Просто деякі речі, які вам буде запропоновано робити на наших літніх курсах.

Наші курси, які розробляються нашими курсовими командами, які навчають наші програми денної форми навчання та підтримуються відвідувачами викладачів, фахівців-техніків та випускників учнів, наші дуже практичні курси дозволяють досліджувати цілий ряд підходів до творчого мислення та виготовлення в різних галузях мистецтва форми

Крім того, як навчитися про творчі прийоми та процеси, наші літні курси мають на меті збільшити вашу довіру до ваших художніх здібностей, надаючи вам можливість прийняти більш обґрунтоване рішення про своє майбутнє.

Ви можете взяти участь у поліпшенні свого портфоліо мистецтва , щоб доповнити вашу університетську заявку або тому, що хочете збагатити своє резюме або інтерес до творчого світу.

Наші курси залучають молодих студентів, творчих фахівців та фрілансерів з Великобританії та всього світу з різного віку, досвіду та досвіду.

Наші тритижневі курси відкриті для всіх ентузіастів віком від 13, 15 та 18 років; немає верхнього вікового обмеження.

Наші літні курси дають вам можливість:

  • Розробити нові творчі навички та методи
  • Підготовка до курсу мистецтв в університеті
  • Дізнайтеся від творчих експертів
  • Досвід навчання в британському художньому університеті
  • Підвищіть кар'єру
  • Діліться ідеями та навичками зі студентами з усього світу
  • Проведіть час в одному з найбільших літніх напрямків Великої Британії
  • Отримати поради щодо портфоліо та підтримку університетських додатків
  • Свідоцтво про абітурієнта AUB

FAQs

Якщо ваше питання не розглядається, зв'яжіться з нами за адресою summercourses@aub.ac.uk або зателефонуйте за номером 44 1202 363831/363823. Ви також можете зателефонувати нам: summercoursesAUB.

Хто може взяти участь у літньому курсі AUB?

Наші літні курси відкриті для всіх любителів творчості

Молодші школярі можуть взяти участь у нашій літній школі Creative Arts , розробленій для захоплених творців у віці 14-16 років (курс червня) та віком 13-14 років (курс липня).

На курси залучаються студенти, творчі професіонали та фрілансери різного віку з Великобританії та усього світу з різноманітним досвідом та досвідом.

Наші літні курси вигідно включають в себе таку суміш людей, які можуть навчатися та співпрацювати разом.

Чи існують спеціальні вимоги до вступу на літні курси?

На наших літніх курсах немає формальних вимог до вступу, тому що ми хочемо, щоб студенти та творчі колективи поділилися та навчалися незалежно від того, який їхній досвід чи попередній досвід.

Курси дуже практичні і написані для тих, хто з великим інтересом до творчості; ми просто очікуємо, що літні студенти будуть ентузіастом та готові навчатися як особистості, так і як частина команди.

Ви не вимагаєте жодних попередніх кваліфікацій, щоб приєднатися до наших курсів.

Яку мову проводять курси? Чи потрібен мені сертифікат або англійський іспит або тест на участь в Ielts?

Всі літні курси викладаються англійською мовою.

У нас немає офіційних вимог щодо вступу до англійської мови, однак, ми рекомендуємо вам проміжний рівень англійської мови, щоб повністю використати ваш досвід на наших літніх курсах та вміти спілкуватися з лідером курсу та колегами.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи є ваш англійський мовою достатньою, надішліть нам нам допомогу за адресою summercourses@aub.ac.uk .

Скільки людей буде на моєму курсі?

Наші курси дуже популярні, однак, для того, щоб переконатися, що у вас є відмінний досвід курсу та достатній час контакту з викладачем, ми зберігаємо розміри класу невеликими.

Кількість класів відрізнятиметься залежно від предмету курсу, проте літні курси зазвичай мають від 15 до 25 студентів на курс, з вашим керівником курсу, асистентом курсу та послами студентів AUB, щоб підтримати вас.

Як я можу забронювати літній курс?

Всі літні курси можна легко забронювати через наш інтернет-магазин за допомогою дебетової або кредитної картки.

Якщо ви не зможете платити в Інтернеті, ми просимо вас заповнити форму для бронювання, і ми надамо вам реквізити банківського рахунку, щоб ви могли організувати банківський переказ (будь ласка, майте на увазі, що, якщо вибрати це метод)

Надішліть електронну пошту summercourses@aub.ac.uk для форми бронювання.

Ви можете дізнатись більше про те, як забронювати тут .

Я міжнародний студент - чи потрібна мені віза на літній курс?

Якщо ви не володієте паспортом Великобританії / ЄС / ЄЕЗ, вам знадобиться віза, яка дозволяє вам навчатися тут, щоб взяти один із наших курсів.

Більшість іноземних студентів, які планують навчатися на короткий літній курс у Великобританії, можуть це зробити, скориставшись короткостроковою візи.

Проте ваша відповідальність полягає у визначенні того, чи потрібно заздалегідь подати заявку на отримання візи та надати достатній час для отримання візи.

Перед відвідуванням літнього курсу потрібно надати достатній час для отримання необхідної візи, а університет надасть лист підтвердження візової підтримки після отримання повної оплати.

Будь ласка, зверніться до візової уряди Великобританії

Всі візи та проїзні документи для підтвердження відповідності будуть перевірені або після прибуття в університетське приміщення, або в перший день реєстрації. Якщо ви не маєте вірної візи, ми не зможемо дозволити вам приєднатися до курсу і не матимете права на відшкодування.

Якщо ви подаєте клопотання на отримання візи та потребуєте документи для підтвердження вашої поїздки та курсу, щоб забезпечити візу, зверніть увагу на те, що листи з підтвердженням курсу для отримання віз будуть видаватися тільки після того, як ви сплатили курси та будь-яке житло, яке ви забронювали повністю.

Що ще я повинен заплатити?

Наші літні курси повністю включають усі матеріали та ресурси.

Для тих, хто залишається в нашому помешканні, передбачено сніданок та обід (понеділок - п’ятниця), тому студентам знадобляться лише додаткові гроші на вечерю та вихідні. Доцільно принести додаткові кошти, якщо ви плануєте робити покупки для подарунків, особистих покупок, додаткових закусок та активних вихідних.

Якщо ви живете на місці або вирішили забронювати тільки літній курс та організувати своє житло самостійно, ви повинні надати достатні кошти для обіду та будь-яких інших прийомів їжі, заходів або особистих закупівель.

Що я закінчу курс?

Після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат аудиторії AUB.

Ви можете використовувати це для підтвердження роботи, яку можна додати до свого портфоліо або cv. Ви також маєте право подати заявку на отримання кредиту на домашній університет на будь-яке навчання, яке ви зараз виконуєте (наприклад, як студент, який навчається за кордоном в іншому університеті, або студент, який приймає IB для кредитів CAS).

Залежно від літнього курсу, який ви взяли, ви також матимете можливість взяти з собою роботу, вироблену під час вашого відпочинку.

Наприклад, студенти макіяжу будуть мати ескізи та набори цифрових відбитків виконаних стилів з фотошотів, студенти фільму та анімації будуть мати короткометражки, студенти-моди зможуть взяти додому свою готовий модний одяг, а також модні фоні тощо.

Розташування

Борнмут

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія